Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Obszywanie przetartej kierownicy skórą -warto?


wooojtus

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam na liczniku w Audi w tej chwili 192 tys. km(01.1999),przebieg ten jest wiarygodny w mojej opinii na 80%, wszystkie elementy jak tapicerka i mieszek dzwigni zmiany biegow sa w bardzo przyzwoitym stanie jak na ten przebieg, ale kierwonica to porazka, wyglada jakby byla po 250 - 300 tys. na gorze widoczne sa juz nawet przetarcia chropowate,czy to mozliwe zeby kierwonica byla wykonana z tak slabej jakosci materaialu? czy odpowiedz jest prosta- licznik przestawiany?ale pytanie zasadnicze to czy warto zdejmowac kierownice i oddac ja do obszycia?czy skorzystac z tanszego sposobu i kupic nakladke skorzana -sznurowaną?moze zna ktos wysylkowe obszywanie kierownicy, bo w okolicach Bialegostoku nikogo takiego nie znam, dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooojtus, kurde to moj ma prawie 300 tys. i kiera w b.dobrym stanie.

Duzo zalezy od kierowcy.

Daj do obszycia.

Na allegro ostatnio sie oglasza gosc co obszywa wysylkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam na liczniku w Audi w tej chwili 192 tys. km(01.1999),przebieg ten jest wiarygodny w mojej opinii na 80%, wszystkie elementy jak tapicerka i mieszek dzwigni zmiany biegow sa w bardzo przyzwoitym stanie jak na ten przebieg, ale kierwonica to porazka, wyglada jakby byla po 250 - 300 tys. na gorze widoczne sa juz nawet przetarcia chropowate,czy to mozliwe zeby kierwonica byla wykonana z tak slabej jakosci materaialu? czy odpowiedz jest prosta- licznik przestawiany?ale pytanie zasadnicze to czy warto zdejmowac kierownice i oddac ja do obszycia?czy skorzystac z tanszego sposobu i kupic nakladke skorzana -sznurowaną?moze zna ktos wysylkowe obszywanie kierownicy, bo w okolicach Bialegostoku nikogo takiego nie znam, dzieki z gory

hmm co do przebiegu...moj ma 215k km i wyglada w srodku jak nowka ;)

co do pytania....obszyj, ale zrob to gdzes, gdzie bedziesz mial pewnocs ze nie spartola. Bardziej niz skóra mozna by obszyc (kurcze wyleciala mi nazwa z glowy) materialem ktorym obszywa sie kierownice i deski w rajdówkach

nakladki zostaw dla maluchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gorze widoczne sa juz nawet przetarcia chropowate,czy to mozliwe zeby kierwonica byla wykonana z tak slabej jakosci materaialu

Jaką masz kierownice,skóra czy tworzywo :?:

Popytaj,może ktoś w okolicy obszywa kierownice,a może warto poszukać na Allegro,wiadomo że koszt wiekszy niż obszycie ale czasem można trafić w ładnym stanie.Kupowałem ostatnio do Leona,skórzaną za 230zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicy juz troche pytalem, raczej nie ma nikogo, a nowej kierownicy nie bede kupowal z tego wzgledu ze moja jest naprawde w niezlym stanie tyle,ze sa te chropowate przetarcia na "za 10 druga" :), a kazdy by chcial zeby w jego wozku wszystko bylo ok, a po obszyciu bedzie jak cudenko, tylko nie wiem jaki koszt jeszcze, a kierownice mam z tworzywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kiere to mam 200 kkm i wygląda przepięknie. Auto było bez dzwona na 95 %. Ale wydaje mi się że Hansy wymieniają te kierki z poduszkami co jakieś 6 latek zgodnie z instrukcją, więc stąd te kierki mamy takie ładne. Ale to tylko moja opinia i informacje zasięgnięte jeszcze w szkole mechanicznej.

Kumpel w 80 kupił w sklepie skórę i jakiś koleś mu obszył. Nawet to ładnie wygląda.

Już nie pamiętam na jakim forum widziałem manuala obszycia skórą kierki. Poszperaj po necie. Na pewno nie jest to trudna robota do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na obszycie skórą kierownicy w okolicy Warszawy od strony Grodzisk Mazowiecki / Pruszków.

Nie chciałbym demontować kierownicy, a firmy znalezione na allegro i forum są zbyt daleko by do nich jechać :).

Pozdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...