Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sposob na zlodzieja made in Poland (Yamaha R1)


LUCAS

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem dobry sposob... masa ludzi przeglada allegro kazdego dnia wiec gosc zamiescil ogloszenie po kradziezy swojego motorbike'a. Wielki plus i uznanie dla autora za pomysl.

a tu sznurek do archiwum aukcji: http://archi.inosak.org/imgdb/item401323660_1.html

PS. Fotki dolaczone do aukcji mnie powalily... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga co za idiota kradnie motor z jakiegos podziemnego parkingu gdzie jest monitoring... i jeszcze na partyzanta... bez kasku hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publikowac takie zdięcia publicznie, im więcej tym lepiej. Rozwieszac plakaty i bilbordy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale debil zlodziej , duza klatka i siano w glowie , pomysl z aukcja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy teraz pojawią się kolejne takie ogłoszenia, a gdzie trzeba będzie podzielić wyszukiwarkę w Allegro na "sprzedam" i "szukam skradzionego".

Choć licznik aukcji już ma kilka tysięcy odsłon - pomysł dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga co za idiota kradnie motor z jakiegos podziemnego parkingu gdzie jest monitoring... i jeszcze na partyzanta... bez kasku hehe...

Zgodnie z przysłowiem :

Okazja czyni zlodzieja

Pewnie trafił przypadkiem, własciciel odszedł na chwilkę i po ptokach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mówili o tym przypadku w wiadomościach. Z powodu upublicznienia wizerunku złodzieja pokrzywdzony może mieć kłopoty bo bez jego zgody naraził go na utratę dobrego imienia :doh1:. I kogo u nas chroni prawo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mówili o tym przypadku w wiadomościach. Z powodu upublicznienia wizerunku złodzieja pokrzywdzony może mieć kłopoty bo bez jego zgody naraził go na utratę dobrego imienia . I kogo u nas chroni prawo...

ale to chyba "poszkodowany" musialby zlozyc skarge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mówili o tym przypadku w wiadomościach. Z powodu upublicznienia wizerunku złodzieja pokrzywdzony może mieć kłopoty bo bez jego zgody naraził go na utratę dobrego imienia . I kogo u nas chroni prawo...

ale to chyba "poszkodowany" musialby zlozyc skarge.

Dokładnie tak, chodzi o proces cywilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mówili o tym przypadku w wiadomościach. Z powodu upublicznienia wizerunku złodzieja pokrzywdzony może mieć kłopoty bo bez jego zgody naraził go na utratę dobrego imienia . I kogo u nas chroni prawo...

ale to chyba "poszkodowany" musialby zlozyc skarge.

Jak go złapią to to zrobi w ramach zemsty, jak nie złapią to nie bardzo mu sie będzie opłacało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeśli już to właściciel tego parkingu może zostać ukarany za udostępnienie zdjęć ze swojej kamery. Oczywiście jeśli faktycznie jest taki przepis to bez sensu, no ale myślę, że samemu właścicielowi R1 nic nie grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakiś wałek..aukcja nie z allegro poza tym ochrona nie wyda takiego zdjęcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakiś wałek..aukcja nie z allegro poza tym ochrona nie wyda takiego zdjęcia..

Hmm, faktycznie coś z tym linkiem nie tak. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaden walek, ten link to archiwum, na Allegro juz zostalo to usuniete bo bylo sprzeczne z regulaminem.

Uzytkownik faktycznie istnieje i ma dokladnie tyle samo opini (57). Wpiszcie na Allegro numer aukcji i --> szukaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaden walek, ten link to archiwum, na Allegro juz zostalo to usuniete bo bylo sprzeczne z regulaminem.

Uzytkownik faktycznie istnieje i ma dokladnie tyle samo opini (57). Wpiszcie na Allegro numer aukcji i --> szukaj :wink4:

To nie wałek. Aukcja była ale została usunieta przez admina Allegro. Była niezgodna z regulaminem.

serwis nie zezwala na tego typu ogłoszenia.

Ja kiedyś zrobiłem coś podobnego tylko na "oto moto"

Kupowałem T4 i znalazłem takie pod Warszawą. W opisie OK, telefonicznie tez OK.

Po przejechaniu w ponad 500 km (w jedną strone) na miejscu okazało sie , że totalny złom (hamulce ciekły,układ kierowniczy,wydechowy, silnik, gaz bez papierów , jedna szyba elektryczna, druga na kobkę itp itd) a ten skurw....yn nawet przepraszam nie powiedział.Z ceny też nie zjechał.

Myslał, że jak tyle km przejechałem to wezmę w ciemno. Myslałem, że zabije drania na miejscu

Dałem wiec ogłoszenie na "oto moto" o sprzedaży ze zdjeciami tej T4, atrakcyjna cena i opis całej sytuacji.

Otrzymałem b. dużo maili z podziekowaniami od potencjalnych kupców którzy też chcieli jechać po to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...