Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak raz......to o heble nikt nie pyta :sarcastic:

Byś pokazał jak to wygląda teraz razem z kołami... ile kosztują do tego tarcze, klocki itd :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jak raz......to o heble nikt nie pyta :sarcastic:

Byś pokazał jak to wygląda teraz razem z kołami... ile kosztują do tego tarcze, klocki itd :decayed:

Ok...

yrezu8at.jpg

agupebaj.jpg

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

:whistling:

Opublikowano

Niezzzłe :kox::kox::kox:

U mnie jedna tarcza coś zaczęła bić... w dodatku są już trochę zużyte (ranty), trza będzie pomyśleć też nad jakimś upgrejdem na wiosnę:naughty:

Opublikowano

Chętnie "pomogę" :grin:

Opublikowano
Chętnie "pomogę" :grin:

Nie omieszkam zadzwonić jak już zapadnie decyzja i będzie jakiś grosz na to :grin::wink:

Opublikowano
  • Autor
Chętnie "pomogę" :grin:

...tak na marginesie :wink: w piątek paczuszka dotarła :hi::decayed:

Opublikowano

za nie ma co, do usług :wink:

Opublikowano

Te springi weiteca to ile mają? -40?

Opublikowano
  • Autor
Te springi weiteca to ile mają? -40?

Teoretycznie -35....ale usiadł ciut niżej....

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

za nie ma co, do usług :wink:

:decayed:

Opublikowano

Bo mosz wylane amory :polew:

a tak serio to co to za paczuszka? co tam zaś wkładasz? :wink:

Opublikowano
  • Autor

A co może przyjść od Dev'a ? Prezencik .....:wink: .....klocuszki na przód..........

Dzięki bardzo raz jeszcze :wink:.....czytając ostatnie 2 strony doszedłeś do wniosku ,że Mikołaj się nie skończył :naughty: ? :decayed:

btw....dziś wracając z SK ....miałem podobną sytuację jak kiedyś jadąc autem od kolegi z czarnego sedana ....w pamiętny czwartek....:wink::decayed:...........d*pa mi zaczęła latać raz w lewo raz w prawo przy hamowaniu.....:

1)albo płyn jest do wymiany

2) albo ......tylne heble nie dawały rady.....whistling: .....

3)albo mam zapowietrzony układ ?....nic nie grzebałem.....płyn jest .....hmmmm????......

edit:

Opublikowano

Możliwe, że nie dają już rady :decayed: a na zimnych heblach jak depniesz mocniej na hamulec to tak samo się dalej zachowuje?

Opublikowano

sprawdz tez stan zawieszenie i amortyzatorow jak amortyzatory nie beda trzymac to samochod tez bedzie miotac jak d*pa zacznie podskakiwac

Opublikowano

jejku... wymyślasz tutaj skomplikowane teorie spiskowe dziejów... nie pomyślałeś poprostu że może smefr chciał potańczyć?? :wink: to co że to auto... też ma potrzeby... Pewnie nadal pamięta jak jakis czas temu poszedł w tango z autobusem miejskim i tańców mu się chce...

zapisz go na jakiś kurs i po sprawie... :decayed:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

d*pa mi zaczęła latać raz w lewo raz w prawo przy hamowaniu.....:

następnym razem przypnij Kaśke pasami to nie bedzie latać po całym samochodzie... :grin: i nie skręcaj tak gwałtownie podczas hamowania bo Ci szyby głową powybija...

Opublikowano
  • Autor
sprawdz tez stan zawieszenie i amortyzatorow jak amortyzatory nie beda trzymac to samochod tez bedzie miotac jak d*pa zacznie podskakiwac

Prosty odcinek ,gładka jak stół droga .....amory mają przeszło 80% każdy ....

Przed chwilą luknąłem na tarcze.....lekki fiolet......:doh:....

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

siemian......w tango poszedł przez przypadek.....więcej pewnie tego nie zrobi......chyba.....:wink:

Opublikowano

Arturku w twoim przypadku to pomyśl o czymś co stosuje się w motorsporcie. Może osłony z kierownicą powietrza na tarcze by trza założyć????

Opublikowano

ja myśle że trzeba by sobie zdać sprawe że jezdzi się starym zgruchociałym kombii, które do tego w ogóle nie jedzie a nie wyścigówką i to wystarczy... ja kiedyś też doszedłem do takiego wniosku i już tak często nie przegrzewam hamulców :wink:

Opublikowano
ja myśle że trzeba by sobie zdać sprawe że jezdzi się starym zgruchociałym kombii, które do tego w ogóle nie jedzie a nie wyścigówką i to wystarczy... ja kiedyś też doszedłem do takiego wniosku i już tak często nie przegrzewam hamulców :wink:

Toi nie Ty doszedłeś do takiego wniosku tylko ten ogranicznik na miejscu pasażera ma taki wpływ :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ja myśle że trzeba by sobie zdać sprawe że jezdzi się starym zgruchociałym kombii, które do tego w ogóle nie jedzie a nie wyścigówką i to wystarczy... ja kiedyś też doszedłem do takiego wniosku i już tak często nie przegrzewam hamulców :wink:

Toi nie Ty doszedłeś do takiego wniosku tylko ten ogranicznik na miejscu pasażera ma taki wpływ :decayed:

widziałeś jak on teraz jeździ...........lewy łokieć na oknie ......w tle leci "Szklaka wody" Bajmu :naughty: ....

tak się teraz jeździ......:decayed:

Opublikowano
ja myśle że trzeba by sobie zdać sprawe że jezdzi się starym zgruchociałym kombii, które do tego w ogóle nie jedzie a nie wyścigówką i to wystarczy... ja kiedyś też doszedłem do takiego wniosku i już tak często nie przegrzewam hamulców :wink:

Toi nie Ty doszedłeś do takiego wniosku tylko ten ogranicznik na miejscu pasażera ma taki wpływ :decayed:

widziałeś jak on teraz jeździ...........lewy łokieć na oknie ......w tle leci "Szklaka wody" Bajmu :naughty: ....

tak się teraz jeździ......:decayed:

Jak to przychodzi z wiekiem to nie chcę się starzeć :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.