Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konserwacja opon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to szkoda kasy.to juz lepsza i tansza pasta do butow albo plak :wink:

Opublikowano

Witam! Obiecałem.że jak kupię Endurance tire gel i nabłyszczę oponki mojej AUDICY to podzielę się opinią.Przyznam dla mnie wygląd oponek super.Preparat wart tych pieniędzy.

Opublikowano

Poza tym zapach i trwalosc, jak sie przybrudza wystarczy dobrze umyc:wink:

Opublikowano

Na razie błyszczą i tak ma być.

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Foto_002.jpg

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

Foto_002.jpg

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

Foto_004.jpg

Foto_005.jpg

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Tak wyglądają oponki na samochodzie po nałożeniu Endurace tire gel.Moim zdaniem ten preparat jest rewelacyjny .

Opublikowano

Do polysku sa lepsze preparaty na opony, jesli takie wykonczenie Cie interesuje, aczkolwiek i megs daje rade, w zaleznosci od rodzaju aplikacji.

Opublikowano

Griffe , co dobrego polecisz do połysku?

Opublikowano

ja do opon i plastików zewnętrznych używam VALETPRO TALOS PROTECTANT wszystko ok ale następnym razem kupie chyba megasa

Opublikowano

Ponieważ Megsa mi wystarczy na bardzo!!!bardzo długo,to zostanę przy tym preparacie.

Opublikowano

a ja szukam czegoś do opon żeby się nie świeciły a były czarne :eusathink:

Opublikowano

Megs Endurance.

Opublikowano

Wlasnie tego Poorboys'a mozna kupic jako satin albo gloss do wyboru do koloru, raz zrobilem nim kola - 3tygodnie polysku i nie mial dosc.

Opublikowano

Dokładnie jak Griffe pisze ja też taki posiadam jak wcześniej pisałem i potwierdzam :thumbup1: wcześniej używałem megsa i kolega polecił purbojsa i jest mega

Opublikowano

Jaką to ma konsystencję, żel?

Opublikowano
Jeden z lepszych i tanszych to Megs Endurance, osobiscie uzywam Zymol Tire i bardzo sobie chwale.

Witaj , gdzie mozna kupic tego Zymola i jaki koszt ?

Opublikowano
Jaką to ma konsystencję, żel?

gęste mleczko :wink:

Opublikowano
Jeden z lepszych i tanszych to Megs Endurance, osobiscie uzywam Zymol Tire i bardzo sobie chwale.

Witaj Pawle , czy mógłbys w skrócie opisać jak należy przygotowac opony tzn, jak je umyc itd . A także jak przeprowadzić taką aplikacje i czym ? Pozdrawiam

Opublikowano

myjesz dobrze opony jakimś APC , suszysz i nakładasz aplikatorem lub gąbką

Opublikowano

Tylko nie przegnij z preparatem... Ja ostatnio przed spotem wysmarowałem opony na szybkiego (śpieszyło mi się) i na drugi dzień całe nadkola w czarnych plamkach od nielsen brillance także z umiarem tego nakładać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.