Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Widzę experotwa spina 100% :decayed: zluzujcie zwieracze :grin:

Też szukam 15mm które weszłoby na piastę B5, bo już jedne mi się uciachały :facepalm:

widać że też przykładasz dużą role do bezpieczeństwa... :facepalm::facepalm::facepalm: i Ty mi sie każesz luzować... :facepalm:

Chciałem wytłumaczyć 'jak to było' ale nie ma chyba sensu, uznajmy zatem, że nie przykładam dużej roli do bezpieczeństwa i nie spamujmy już w wątku Artura. :wink:

Ap-ropo, Artur jak tam przymiarki? :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie ma kiedy......:doh:

wysłane z one v :)

---------- Post dopisany 16-11-2013 at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2013 at 19:25 ----------

qabenape.jpg

Foty zrobionej z tyłu na fonie nie mam już....zdecydowanie źle to wyglądało.....15 mm za dużo...może 8-10 mm było by ok ...temat odpuszczam....

wysłane z one v :)

Opublikowano

Artur nie było wczoraj czasu za bardzo żeby pogadać, bo na komunie się podobno spieszyłeś :grin: ale mam te 10mm, możesz przymierzyć czy taki rozmiar by Ci spasował :wink: jak coś to pisz i podrzuce Ci na spota.

Opublikowano

Art, zrób dokladniejsze zdjęcia

Opublikowano
  • Autor
Art, zrób dokladniejsze zdjęcia

Nie mam tych dystansów już...miałem je .....2 dni od siemiana ....chciałem przymiarkę zrobić i Maro udostępnił swoje ;)...co mu na półce leżały ;)

Seba jak kiedyś na spocie sie trafimy i będziemy mieli kapkę czasu....to bardzo chętnie ;)

wysłane z one v :)

Opublikowano
:wink:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Arturoo te ramiona wycieraczek z B5FL są P&P? Jak się sprawdzają?:naughty:

Opublikowano
Arturoo te ramiona wycieraczek z B5FL są P&P? Jak się sprawdzają?:naughty:

za***iście, mam takie od 7 lat, Artur za moja namową ma również, :naughty:

ale ktos juz niestety napisał że po co kłaść wycieraczki za 400 zeta, do starego klekota, hehe

Opublikowano
  • Autor

Podchodzą p&p tak jak kudłaty napisał...jestem zadowolony z tego jak się spisują......

Opublikowano

ja również potwierdzam...mega udany zakup:wink:

Opublikowano

Tylko u Artura w wątku przez 22 strony przewija się temat wycieraczek, gdyby nie one to w ogóle nie miałbyś odpowiedzi :polew::polew::polew:

Zamiast "Avant" nazwij wątek "Wycieraczki z passka fl" :polew:

Opublikowano

Ciekawe Audi :D Powodzenia w dalszych modach :D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi: .....

Seba nie moja wina ,że modzik ciekawy i wiele osób sie skusiło ;)

Opublikowano

Artur, on poprostu zazdrości że jeszcze takich wycieraczek niema,.:wink:

pozdrawiam

Opublikowano
Artur, on poprostu zazdrości że jeszcze takich wycieraczek niema,.:wink:

pozdrawiam

Już mam, dzięki temu wątkowi :polew:

Opublikowano

no to witaj w klubie, pozdr

Opublikowano

:wink:

20131218_150719.jpg

Opublikowano

ile za to Tomaszu? pw.

Opublikowano

ja wyrwałem wycieruchy z paska za 50zł na allegroszu :decayed::decayed:

Opublikowano
ile za to Tomaszu? pw.

To jest z RS4 B5 nie podejdzie do oski

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.