Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik temperatury, ori?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja za swój ponoć ori płaciłem coś około 90zeta

Opublikowano
  • Autor

No właśnie, wygląda na ori :eusathink:

Znajdzie się ktoś i mi powie, czy ten czujnik jest oryginalny?

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

up

Opublikowano

Raczej oryginalny też kupowałem w podobnej cenie i był identyczny jak w aucie.

W ASO zawsze przebitka cenowa

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

To jeszcze jedno pytanie.

Czy podejdzie do 1.8 ADR 95 rok ? W aucie mam też z kwadratową wtyczką.

A jak nie, to o jakim numerze szukać?

Opublikowano
Raczej oryginalny też kupowałem w podobnej cenie i był identyczny jak w aucie.

W ASO zawsze przebitka cenowa

Tapatalk

kolego,sęk w tym że kupowałem go w sklepie moto u znajomego

Opublikowano

Nie wiem czy ori.Jak ja zmieniałem to kolor nie był niebieski,tylko taki jak miałem ori,czyli zielony.Płaciłem za niego około 100 zł,kurka chyba 120 zł.Ciężko komuś określić będzie czy jest ori czy chinol albo jakaś inna podróbka.Nawet na podróbkach walą numery niby ori.Ja na Twoim miejscu kupił bym w ASO.Tam kupiłem i mam spok.Tak jak pisałem u mnie w Toruniu ,jakieś 2 lata temu zapłaciłem 120 zł.Decyzja należy do Ciebie ale akurat ten czujnik powinien być ori .

Opublikowano
To jeszcze jedno pytanie.

Czy podejdzie do 1.8 ADR 95 rok ? W aucie mam też z kwadratową wtyczką.

A jak nie, to o jakim numerze szukać?

Tak podejdzie ...:wink:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie sęk w tym, że do ASO najbliższego 150 km........

Szukam w necie i nie wiem już sam co kupić.. i gdzie szukać..

Opublikowano
Raczej oryginalny też kupowałem w podobnej cenie i był identyczny jak w aucie.

W ASO zawsze przebitka cenowa

Tapatalk

kolego,sęk w tym że kupowałem go w sklepie moto u znajomego

Jak kupowałem dla Siebie,znajomy powiedział,żebym nie kupował takiego za 30-40 zeta bo za miesiąc przyjdę po następny,na razie po półtora roku spokój

Opublikowano
  • Autor

Czyli na tej aukcji jest ori tak? Na bank? Niech się jeszcze ktoś wypowie.

Opublikowano

Trochę za tani jak na ori.Nikt Ci nie powie,co kto sprzedaje.Za dużo podróbek jest w sprzedaży.Sprawdź w Aso ile kosztuje ori,i jak koło 120 zł z oringiem to warto. Nie płać za podróbę bo będziesz miał problemy.Zalecane tylko ori.

Opublikowano
Właśnie sęk w tym, że do ASO najbliższego 150 km........

Szukam w necie i nie wiem już sam co kupić.. i gdzie szukać..

Hm ja sam posiadam na stanie taki dokładnie czujnik z allegro Niby niebieski a kolor jego jest taki jakiś niebieskawo-zielony ..jak w tej aukcji po wyżej ...kupiłem go jako Ori. Powiem tak ...niczym nie odbiega od ori poza kolorem niezbyt niebieskim ...jeździłem na nim bo podejrzewałem mój niesprawny bo silnik troche dłuzej się nagrzewał niż w benzynie ...okazało sie że na tym zakupionym czujniku jest dokładnie tak samo jak na moim ori..Więc włożyłem spowrotem mój ori a ten leży sobie na zapasie ..Ale spokojnie mogę potwierdzić że pracuje poprawnie

Opublikowano

Rozumię to że wydać np.40 zł a 120 to jest przebitka,ale są czujniki co muszą być tylko ori,ale decyzja do Ciebie należy.To co musi być ori,to kup.Może pochodzi jakis czas i ponownie kupisz następne.Poczytaj wątki na temat np.G62 jaki powinien być i jakie sa koszta po zainstalowaniu nie ori.

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem w stanie kupić ori, JA NAWET CHCE ORI :D

Tylko kupe kilometrów do ASO...

Może ktoś wie, gdzie w necie kupić ORI czujnik ?

Opublikowano
Ja jestem w stanie kupić ori, JA NAWET CHCE ORI :D

Tylko kupe kilometrów do ASO...

Może ktoś wie, gdzie w necie kupić ORI czujnik ?

tu zapytaj ....

sklep.gajos.com.pl

Opublikowano

u Gajosa zamów i listonosz Ci przyniesie

059919501A - 99,02 zł

059919501 - 144,18 zł

Opublikowano
  • Autor

Tak już właśnie mam.

Ten najstarszy z 95 roku... najdroższy czujnik -.- 144 zł, no ale cóż, ori i tylko ori, co by nie było problemów.

Opublikowano

Witam!

Zakupiłem ori czujnik temp. w ASO Skoda. Po 2 tygodniach oddałem ze względu na niewłaściwe wskazania , zaniżał o 20 st.

Opublikowano
Witam!

Zakupiłem ori czujnik temp. w ASO Skoda. Po 2 tygodniach oddałem ze względu na niewłaściwe wskazania , zaniżał o 20 st.

Hehe dobre ..Jak widać Panowie nawet ori czujnik bywa szajs..

Więc nie zawsze ori to dobre.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.