Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Konserwacja opon


armando

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie błyszczą i tak ma być.

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Foto_002.jpg

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

Foto_002.jpg

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

Foto_004.jpg

Foto_005.jpg

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Tak wyglądają oponki na samochodzie po nałożeniu Endurace tire gel.Moim zdaniem ten preparat jest rewelacyjny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do polysku sa lepsze preparaty na opony, jesli takie wykonczenie Cie interesuje, aczkolwiek i megs daje rade, w zaleznosci od rodzaju aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tego Poorboys'a mozna kupic jako satin albo gloss do wyboru do koloru, raz zrobilem nim kola - 3tygodnie polysku i nie mial dosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak Griffe pisze ja też taki posiadam jak wcześniej pisałem i potwierdzam :thumbup1: wcześniej używałem megsa i kolega polecił purbojsa i jest mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych i tanszych to Megs Endurance, osobiscie uzywam Zymol Tire i bardzo sobie chwale.

Witaj , gdzie mozna kupic tego Zymola i jaki koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych i tanszych to Megs Endurance, osobiscie uzywam Zymol Tire i bardzo sobie chwale.

Witaj Pawle , czy mógłbys w skrócie opisać jak należy przygotowac opony tzn, jak je umyc itd . A także jak przeprowadzić taką aplikacje i czym ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myjesz dobrze opony jakimś APC , suszysz i nakładasz aplikatorem lub gąbką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie przegnij z preparatem... Ja ostatnio przed spotem wysmarowałem opony na szybkiego (śpieszyło mi się) i na drugi dzień całe nadkola w czarnych plamkach od nielsen brillance także z umiarem tego nakładać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...