Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HiD 8000K świeci na żółto


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

A co do tematu to Łukasz bierz 6000K, przecież nie możesz być lepszy ode mnie :polew: :tongue4

Synu ..ja jestem lepszy :tongue4::sarcastic:

Teraz na wypalających sie żarnikach jest dużo lepsze światło niż na lansiarskich 8000 K :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman Twoje zarniki przezywaja druga mlodosc.. :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman Twoje zarniki przezywaja druga mlodosc.. :lol1:

żółto - zielone wcielenie .. :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga teraz jak rzucisz zielonym światłem na drzwi jakiegoś dicho to zobaczysz jak Ci się zlecą do reflektorów :naughty:

A lepiej gdybysmy zrobili COMBO :D Hehe.. Normalnie szyszunia :polew:

Dobra... chociaż już skończmy ten OT :punish::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie .. Rzuce zółcią na drzwi stodoły to wszystkie białogłowe moje :beach::sarcastic:

Przem mowiłem Ci juz odstaw dragi ..albo zmień dila bo ten Cie kręci :polew::kox:

Pora zamykać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zmienialem lampy i wsadzilem oryginalne lampy valeo to barwa swiatla przy ksenonach 8000k byla biala lekko nawet zolta teraz wsadzilem depo nowe lampy i jest barwa taka ladna niebieskawa wiec chyba tez maja do barwy soczewki a dokladnie ich stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kolor pośredni czyli 5000K, to chyba najlepszy kolor jest całkowicie biały z lekkim zabarwieniem na niebiesko dużo lepiej wygląda niż 4300K. Dużo aut fabrycznie ma montowane właśnie palniki 5000K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie kupilem 6000k i musze powiedziec, ze mi sie nie podoba ta niebiesko fioletowa linia :disgust:

Nastepnym razem chyba kupie 4300 albo 5xxxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie kupilem 6000k i musze powiedziec, ze mi sie nie podoba ta niebiesko fioletowa linia :disgust:

Nastepnym razem chyba kupie 4300 albo 5xxxx

Pussy :dance2::this:

Jak chcesz to odkupie od Ciebie 6000 a ty se kup te paskudne 4300 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ori ksenon 4300 i w nocy mam żółto, a na poprzednim hidzie 6000 było biał- bajka, ale zmienię dopiero jak się wysrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku* no to ja nie wiem :P Moje są mega białe - naprawdę świetnie świecą.. Ale denerwuje mnie linia fioletowo-blękitna, może kwestia jeszcze ustawienia świateł, bo regulowałem je na oko - nie oślepiają ani nic, jednak napewno brakuje im do ideału.. Na spocie muszę stanąć z kimś i poświecić w ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ori ksenon 4300 i w nocy mam żółto, a na poprzednim hidzie 6000 było biał- bajka, ale zmienię dopiero jak się wysrają.

W razie czego polecam www.lucla.pl Mają też na allegro. Polecił mi Szuder. Kupiłem i super świecą. Cena za sztukę D2S 6000K - 85 PLN :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ori ksenon 4300 i w nocy mam żółto, a na poprzednim hidzie 6000 było biał- bajka, ale zmienię dopiero jak się wysrają.

W razie czego polecam www.lucla.pl Mają też na allegro. Polecił mi Szuder. Kupiłem i super świecą. Cena za sztukę D2S 6000K - 85 PLN :good:

Koniec końców..moje żarniki zrobiły :piroman::takiego: ..dziś o 4 nad ranem :thumbdown:

Sztuka żarnika kosztuje około 70 zł ..wiec chyba lepiej kupić cały komplet z przetwornicami za 160 zł ? I mieć na zapas przetwornice...

Chyba że ma ktoś dojście do tańszych zarników HID :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców..moje żarniki zrobiły :piroman::takiego:

Oba jednocześnie? :mysli: Poza tym dziwne te żarniki jak potrafią takie rzeczy robić jak te emoty :polew: Tu możesz mieć rację z całym HIDem... :mysli: Bo żarniki nadal dość drogie... :decayed: Ale z czasem potanieją :gwizdanie: Jak znajdziesz tanie źródło żarników to daj znać gdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wysrał sie jeden ..później drugi nabrał fioletu :decayed: Szukam..szukam..ale chyba kupie cały zestaw.. może pojdzie na

drogowe :decayed:

Narazie pociskam na zwykłych H7..jazda w nocy to męczarnia :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item407476823__xenon_hid_h1_h3_h4_h7_h11odbior_na_wolumenie.html

Masz namiary na gościa o którym rozmawialiśmy ostatnio na spocie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...