Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 2.5 tdi QUATTRO AVANT]


ZIOOLKO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedwczoraj się ze wszystkimi przywitałem dzisiaj przezentuje swoje auto. Zdjęcia niestety kiepskiej jakości bo robione wieczorem i do tego telefonem.

Auto rocznik 2002

Kolor czarny metallic

Przebieg na chwile obecna prawie 185 tyś. km.Napęd quattro.

Na fotkach koła 16 cali zimowe. Na lato S-line 17 cali.

Wyposazenie:

xenony, navi plus, 4x el-szyby,servotronic, podgrzewne i el-pompowane kubełki z przodu,

fabrycznie usztywnione i obniżone zawiesznie.

Kucy na razie tyle ile fabryka dała, czyli 180 - jak przez najbliższe kilkadziesiat tysięcy bedzie spokój z wałkami rozrządu pokusze się o czipsa. Wtedy jednak musze napewno zmienić sprzęgło na nowego wzmocnionego sachsa. Fabryczne jest dla mnie zbyt delikatne.

Zapomniałem dodać o wielofunkcyjnej kierownicy i zestawie głosnomówiącym.

Skrzynia oczywiście manual. Tapicerka welur - jak przyjdą lepsze czasy to może bedzie skórka recaro - żona narzeka, że zabardzo ją rzuca w fotelu, a z kobietami nie przelewki ;)

audi1.jpg audi2.jpg audi3.jpg

audi5.jpg audi6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...piekna bo: po 1: Avant po 2: 2.5TDI a po 3: Quattro :razz:

Widze ze felgi masz od najnowszej A4 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...piekna bo: po 1: Avant po 2: 2.5TDI a po 3: Quattro :razz:

Widze ze felgi masz od najnowszej A4 :cool:

Odnośnie tych felg to chcialby przed zakupem ostrzec że sa dwa rodzaje - wygladają identycznie, róznią się tylko ET - (i oczywiście napisami). Jedne sa do A4 drugie do A6. Kolega kupił akurat te od A6 i za głeboko wchodzą do nadkoli.

Mi się wzorek osobiście bardzo podobał i stwierdziłem ,ze na zime jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo gadać :twisted: chyba niczego nie brakuje, piękne auto.

Jak bedziesz miał na zbyciu trochę gotówki, podjedź może na hamownie 4x4 we Wrocku.

:cool: Podoba mi się furka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna B6 avant to jest to :cool:

fele na zimę też akuratnie :wink:

mi z wyposażenia to by chyba na nasze korki tylko tip brakowało :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko i do tego ma to czego mi brakuje - quattro :wink: - gratulacje!

Mam pytanie odnosnie zestawu do telefonu - do jakich telefonów pasuje Twój zestaw? Nie wiesz czy mozna zmienic gdzies sama koncowke (np dla Nokii E50)?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko i do tego ma to czego mi brakuje - quattro :wink: - gratulacje!

Mam pytanie odnosnie zestawu do telefonu - do jakich telefonów pasuje Twój zestaw? Nie wiesz czy mozna zmienic gdzies sama koncowke (np dla Nokii E50)?

Pzdr

Mój zestaw pasuje do Noki 6230 i. Jak chcesz do innej nokii znam faceta który ma możliwośc dostania przystawek do różnych nokii koszt 250-450 zł. Moge go się w tygodniu spytać ile do E50 kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw pasuje do Noki 6230 i. Jak chcesz do innej nokii znam faceta który ma możliwośc dostania przystawek do różnych nokii koszt 250-450 zł. Moge go się w tygodniu spytać ile do E50 kosztuje.

Mój pasuje to 6310i i do kilku innych - będę wdzieczny za info o koszt do E50 i nazwe firmy robiacej te przystawki. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna B6 czarna robi jeszcze wieksze wrazenie ale utrzymac w czystosci ten kolor to masakra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna B6 czarna robi jeszcze wieksze wrazenie ale utrzymac w czystosci ten kolor to masakra :wink:

nie przesadzaj, a jak jest czyściutki albo przykużony delikatnie to i tak czarny bije na głowe wszystkie kolory poprostu taka limuzynka musi być czarna :wink:

pikna ma wszystko czego można dziś od autka wymagac tylko tak 50k mógłby mieć mniej przebiegu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna B6 czarna robi jeszcze wieksze wrazenie ale utrzymac w czystosci ten kolor to masakra :wink:

nie przesadzaj, a jak jest czyściutki albo przykużony delikatnie to i tak czarny bije na głowe wszystkie kolory poprostu taka limuzynka musi być czarna :wink:

pikna ma wszystko czego można dziś od autka wymagac tylko tak 50k mógłby mieć mniej przebiegu :cool:

50-60 tk robie w rok tak więc za rok i tak by tyle miała. Pozatym znaleźć quattro z mniejszym przebiegiem, niebitą - bardzo trudno - mission impossible.

A że czarny się brudzi to fakt - srebrnego pól roku nie myłem i wszyscy mówili jaki czysty. A czarny rano umyje, a popołudniu brudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...