Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

Jeszcze brakuje tylko historii remontow :wink:

Opublikowano

o tym to można by książke napisać a nie posta :decayed::wink::grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:

Jeszcze brakuje tylko historii remontow :wink:

Mi sie nie chce opisywać .... a poza tym jest tego tyle ,że jakiś mod by to usunął bo by nudą wiało

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

o tym to można by książke napisać a nie posta :decayed::wink::grin:

:polew: true :decayed:

Opublikowano

Furka zacna :D:kox:

Kolorek to już bajka :D

A co do modów :eusathink::eusathink:

To teraz chyba tylko Silnik zostaje :D bo reszta jest :decayed:

Opublikowano

nie no robi robote auto :wink:

daleko nie ma to kiedyś trzeba wpaśc i pooglądać na zlot :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Furka zacna :D:kox:

Kolorek to już bajka :D

A co do modów :eusathink::eusathink:

To teraz chyba tylko Silnik zostaje :D bo reszta jest :decayed:

thx

jak kiedyś przy nim zacząłem dłubać przy wymianie wałków i hydrauliki to do dziś mi wstręt pozostał do dłubania przy tej motorowni :wink:

ale............może ..............kiedyś .............................jakiś programik :whistling: się zobaczy

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

nie no robi robote auto :wink:

daleko nie ma to kiedyś trzeba wpaśc i pooglądać na zlot :decayed:

:hi:

w Nałężu czasem bywam u chłopaków z BB :wink:

Opublikowano

A tu się dzieje :wink: smerf robi furora :decayed:

Opublikowano
  • Autor

furorę to robiła czarna Kasia :naughty::kox:

Opublikowano

no w końcu smerf doczekał się swojego wątku :naughty::naughty::naughty:

Fajne autko, w które wpakowałeś sporo pracy, serca no i troszke nerwów, ale w tej chwili naprawde robi robote na żywo, felga elegancka i świetnie komponuje się z kolorem :naughty: Wypas wewnątrz też na poziomie :wink:

...zazdroszcze tych hamulców, u Ciebie te tarcze wyglądaja i hamują, a u mnie...niestety tylko smieszą przy obecnym kole :facepalm::facepalm::facepalm::grin::grin::grin:

BEZAWARYJNOŚCI ŻYCZE ORAZ CIĄGLEJ FRAJDY Z JAZDY I HAMOWANIA, BO MASZ CZYM!!! :wink:

Opublikowano
furorę to robiła czarna Kasia :naughty::kox:

:cry::cry::cry::cry:

Opublikowano
smerf robi furora :decayed:

każdy czekał kiedy smerf będzie opisany to teraz robi :decayed:

Opublikowano

...zazdroszcze tych hamulców, u Ciebie te tarcze wyglądaja i hamują, a u mnie...niestety tylko smieszą przy obecnym kole :facepalm::facepalm::facepalm::grin::grin::grin:

BEZAWARYJNOŚCI ŻYCZE ORAZ CIĄGLEJ FRAJDY Z JAZDY I HAMOWANIA, BO MASZ CZYM!!! :wink:

zawsze możemy znaleźć jakiś odpowiedni rozmiar :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
no w końcu smerf doczekał się swojego wątku :naughty::naughty::naughty:

Fajne autko,...........................

dzięki Maniek :wink:

.................................

...zazdroszcze tych hamulców, u Ciebie te tarcze wyglądaja i hamują, ..........................

mogę Ci polecić sprzedawcę :wink::decayed: ma tego złomu w cholerę :polew:

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

...zazdroszcze tych hamulców, u Ciebie te tarcze wyglądaja i hamują, a u mnie...niestety tylko smieszą przy obecnym kole :facepalm::facepalm::facepalm::grin::grin::grin:

BEZAWARYJNOŚCI ŻYCZE ORAZ CIĄGLEJ FRAJDY Z JAZDY I HAMOWANIA, BO MASZ CZYM!!! :wink:

zawsze możemy znaleźć jakiś odpowiedni rozmiar :decayed::wink:

o !!!!!!!!!!!!!!!!!! sam się polecił :polew::polew::polew:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

MIODZIO :wink:

No w końcu założyłeś wątek,:thumbup1:

:whistling:Ciekawe co jeszcze wymodzisz bo chyba nie wiele zostało :wink:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jest dłubania od groma :facepalm:

:decayed:

dzięki :hi:

Opublikowano

Byle nie przy serduchu :wink:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie przy serduchu też się zanosi ...jakieś kreski trza kiedyś pozmieniać :wink:

Opublikowano

jak Ty ruszysz kreski to i ja ruszę...:decayed::wink:

Opublikowano

no proszę co ja tu widzę zacne B5 :thumbup1:

no w końcu się zdecydowałeś zamieścić furkę :oklasky:

bezawaryjności życzę no i rób ten program :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.