Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rónice amortyzatorów po II lifcie


Kunik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy była jakaś różnica w amorach po II lifcie ?

Chciałem kupić sportowe zawieszenie ale niektórzy na aukcjach podają że pasują do aut w roczniku 95-99 a inni 95-01 ?

Jak ktoś się orientuje w temacie to bardzo proszę napisać czy coś naprawdę pozmieniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos ogarniety to wyjasni, bo nie raz slyszalem ze z przedlifta pasuja do polifta a odwrotnie nie. Prawda to czy nie?

Ja wlasnie szukam amorkow na tyl do 1BE. Mam obecnie z tylu sachsa boge 8D0 513 031 F ( ta literka na koncu ma jakies znaczenie?) o polowe tansze amorki widzialem dla tego numeru ale bez tej literki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić tylne górne mocowania z polifta i będzie pasować do przedlifta, tylko tym się różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z amortyzatorami? Sa inne mocowania? Gdzies na forum bylo ze z przedlifta pasuja do polifta a odwrotnie nie, wiec jak jest naprawde? I nie raz sa amortyzatory podawane ze pasuja od roku 96 do 11.2000. Ja mam 05.1999 ale w papierach jest ze samochod zrobiono w 09.1998, ale jest pelen polift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja tam przekladalem kpl zestawy tak i tak i wsio pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie z tyłu amorki i springi przedliftowe - przełożyłem tylko górne mocowania na swoje poliftowe i wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie z tyłu amorki i springi przedliftowe - przełożyłem tylko górne mocowania na swoje poliftowe i wszystko ok

Dokładnie wystarczy przełożyć górne mocowania i wszystko pasuje idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem w trakcie poszukiwania amortyzatorów i gryzę się z tym samym problemem.

Mam modelowo 2001r, więc w teorii powinienem mieć poliftowe mocowania, czy jest ktoś w stanie sprawdzić to na podstawie VIN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się założy górne mocowanie od polifta to aluminiowe to amorki poliftowe pasują do przedlifta, problem jest jedynie jak chcemy górne mocowania przedliftowe załozyc na poliftowy amorek. a do tych alu mocowan pasuja oba rodzaje amorków przedlift i polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...