Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zalane auto


Szalony Władek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po 4 dniach intensywnych opadow deszczu prawa strona wnetrza auta plywala doslownie plywala bylo z 10 cm wody odrazu mowie ze to nie zadna szyba wszystko bylo zamkniete i szczelne moze ktos wie co sie dzieje i jak to teraz wysuszyc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie przez filtr pyłkowy lub jego obudowe woda cieknie.Chyba,że nie masz rynienki odprowadzajacej wode ktora jest nad obudowa filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez te deszcze to masakra. Też mam mokro pod nogami pasażera. Od filtra sucho, zdjąłem osłonę słupka i kapie na fotel, pewnie gdzieś szyba górą podcieka i sączy się :facepalm: niby nie ma tragedii ale ciągle jest wilgotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zatkane na wiosnę to woda stała do 3/4 aku, mokro po obu stronach w środku :facepalm: ale jest możliwość, szybkiego odetkania :wink: paluchem od spodu ten otwór pod serwem można przepchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez demontażu wycieraczek nie da rady,chyba że urwiesz zawałek przykrywki ecu.Wtedy na pewno bedzie się woda lać

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podszybiu jest zaslepka nie trzeba demontować wycieraczek

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

DSC00975.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w podszybiu jest zaslepka nie trzeba demontować wycieraczek

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

http://s11.postimg.org/hn3zbk5gv/DSC00975.jpg

Myślałem że to B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest inaczej, więc zależy też który rok produkcji. W moim AJMie 2001r bez zdjęcia wycieraczek i podszybia się nie obejdzie nietesty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mokro ale pod nogami kierowcy w B5. Kanały drożne, ecu suche, przewody które idą po słupku w dół suche, kostki i przewody na słupku w nogach u kierowcy suche a podłoga mokra. Przecież od dołu nie zaciąga! Mało tego. Kiedy jest mokro wariuje mi elektryka! Macie może jakiś sensowny pomysł?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mokro ale pod nogami kierowcy w B5. Kanały drożne, ecu suche, przewody które idą po słupku w dół suche, kostki i przewody na słupku w nogach u kierowcy suche a podłoga mokra. Przecież od dołu nie zaciąga! Mało tego. Kiedy jest mokro wariuje mi elektryka! Macie może jakiś sensowny pomysł?!

Proszę bardzo :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-usuwanie-zanieczyszczen-ecu-uszczelnienie-obudowy-10237/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5 to jest takie auto ze ciagle musi być w nim woda co bys nie zrobił to i tak cieknie. pozaklejałem wszystko a i tak filtr porzeciwpyłkowy jest mokry a rynienka nad nim jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...