Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zakładanie gazu do 2.8 quattro!!


enrike

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

od dwóch dni posiadam a4 2.8 quattro 193 km rok 1997.Chciałem sie dowiedziec jaką instalacje gazową polecacie?? W Bydgoszczy polecają mi w warsztatach instalacje Zenit za 3700zł lub brc za 4600zł,dzwoniłem rowniez do Torunia i tam polecają intalacje stag 3000,Jaką wy byscie wybrali bo ja za duzego doswiadczenia niemam,albo ktos zna jakis zakłąd w bydgoszczy lub okolicach co mogłby polecic ??bede bardzo wdzieczny!! :> mam jeszcze pytanie dotyczące oleju i rozrządu bo musze wymienic a niewiem co było lane wczesniej jaki mam zastosowac?? i jakiej firmy rozrząd załozyc?Przepraszam za duzą ilosc pytan ale bardzo by mi pomogły na moje pytania

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci powinno pomóc:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_28_193pswymiana_rozrzadu_help-t6571.0.html;

Na temat instalacji to poszukaj w tym dziale.

A jak nie wiesz jaki olej w silniku był do tej pory to najlepiej wymień na półsyntetyk 10w40.Motul,Mobil albo Castrol. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem stag i jezdzi. zalezy kto i jak to zalozy. upewniej sie wczesniej czy warsztat gdzie bedziesz zakladal gaz ma dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założone LandiRenzo Omegas w silniku 2.4, super się sprawuje i pali tyle samo gazu co i benzyny palił przed zagazowaniem. Zapłaciłem za instalkę 4500zł z montażem, polecam ją również do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pół roku temu zalozylem ZENITA zrobilem 12000 km sprawuje sie niezle

pali mi na trasie 12-13

miasto 15-18 zalezy jak sie jezdzi

jest maly problem przy 2000 obrotow CZASAMI nie zawsze wystepuje małe szarpniecie -nie idzie tego wyregulowac, oczywiscie na benzynce tego nie ma.

podobno BRC sprawuje sie lepiej no ale jest drozsza o 1000 :)

napisz co zalozyles i ile pali!![br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 23:37 _________________________________________________koledzy z 2.8 jak tam u was ze spalaniem

napiszcie ile wam łyka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dziewczyny na pokładzie spokojną jazdą bez klimy 11 litrów

sam w trasie do Gdańska, nie żałując gazu 13 litrów

jazda po mieście, częste odpalanie silnika 17 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enrike, w Toruniu Auto Gaz Centrum. Mają też warsztat w Bydgoszczy przy rondzie Fordońskim, ale odradzam. Jedź do Torunia - porządny, czysty warsztat i obsługa na miarę naszych czasów. Niecałe 2 lata temu gazowałem tam swoje 1.8T. Żadnych zastrzeżeń nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja zamontowałem Stag 200, kosztowało 2400 i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Spalanie od 11 do 20 :naughty:

trasa spokojnie 11-12 L

trasa szybko 13.5L

mieszany od 13-15

pałowanie po W-wie i korki 20L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałes może o Agis ODB/CAN (oczywiście ODB/CAN niebedzie działać ale chyba to tylko bajer) ale ogólnie komputer jest zachwalany i stawiany wyzej niż stag 300 jak bedzie przekonamy się, jak dobrze pójdzie zamontuje wnastępny tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam STAG 300 zrobiłem na nim 6000 km. wszystko jak na razie ok słyszałem bardzo złe opinie o BRC auto było sprowadzone z włoch z tą instalacją

być może miało już nabite kilometrów na tej instalacji dlatego były awarie .

U mnie spalanie trasa 12,5l miasto 18l przy ciężkiej nodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam załozyłem tani gaz 2 miechy temu sirocco polski badziew 3 tys.Same problemy auto szarpie duzo pali i co chwile jezdze na regulacje.Zaloz cos porzadnego nie załuj kasy na gaz.polecam landirenzo albo brc zapominasz ze masz gaz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...