Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki zegarek dla mężczyzny ?


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

citizen_jw0071_58e.jpg

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

ewentualnie popatrz na markę Orient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3203373353

Jak na razie pod względem gustu wygrywa zegarek marki Lores, tylko szkoda że nie ma podświetlenia...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na zegarkach średnio znam, ale mogę polecić Casio, zegarek dostałem w prezencie od ojca, jednym słowem niezniszczalny. Przy tym fajnie wygląda, ale to wiadomo kwestia gustu :wink:. Jedyna wada to to, że jest ciężki, ale po kilku dniach ręka się przyzwyczaja i nie denerwuje tak jak na początku. Wujek kupuje tylko Casio G shock i też sobie chwali :wink:.

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://cdn103.iofferphoto.com/img3/item/186/229/888/2010-casio-sports-f1-red-bull-racing-ef-550rbsp-1av-a878d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przykładowo ten Twój Casio jest Made in China czy Japan ?

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Kobieta ze skepu odpisała mi że zegarki LORUS są japońskimi zegarkami z mechanizmem SEIKO.

To może SEIKO ?

Ale to wiecie takie tłumaczenie... Audi też jest niemieckie a składają również w Chinach...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na marginesie :wink: mam do sprzedania swojego podświetlanego Timexa z 2005r, założony kilka razy na oficjalne okazje...

sam3889g.jpg sam3888d.jpg sam3887h.jpg sam3886n.jpg sam3885t.jpg

zegarek jak nowy, cena 150zł, chętnych proszę o info na PW

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie głupi... tylko cierpi na tą przypadłość co reszta... brak podświetlenia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorus jest Made in China ?:eusathink:

Ale nawet nie głupie te Lorusy... nawet mi się podobają :thumbup1:

Ale jak są Made in China to odpada...:thumbdown:

Np. celowałbym w ten model ale z tego co widzę nie ma podświetlenia ?

LORUS RT399AX9 E-ARTTIME 2L GW PL ZIBI +KUBEK (3203373353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kurde żeby miał podświetlenie i ja go biore :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

NO nie gadaj, że szukasz Swiss made za 400 zł :grin: Kolego prawda jest taka, że te wszystkie Adriatica, Atlantiki i inne co mają " Swiss" to są tylko na papierku bo firma założona jakiś czas temu na Szwajcarskiego zegarmistrza i tyle z pochodzenia..cała reszta klepana w chinach :wink:

Druga kwestia to wcale bym się tak tych Chin nie wypierał bo niektóre podróby jak Parnis czy Marina Militare to są całkiem dobre zegarki gdzie byłem w posiadaniu jednego niegdyś i mój zegarmistrz nie jornął się że mechanizm to podróba werku rosyjskiego :decayed:

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

Panowie tak na marginesie :wink: mam do sprzedania swojego podświetlanego Timexa z 2005r, założony kilka razy na oficjalne okazje...

http://imageshack.us/scaled/thumb/28/sam3889g.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/834/sam3888d.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/834/sam3887h.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/703/sam3886n.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/203/sam3885t.jpg

zegarek jak nowy, cena 150zł, chętnych proszę o info na PW

:hi:

Jaka średnica koperty i szerokość bransolety ? Dla kobiety chyba w sam raz :decayed:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

-

Kobieta ze skepu odpisała mi że zegarki LORUS są japońskimi zegarkami z mechanizmem SEIKO.

To może SEIKO ?

Coś w tym prawdy jest ..tylko czy wszystkie modele mają mechanizmy Seiko czy te tańsze tylko koło Seiko leżały ? :wink:

Zobacz sobie jeszcze firmę PULSAR .. chyba wolałbym bardziej niż Lorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fossil jest dobrą marką za przystępne pieniążki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fossil jest dobrą marką za przystępne pieniążki :good:

Tylko szkoda, że prócz wyglądu to nie oferuje nic ciekawego :wink: Mam jednego " modowego " Fossila już z 4 lata i nie mogę stękać na niego bo dostał nowy pasek i dalej fajnie wygląda..ale to co jest w środku to wielki śmiech jak za zapłacone 500 zł. Jak Fossil to ciągnąć z ebay.com..taniej i więcej modeli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Bisset polecam wydaje mi się że jakość proporcjonalna do ceny tyle że ja wybrałem za 700zł swojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod choinke dostałem takiego Rubicona MĘSKI ZEGAREK RUBICON STALOWY RNDC80 EXTRA DESIGN (3210478744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bardzo fajny i wygodny... kumpel co siedzi w zegarkach polecał mi w przystępnych cenach właśnie Rubicona lub Bisseta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fossil jest dobrą marką za przystępne pieniążki :good:

Tylko szkoda, że prócz wyglądu to nie oferuje nic ciekawego :wink: Mam jednego " modowego " Fossila już z 4 lata i nie mogę stękać na niego bo dostał nowy pasek i dalej fajnie wygląda..ale to co jest w środku to wielki śmiech jak za zapłacone 500 zł. Jak Fossil to ciągnąć z ebay.com..taniej i więcej modeli :wink:

sam osobiście nie mam, mój brat ma jednego. 4 rok i zadowolony, tylko pasek do wymiany. z tego co pamiętam to płacił chyba 350-400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod choinke dostałem takiego Rubicona MĘSKI ZEGAREK RUBICON STALOWY RNDC80 EXTRA DESIGN (3210478744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bardzo fajny i wygodny... kumpel co siedzi w zegarkach polecał mi w przystępnych cenach właśnie Rubicona lub Bisseta

Z taką złotawą bransoletą ? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wszystkie fajne tylko nie mają podświetlenia...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wszystkie fajne tylko nie mają podświetlenia...:kwasny:

Zegrek z bransoletą i podświetlany ? Kup se Casio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przykładowo ten Twój Casio jest Made in China czy Japan ?

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Kobieta ze skepu odpisała mi że zegarki LORUS są japońskimi zegarkami z mechanizmem SEIKO.

To może SEIKO ?

Ale to wiecie takie tłumaczenie... Audi też jest niemieckie a składają również w Chinach...:facepalm:

Japan, też nie ma podświetlenia. Nie rozumiem czemu Ci tak zależy na tym podświetleniu? Wskazówki i tak na słońcu się naświetlą i po ciemku widzisz która godzina. Tyle fajnych zegarków się przewinęło przez wątek, że już dawno byś miał dobrego sikora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timex jest fajna firmą.

Tak poza konkursem WR 100 nie znaczy, że można w zegarku pływać do 100m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...