Kunik

• Paliwo

Osiągnięcia Kunik

Reputacja

1. Witajcie. Mam pytanie w b8 polift na fisie pokazuje mi tylko fale radiową. Mam również b7 i tam na fis wyświetla się wszystko to co na radiu. Czy jest możliwość jakoś ustawić wyświetlanie? Radio to mmi 3g. Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.
  2. Ja mam pytanie odnośnie tempomatu. Zrobiłem wszystko jak w opisie czujnik sprzęgła jest widoczny przez vag, niestety nawet po zakodowaniu w vagu tempomatu on jest nieżywy... Podpowiedzcie co może być nie tak? Czy jest opcja że np do tego sterownika silnika który mam nie da się zakodować tempomatu?
  3. Witam, może mi ktoś pomóc z podłączeniem navi do fis? Co jeszcze potrzebuję żeby to uruchomić i jak to wszystko połączyć? Tzn wiem że potrzebny jest tuner tmc, ale czy pasuje każdy czy tylko od a4 i jak to spiąć do kupy?
  4. Witam, mam problem z podłączeniem wyświetlania komunikatów o stacjach radiowych w navi plus. Korzystałem z poradnika forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/243498-zamiana-licznika-pol-fis-na-pelny-fis-w-ostatnim-lifcie-pelna-opcja/#entry4379007lecz jest tam tylko podane jak podłączyć fis do radia np chorus. Z tym radiem na fisie mam wyświetlane komunikaty. Niestety w navi plus nie ma pinów data ena oraz clock. Jest jakaś możliwość podłączenia fis z navi plus ? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
  5. szara kostka: 8L0 972 977G Mam pytanie odnośnie tego gongu nie wyciągniętych kluczyków ze stacyjki. Czy to trzeba też jakoś aktywować w vagu? I czy dobrze rozumiem, że żeby licznik pokazywał kontrolkę niezapiętych pasów wystarczy przestawić vagiem? czyli nr by był: 0002144 jeśli mam silnik 1.8t i chce kontrolkę pasów?
  6. Mam pytanie co do przejściówki, do czego jest ten guzik? Czy jest on konieczny?
  7. Witam, mam pytanie odnośnie zamontowania licznika z fisem w poliftach (2000rok). Czy w liczniku od anglika da się zmienić przebieg na km oraz wszystkie wartości na km i tarcze na europejską ? Czy da się zaprogramować swój przebieg ? Jak jest z dodatkowymi zegarami od ładowania i ciśnienia oleju ? Mając vaga jestem w stanie sam podłączyć taki licznik ? Czy licznik musi być dokładnie od silnika 1.8t ? Są jakieś różnice w licznikach ? Pozdrawiam.
  8. Dokładnie wystarczy przełożyć górne mocowania i wszystko pasuje idealnie
  9. Witajcie, czy była jakaś różnica w amorach po II lifcie ? Chciałem kupić sportowe zawieszenie ale niektórzy na aukcjach podają że pasują do aut w roczniku 95-99 a inni 95-01 ? Jak ktoś się orientuje w temacie to bardzo proszę napisać czy coś naprawdę pozmieniali.
  10. Witajcie. Mam problem, mianowicie cieknie mi płyn chłodzący gdzieś w okolicach turbo ale nie moge namierzyć tego wycieku. Miał ktoś podobny problem i rozgryzł to jakoś? Nigdzie nic nie widać dokładnie tylko wężyk nad turbo jest troszke mokry no i kapie na pokrywe silnika. Z góry dzięki za jakieś wskazówki i pozdrawiam.
  11. Tak tego jestem świadom.Dzięki za odpowiedź, szukam tego licznika i nawet z roku 2000miały analogowy zegarek, miał znaczenie rocznik czy poprostu kładli jak chcieli?
  12. Witajcie, mam pytanie chciałem założyć licznik z pełnym fisem. Problem polega na tym że mój licznik ma elektroniczny wyświetlacz zegarka(2000rok), znalazłem licznik z tego samego rocznika(2000) z pełnym fisem lecz ma on analogowy zegarek. Mam pytanie czy zadziała to razem, można ewetnualnie jakoś z dwóch zbudować jeden ? Wcześniej miałem B3 i tam wszystko można było rozebrać i zbudować jeden licznik z kilku. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
  13. Kunik

kodowanie kluczyka i immo

Witajcie, jeśli był temat to przepraszam ale znalazłem tylko o b6 i nie do końca odpowiada on na moje pytanie. Kupiłem a4 b5 2000rok mam do niej jeden kluczyk (scyoryk 3 przyciskowy) chciał bym dokodować drugi kluczyk mam scyzoryk 2 przyciskowy z a6 97rok. Moje pytanie brzmi czy uda się w ogóle zakodować ten kluczyk, czy musi być taki jak oryginalny? Jak zakodować vagiem immobilaizer oraz otwieranie i zamykanie drzwi? Dodam że grot mam już dorobiony. Pozdrawiam.
  14. Witajcie, od niecałego miesiąca jestem posiadaczem a4, mam nadzieje że w razie potrzeby znajdę tu pomoc. Pozdrawiam !