Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B][/B]Radio czy warto i czy sub zagra?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam sie do wymiany radia na jakies z mp3, mam Concert z CD ale wyswietla mi CD ERROR i nawet płyty nie idzie wsadzic:( Wiem ze raczej wszyscy sa za tym aby wsadzic ori bo sie ładnie komponuje z reszta itd. ale narazie z powodu braku czasu i ograniczonych funduszy zmuszony jestem wrzucic cos takiego:

Pioneer nowe radio AUDI A4 B6 B7 02-06 USB iPod (3205721877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nowe radio Alpine USB Bluetooth Audi A4 B6 00-06 (3275986069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moje obawy sa zwiazane głownie z tym czy w tych zestawach sa wszystkie czesci potrzebne do tego aby zagrał subwoofer, bo tylne głosniki podobno bedzie mozna podlaczyc?

Czy trzeba jeszcze cos dokupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup XcarLink (Yatour) i ciesz się MP3.

Ewentualnie kabelek z emulatorem zmieniarki.

Mam to pierwsze i jestem zadowolony.

Przy pierwszym z linku masz obsługę z poziomu radia i zero zmartwień o to czy sub zagra czy nie.

Do tego to tańsze rozwiązanie niż kupno nowego radia.

Luknij w ten temat

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zmieniarka-mp3-fabryczne-radio-audi-236029/

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/all-b5-emulator-zmieniarki-mp3-25275/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko małe ale, wtedy musze odłaczyc ori radio od zasilania i potem podlaczyc a nie mam kodu do niego. Chyba ze kod jest na tym plastikowym pasku przy kluczykach co dostalem bo nie wiem;) a zapomnialem sie spytac sprzedajacego czy jest jakiś kod do radia:facepalm: chyba że w książce którejś jest nadrukowany ale raczej nie bo przeglądałem. Moze wesz jak złamać kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem kupić taki moduł/przejściowke za 19zł żeby mi tył grał i jest elegancko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj kodu w książeczkach które dostałeś z autem (jeśli dostałeś).

Powinien być naklejony w instrukcję obsługi radia.

Kod łamie dobry spec lub jedź do ASO.

Jeśli radyjko fabrycznie zamontowane w tym aucie to nie zawoła o kod po rozłączeniu.

Auto rozpozna że to "jego wnętrzności". :decayed: a nie przeszczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto zaglądnąć do radia co się stało z napędem CD i je naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto,nie warto.

Jak kolega zainwestuje w MP3 to już głowy płytami nie będzie sobie zawracał.

Tak jak i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam się na zmianę fabrycznego radia na coś w stylu tego pionka z linku kolegi.

Ponawiam jego pytanie. Czy będzie grał sub? Czy tylko tylne głośniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam sie czy jak ma sie zamontowane rasio Concert III lub Symphony III ktore czytaja plyty z mp3 i wyswietlaja na wyswietlaczu radia i Fis tagi piosenek to czy podlaczajac zamiast zmieniarki taki czytnik kart i usb czy wowczas nadal beda tylko Tracki czy jest jakis czytnik ktory bedzie prawidlowo wyswietlal nazwy piosenek z tagow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej i najszybciej to zakupic transmiter radiowy z regulacja tonow i redukcja szumów, ustawiam ta sama czestotliwosc i smiga aż miło grają wszystkie głosniki i sub. A jakość zależy od tego jaka masz MP3, jak sciagne ważąca 160MB HD HQ to gra o niebo lepiej niz z CD CONCERT. I folderow moge utworzyć ile sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mp3 na pewno gra lepiej niż oryginalne CD do tego transmiter też czyni cuda z dźwiękiem. Zakładasz takie cudo i już masz sale koncertową.

Oczywiście jestem innego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmiter vs. ori CD oczywiste ze CD wygrywa. Wlasnie zamawiam Pioneer'a avh-x8500bt i podlacze to pod tyl aktywny Bose ala Stage I oraz przednie glosniki Bose pod radyjko. Zdam relacje jak juz wszystko uzbieram. Aha wystarczy ze dokupi sie za 140zl modul i sterowanie radyjkiem za pomoca kierownicy np w b7 jest filmiki na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...