Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Trudny rozruch 1.9Tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po postoju okolo 8 godzin ciezko zapala.Trezba krecic chwile.Wydaje mi sie ze to nie jest normalnie.Poradzicie cos??Moze byc to od tego ze za duzo dostaje powietrza jak opisywalem w innym watku?Na cieplym jest ok

Opublikowano
  • Autor

WYmienilem rozrzad.Co to ma wspolnego??Od wymiany 1000km peklo

Opublikowano

podlacz VAG, zrob logi statyczne. szczegilnie grupa 013.

mozesz miec problemy ze stykami pompowtryskow lub ich uszczelniaczami.

Opublikowano
  • Autor

NIe mam jak podpiac Vag

Opublikowano

Jak nie zrobisz logów to nikt ci nic nie powie. Na pweno to nie kąt wtrysku bo to jest silnik na PD. Po wymianie rozrzadu może byc źle ustawiony kąt synchronizacji dlatego musisz zrobić logi żeby to sprawdzić.

Opublikowano

NIe mam jak podpiac Vag

ale to jest forum techniczne, a nie wrozkarskie :guma:

Opublikowano

Jak już podłączysz VAGa to też z miłą chęcią zobaczę grupę 004 :wink4:

Opublikowano

podlacz VAG, zrob logi statyczne. szczegilnie grupa 013.

jezeli juz podejrzewamy PD-ki to moze jeszcze 018 i 023 ... :wink4:

choc osobiscie stawiam na zle zlozony rozrzad .... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No wszystko fajnie,ale skad ja wezme VAGa???Ktos okolicach slupska koszalina posiada??

Opublikowano

No wszystko fajnie,ale skad ja wezme VAGa???Ktos okolicach slupska koszalina posiada??

poszukaj o nim na forum, poczytaj i kup sobie :guma:

Opublikowano

No wszystko fajnie,ale skad ja wezme VAGa???Ktos okolicach slupska koszalina posiada??

Będę przejeżdzal w tym rejonie koło wtorku :decayed: Możemy sie ustawić w Mielnie, bo będę tam stacjonował jakiś czas :cool1::hi:

Opublikowano

hoc osobiscie stawiam na zle zlozony rozrzad .... :decayed

W jakim sensie ????

Opublikowano

hoc osobiscie stawiam na zle zlozony rozrzad .... :decayed

W jakim sensie ????

chodzi o kat synchronizacji - walu korbowego do walka rozrzadu

Opublikowano

Witam!

Ja mam ten sam problem ale nie zawsze. Przed wymianą rozrządu i po wymianie to samo, muszę go kręcić około 10s. Mechanik powiedział że nie ma żadnych błędów w kompie, podejrzewa coś z pompą paliwa. Zauważyłem że jak stoi na lekkiej górce przodem w duł to kręci ok. może paliwo się cofa?

Musze zainwestować w Vag-a.

Opublikowano

kolego jadę jutro w okolice Ustki na wakacje,

więc jeżeli chcesz to wezmę ze sobą vag'a :hi:

zainteresowany ?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie ze zainteresowany!!!Jutro wyjezdzam ale w tyg pewnie!!!

Akurat mam wolne bo skrecilem staw skokowy,ale jezdzic moge :evil: :evil:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Przeciez ten jest o trudnym rozruchu,a tamten o przerywaniu...

Jedyne co laczy te watki to to,ze moze przyczyna jest taka sama....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.