Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mokra podłoga


seba17272

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciu jest odpływ pod ECU, u mnie był tak zasyfiony, że nawet nie widziałem że tam jest. lałem kilka razy wodę i ciągle stała, zaczałem dłubac i dopiero go zobaczyem i drucikiem go przepchałem potem płukałem wodą i narazie jest ok. Oczywiście odpływy pod akumulatorem i serwo muszą być też drożne.

http://smacznyogrod.pl/audi/ecu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie odkryłem tylko te pod aku i serwem..kumpel też niby lał wode jak odetkaliśmy i było ok..a gdy pojechałem na myjke do strumyk lekki był na gumie..to w najbliszym czasie sciągam ecu..a właśnie jak odmocowac ecu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem tylko górną pokrywkę ecu, wycieraczkę i podszybie zawsze troszkę więcej miejsca do czyszczenia, a żeby zdjąć całość to pewnie trzeba ze środka wszystko powypinac i pewnie w środku są śrubki do odkręcenia, i ciekawe co zostanie z uszczelki jak sie zciągnie całość, napewno nie będzie pierwszej młodości, więc mozliwe ze trzeba bedzie na silikon albo nówka sztuka

W etce pokazuj coś takiego, ale nie mogłem nigdzie w googlach znaleźć

http://smacznyogrod.pl/audi/uszczelka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za info..a ta uszczelke gdzie w razie czego kupie sklep,forum,ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z racji że to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość : U mnie jest zalany dywanik od strony pasażera po zdjęciu osłony grodziowej woda nie stoi ,tam gdzie jest spust wody pod akumulatorem odpływ drożny nawet nie ma tego gumowego origu, dodam też że prócz tego otworu odpływowego jest też otwór ok. 2cm na 4-6cm i jest on odkryty ,ważną rzeczą jest że audik a4 b6 jest po przekładce z angli i pewnie go nie zaślepili ponieważ nie doczytałem się o więcej otworach odpływowych niż pod aku i servem.Proszękoledzy o pomoc czy macie też tam taki osłonięty otwór.:( Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w googlach po numerze nie mogłem nigdzie znaleźć, dlatego trzeba pewnie w aso zapytac albo na silikon składać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem woda dostaje sie z otworu na scianie grodziowej gdzie wychodzi odwadniacz parownika klimatyzacji powinna byc tam uszczelka ja miałem sylikon ( pod nogami pasazera PP). Nie potrafię namierzyc numeru takiej uszczelki bądz jej całej czy mógły ktos mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze u siebie co jest bo mamy te same auta i roczniki tylko silnik inny wiec może będzie podobnie albo i nie

---------------

Jest taka uszczeleczka jak mówisz, jutro jak będe miał chwilke to zobacze czy da sie spisać numer części bo w etce nie mogłem znaleźć tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety numeru nie znalazłem, nie chciałem też wyciagać tej uszczelki bo nie wiadomo czy sie u mnie nie rozpadnie, zdjęcia zrobiłem jk to wygląda

http://smacznyogrod.pl/audi/guma.jpg

http://smacznyogrod.pl/audi/guma2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to nie ta guma ;) Ta uszczelka która mnie interesuje znajduje sie na scianie grodziowej wewnetrz samochodu od strony pasazera bardziej przy tunelu srodkowym a w niej idzie odwadniacz z parownika klimatyzacji dzis zrobie zdjecia o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi woda sączy sie po progu to wina uszczelki czy drzwi lekko opadły? Żeby było śmeszniej drzwi pasażera :facepalm: po plastiku cieknie na filc pod dywanik, odchyliłem plastik i pod nim jest sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nietypowy przypadek. Pękł mi prawdopodobnie przez mróz wężyk do tylnego spryskiwacza. Doszedłem do tego przypadkiem bo ciśnienie na tylnej wycieraczce podczas spryskiwania było bardzo mizerne a czasami wcale nie spryskiwało szyby.

Pękł na wysokości przednich drzwi kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to, bo lało by mi się podczas psikania a nie jak pada deszcz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatno wydarlem cale podszybie odkurzylem, umylem i udroznilem pod aku i serwo. Pod kompem tez czyscilem ale nie widzialem tam zadnego odplywu tylko dziure na kable od kompa. Wczoraj w nocy byla burza, wracam wlasnie z auta i jest masakra z przodu mini jeziorko pod dywanikami kierowcy i pasazera. Prosze o pomoc bo juz mi nic do glowy nie przychodzi.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej rozebrac co sie da i obserwować gdzie wykładzina robi sie mokra, lub kapie. Ja tak zlokalizowałem u siebie bo tez pomysły mi sie już kończyły :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontowalem wlasnie kompa, uszczelka pod nim byla cala mokra. Wywalilem ją i zatkalem wszystko sylikonem, zobaczymy czy to cos da :) Jakie czynnosci mnie czekaja przy wyciaganiu wykladziny podlogowej?

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/dziurawa-wykladzina-kierownica-277022/#post3623475

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...