Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzialasz cos kolego?

Opublikowano
  • Autor

doszły mi po 3 miesiącach śruby do dystansów... przymierzyłem koła, bede musiał poczekac do około 2 miesięcy na poszerzenie nadkoli bo tył wystaje.. air stanął w miejscu za sprawą kuł ale na wiosne mam nadzieje sie wyrobie ze wszystkim :) jak zrobie jakieś zdjęcie to zapodam jak obecnie wygląda na tej feldze

Opublikowano

Jakie parametry kół i oponki na to dajesz? Będzie kocur jak wrzucisz aira i te koło :decayed:

Opublikowano

Koło przekozak! Daj znać później czy dużo babrania ze zmianą rozstawu szpilek i jakie odsadzenie po całej robocie jest. Ogólnie to :thumbup1:

Opublikowano

kolejny temat gdzie wchodzę sobie popatrzeć bo w tytule airride, to se myśle popatrze jak furka siedzi, a tam poduszki kupione :grin:

Opublikowano
kolejny temat gdzie wchodzę sobie popatrzeć bo w tytule airride, to se myśle popatrze jak furka siedzi, a tam poduszki kupione :grin:

zoba do mnie ja mam nawet okucia i całe amory pod Aira:polew:

a tak powaznie dzieje sie cos?

Opublikowano
coś się podziało... chcesz to zobacz w linku ;)

https://vimeo.com/89185944

fakt że air stoi w miejscu.. ale mam inne wydatki wiec poczeka

te

tez chcem takie, jak poskładam dziada:kox:, masz fotkę jak się ułożyło to 215/35 na 9J?

Opublikowano
  • Autor

nie widze problemu, można kręcic tylko się oddzywaj :) poszukam bo gdzieś miałem

Opublikowano
nie widze problemu, można kręcic tylko się oddzywaj :) poszukam bo gdzieś miałem

a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego?

Opublikowano

ładnie wygląda autko :wink:

Opublikowano

jest kot ale brakuje gleby;-)

Opublikowano
nie widze problemu, można kręcic tylko się oddzywaj :) poszukam bo gdzieś miałem

a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego?

Odpowiem za Maćka :) bo i tak pasuje mi zabrać głos w temacie :P

Tak, Maciek zajmuje się kręceniem i składaniem m.in. takich filmów :P

film-montaz.pl <-- Polecam zobaczyć jego twórczość.

Koło siadło idealnie, jak stoi wygląda ładnie, ale jak się toczy to dopiero coś :) !

Prace nad AR są na etapie kompletowania częsci. Wiadomo jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze.

Opublikowano
nie widze problemu, można kręcic tylko się oddzywaj :) poszukam bo gdzieś miałem

a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego?

Odpowiem za Maćka :) bo i tak pasuje mi zabrać głos w temacie :P

Tak, Maciek zajmuje się kręceniem i składaniem m.in. takich filmów :P

film-montaz.pl <-- Polecam zobaczyć jego twórczość.

Koło siadło idealnie, jak stoi wygląda ładnie, ale jak się toczy to dopiero coś :) !

Prace nad AR są na etapie kompletowania częsci. Wiadomo jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze.

Ty ogarniasz powietrze?

Opublikowano

dobrze się tutaj dzieje :naughty:

Opublikowano
nie widze problemu, można kręcic tylko się oddzywaj :) poszukam bo gdzieś miałem

a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego?

Odpowiem za Maćka :) bo i tak pasuje mi zabrać głos w temacie :P

Tak, Maciek zajmuje się kręceniem i składaniem m.in. takich filmów :P

film-montaz.pl <-- Polecam zobaczyć jego twórczość.

Koło siadło idealnie, jak stoi wygląda ładnie, ale jak się toczy to dopiero coś :) !

Prace nad AR są na etapie kompletowania częsci. Wiadomo jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze.

Ty ogarniasz powietrze?

Tak, tak :)

Opublikowano

battalion się Tobą interesuje, wiedz że coś się dzieje:naughty:

Opublikowano
nie widze problemu, można kręcic tylko się oddzywaj :) poszukam bo gdzieś miałem

a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego?

Odpowiem za Maćka :) bo i tak pasuje mi zabrać głos w temacie :P

Tak, Maciek zajmuje się kręceniem i składaniem m.in. takich filmów :P

film-montaz.pl <-- Polecam zobaczyć jego twórczość.

Koło siadło idealnie, jak stoi wygląda ładnie, ale jak się toczy to dopiero coś :) !

Prace nad AR są na etapie kompletowania częsci. Wiadomo jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze.

no to składamy auta na gotowo, i może coś skręcimy:kox:

Opublikowano
battalion się Tobą interesuje, wiedz że coś się dzieje:naughty:

hehehehe, widzę że się wszyscy rzucili.

PS: Fajna furka, daleko do siebie nie mamy to musimy się kiedyś zgadać na jakiś filmik ;-)

Opublikowano

Działaj z airem:naughty: chociaż już teraz jest kozak, nie mogę sie napatrzeć na te koła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.