Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 2.5 tdi QUATTRO AVANT]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedwczoraj się ze wszystkimi przywitałem dzisiaj przezentuje swoje auto. Zdjęcia niestety kiepskiej jakości bo robione wieczorem i do tego telefonem.

Auto rocznik 2002

Kolor czarny metallic

Przebieg na chwile obecna prawie 185 tyś. km.Napęd quattro.

Na fotkach koła 16 cali zimowe. Na lato S-line 17 cali.

Wyposazenie:

xenony, navi plus, 4x el-szyby,servotronic, podgrzewne i el-pompowane kubełki z przodu,

fabrycznie usztywnione i obniżone zawiesznie.

Kucy na razie tyle ile fabryka dała, czyli 180 - jak przez najbliższe kilkadziesiat tysięcy bedzie spokój z wałkami rozrządu pokusze się o czipsa. Wtedy jednak musze napewno zmienić sprzęgło na nowego wzmocnionego sachsa. Fabryczne jest dla mnie zbyt delikatne.

Zapomniałem dodać o wielofunkcyjnej kierownicy i zestawie głosnomówiącym.

Skrzynia oczywiście manual. Tapicerka welur - jak przyjdą lepsze czasy to może bedzie skórka recaro - żona narzeka, że zabardzo ją rzuca w fotelu, a z kobietami nie przelewki ;)

audi1.jpg audi2.jpg audi3.jpg

audi5.jpg audi6.jpg

Opublikowano

piękna, bo czarna :cool:

Opublikowano

...piekna bo: po 1: Avant po 2: 2.5TDI a po 3: Quattro :razz:

Widze ze felgi masz od najnowszej A4 :cool:

Opublikowano
  • Autor
...piekna bo: po 1: Avant po 2: 2.5TDI a po 3: Quattro :razz:

Widze ze felgi masz od najnowszej A4 :cool:

Odnośnie tych felg to chcialby przed zakupem ostrzec że sa dwa rodzaje - wygladają identycznie, róznią się tylko ET - (i oczywiście napisami). Jedne sa do A4 drugie do A6. Kolega kupił akurat te od A6 i za głeboko wchodzą do nadkoli.

Mi się wzorek osobiście bardzo podobał i stwierdziłem ,ze na zime jak znalazł.

Opublikowano

co tu dużo gadać :twisted: chyba niczego nie brakuje, piękne auto.

Jak bedziesz miał na zbyciu trochę gotówki, podjedź może na hamownie 4x4 we Wrocku.

:cool: Podoba mi się furka.

Opublikowano

fajna B6 avant to jest to :cool:

fele na zimę też akuratnie :wink:

mi z wyposażenia to by chyba na nasze korki tylko tip brakowało :razz:

Opublikowano

Super autko i do tego ma to czego mi brakuje - quattro :wink: - gratulacje!

Mam pytanie odnosnie zestawu do telefonu - do jakich telefonów pasuje Twój zestaw? Nie wiesz czy mozna zmienic gdzies sama koncowke (np dla Nokii E50)?

Pzdr

Opublikowano

witam :wink: autko malina :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
Super autko i do tego ma to czego mi brakuje - quattro :wink: - gratulacje!

Mam pytanie odnosnie zestawu do telefonu - do jakich telefonów pasuje Twój zestaw? Nie wiesz czy mozna zmienic gdzies sama koncowke (np dla Nokii E50)?

Pzdr

Mój zestaw pasuje do Noki 6230 i. Jak chcesz do innej nokii znam faceta który ma możliwośc dostania przystawek do różnych nokii koszt 250-450 zł. Moge go się w tygodniu spytać ile do E50 kosztuje.

Opublikowano

Mój zestaw pasuje do Noki 6230 i. Jak chcesz do innej nokii znam faceta który ma możliwośc dostania przystawek do różnych nokii koszt 250-450 zł. Moge go się w tygodniu spytać ile do E50 kosztuje.

Mój pasuje to 6310i i do kilku innych - będę wdzieczny za info o koszt do E50 i nazwe firmy robiacej te przystawki. :grin:

Opublikowano

no po prostu pinka furmanka

avant, tdi, Q - bajka

Opublikowano

piekna B6 czarna robi jeszcze wieksze wrazenie ale utrzymac w czystosci ten kolor to masakra :wink:

Opublikowano
piekna B6 czarna robi jeszcze wieksze wrazenie ale utrzymac w czystosci ten kolor to masakra :wink:

nie przesadzaj, a jak jest czyściutki albo przykużony delikatnie to i tak czarny bije na głowe wszystkie kolory poprostu taka limuzynka musi być czarna :wink:

pikna ma wszystko czego można dziś od autka wymagac tylko tak 50k mógłby mieć mniej przebiegu :cool:

Opublikowano
  • Autor
piekna B6 czarna robi jeszcze wieksze wrazenie ale utrzymac w czystosci ten kolor to masakra :wink:

nie przesadzaj, a jak jest czyściutki albo przykużony delikatnie to i tak czarny bije na głowe wszystkie kolory poprostu taka limuzynka musi być czarna :wink:

pikna ma wszystko czego można dziś od autka wymagac tylko tak 50k mógłby mieć mniej przebiegu :cool:

50-60 tk robie w rok tak więc za rok i tak by tyle miała. Pozatym znaleźć quattro z mniejszym przebiegiem, niebitą - bardzo trudno - mission impossible.

A że czarny się brudzi to fakt - srebrnego pól roku nie myłem i wszyscy mówili jaki czysty. A czarny rano umyje, a popołudniu brudny.

Opublikowano

miło powitać "siostrę - bliźniaczkę" (B6 w jedynym słusznym kolorze) :razz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.