Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie


SzamiNL

Rekomendowane odpowiedzi

Logi wrzucę na styśia % możliwe, że jeszcze dziś bedzie odbiór fury do 24 ma dać znać haha nie ma jak zabierać robotę do domu w trosce o klienta :) własnie przyszedł sms, że chip moduł już zamontowany i go tuninguje jak by były problemy to dopiero rano odbiór MASAKRA :)

---------- Post dopisany 06-06-2013 at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 20:21 ----------

AUDI odebrane i co najważniejsze HULA :):): zajechałem do shopu po Pali: i w trase 200km w końcu czuć fotel w plecach turbina świszczy aż miło (zapomniałem już jak ona brzmiała): Brawo:: Brawo:: Brawo:CHŁOPAKI nie pozostaje nic innego jak wizyta na spocie i duży browar PANOWIE za naprowadzenie na tego chipa ! logi dynamiczne zrobię w weekend to ocenicie czy faktycznie się coś poprawiło :P dorzucam takie 3 foty ORANGE CHIPTUNIG 's-Hertogenbosch Holland

20130606_203427.jpg

20130606_203653.jpg

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 20:55 ----------

Proszę o ponowną alnalizę, logi zrobione ponownie już na nowym chipie, ciągnie już dużo lepiej ale czuje, że jeszcze nie jest to to co powinno :)

mam też plik z starym mapowaniem czy też tylko informacje o starym virusie dla zainteresowanych tym bałaganem prześlę na go na poczte

002log.jpg

003log.jpg

006log.jpg

010log.jpg

011log.jpg

020log.jpg

031log.jpg

115log.jpg

118log.jpg

120log.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program dość ostry, turbina czasami przeładowuje i co najważniejsze cofa zapłony.

Pewnie wtryski już za cienkie do takiego doładowania lub ta mapa do du....

Jak dla mnie auto ma 150KM i do tego cofa zapłony czyli jedzie gorzej.

wrzucaj logi na VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Myślę że jak byś się przejechał seryjnym zdrowym 150KM było by dużo lepiej niż ten chip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdekXp ale w porównaniu do 1-wszych wykresów jest jakaś znacząca poprawa? trochę mnie to kosztowało i chcę wiedzieć czy było warto.Waże, że nie pokazuje się już błąd 16804 :):):) program dość mocny powiadasz jak na te wtyrski? polecasz jakieś do tego modelu i czy one są przyczyną cofania się zapłonu? Co z tą turbiną zrobi żeby tak nie przeładowywała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd 16804 może być i przy serii np jakaś nieszczelność

ekspertem to ja nie jestem niech się wypowiedzą inni

logi rób do odcinki

Po chipie bardziej cofa zapłony niż było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób porzadne logi od 1500- 6500 obr na 3 biegu z bloku 2 20 31 33 115 118 ,ale dalej jest lipa z tym programem dalej zapłon jest zle ustawiony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tym wypadku taniej i lepiej było kupić ECU z seryjnym softem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjadę jeszcze raz do tunera i powiem o tym cofaniu zapłonu może coś wymyśli. Za miesiąc chce jechać do PL to bym chętnie podjechał już do kogoś z Was na porządne ogarnięci tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 3600obr/min masz 27ms wtrysku, zapętlania nie ma ale pewnie ubogo

porównaj swój log np z tym (po programie)

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM,

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

ile masz w bloku 32?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - program lipa. tuner moim zdaniem wgrał gotowca, który widać że wogole nie chce się dogadać z silnikiem i osprzetem, overboosty, spalanie stukowe, zbyt duza korekcja zaplonu, zaplon zle ustawiony w calym zakresie i tym podobne.

porownująć nawet do logów edekxp jest duzo lepiej choć nawiasem mówiąć (ten Twój program też jest marnej jakości i zapętla wtryski.... nie wspomne o afr rzędu 10 :D , egt musi byc wysokie :) choć i tak jest lepiej jak u kolegi SzamiNL).

SzamiNL - jak chcesz mieć to ogarniete na TIP Top to przyjedz do kolegi german81 i się ogarnie wszystko łącznie z programem profesjonalnym , a nie takim zdrutowanym gotowcem... Zresztą sam zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownująć nawet do logów edekxp jest duzo lepiej choć nawiasem mówiąć (ten Twój program też jest marnej jakości i zapętla wtryski.... nie wspomne o afr rzędu 10 :D , egt musi byc wysokie :) choć i tak jest lepiej jak u kolegi SzamiNL).

Ja dałem przykład, to nie są moje logi tylko kolegi artur_kukowski

Powiem krótko - program lipa. tuner moim zdaniem wgrał gotowca, który widać że wogole nie chce się dogadać z silnikiem i osprzetem, overboosty, spalanie stukowe, zbyt duza korekcja zaplonu, zaplon zle ustawiony w calym zakresie i tym podobne.

i to wszystko za 225 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem logi do tunera co mi chipa instalował z Waszymi uwagami (sam powinien zauważyć, że coś jest nie tak)

w tym tygodniu nie dam rady podpiąć kompa żeby Wam coś więcej sprawdzić (2-ga zmiana w pracy)

Co do ogarnięcia mi auta np przez germana81 to już będę załatwiał chwilę przed wyjazdem wiadomo wakacje są i ciężko z czasem nie każdy pewnie będzie dostepny. Edekxp 350E za tą wątpliwą przyjemność zapłaciłem. hahaha

czy mogę na to forum wrzucić logi z 1,9tdi 110KM tylko, żę z golfaIV kolega był by bardzo wdzięczny bo myśli o chipie

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Tuner zaprasza mnie ponownie na strojenie chcę powrócić do seryjnego softu zrobić testy i jeszcze raz zrobić go zmapować bla bla zobaczymy możliwe, że tak jak edekxp mówisz lepiej by było nowy ECU kupić, ale zobaczę jak mi do wersji wróci

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

proszę na priwa pisać co do tych logów

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie masz po co do niego drugi raz jechac, jak wgral za pierwszym razem gotowca to i za drugim wgra tylko innego, wymamgaj zwrotu siana, przyjedz do wrocławia kolega german81 albo gregor10 ogarną Ci to tak że auto nie poznasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie masz po co do niego drugi raz jechac, jak wgral za pierwszym razem gotowca to i za drugim wgra tylko innego, wymamgaj zwrotu siana, przyjedz do wrocławia kolega german81 albo gregor10 ogarną Ci to tak że auto nie poznasz.

przyjechałem do Wrocka i koledzy german81 i gregor10 ogarneli mi audiczke no naprawdę jestem pod wrażeniem wiedzy i chęci pomocy wsumie to po 1-wszej godzinie testow już wiedzieli co jest nie tak i natychmiastowa reanimacja VIRUS zrobiony pod moje oczekiwania AUTA NIE POZNAJE !! Polecam jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie masz po co do niego drugi raz jechac, jak wgral za pierwszym razem gotowca to i za drugim wgra tylko innego, wymamgaj zwrotu siana, przyjedz do wrocławia kolega german81 albo gregor10 ogarną Ci to tak że auto nie poznasz.

przyjechałem do Wrocka i koledzy german81 i gregor10 ogarneli mi audiczke no naprawdę jestem pod wrażeniem wiedzy i chęci pomocy wsumie to po 1-wszej godzinie testow już wiedzieli co jest nie tak i natychmiastowa reanimacja VIRUS zrobiony pod moje oczekiwania AUTA NIE POZNAJE !! Polecam jak najbardziej

To wrzuć logi tak dla porównania jak powinno wyglądać po wirusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam jeszcze na nowe cewki bo testowane było na germana osprzęcie. napewno się pochwalę na dniach :D

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

przy strojeniu od świateł do świateł 200km wyciągałem w 4 osoby i pełny bagażnik także gregor10 papierosa od tarcz hamulcowej sobie odpalał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam jeszcze na nowe cewki bo testowane było na germana osprzęcie. napewno się pochwalę na dniach :D

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

przy strojeniu od świateł do świateł 200km wyciągałem w 4 osoby i pełny bagażnik także gregor10 papierosa od tarcz hamulcowej sobie odpalał :)

Aby Ci sprzęgło wytrzymało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby Ci sprzęgło wytrzymało:wink:

W bagażniku komplet sahsa w razie W.. Na co dzień normalna jazda 0 piłowania wiadomo jak trzeba wdepnąć to lecę :decayed: w piątek może w Gliwicach w forum ktoś się zjawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprzęgła moim zdaniem spokojnie wytrzyma, bez problemu , boost aktualnie jesli dobrze pamietam max 1.1bara, na wczesniejszym sofcie z holandi byl 1.22bara i przeladowywał, wtryski brak zapetlen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...