Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z podswietlaniem wyswietlacza CONCERT SYMPHONY


judash

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś zna nr fabryczny wyświetlacza z poprawionym podświetleniem, który będzie pasował P&P do B8 z radiem Concert 2009 rok

Edytowane przez krupskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjalem wyswietlacz i mam taka swietlowke , na forum pisaliscie ze 148mm ,150mm kupilem ale to tylko ja po dlugosci montowac ? bo ona jest prosta ;/ bez bocznego oswietlenia

swietlowka.jpg

p.s probowal ktos moze dwie swietlowki podlaczyc jedna gora droga na dole ? zadziala bez problemu ?

wymienilem swietlowke jest bardzo dobrze teraz widac wszystko :)) polecam wszystkim to zrobic bo naprawde malo roboty a efekt swietny :)

Edytowane przez wonszwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjalem wyswietlacz i mam taka swietlowke , na forum pisaliscie ze 148mm ,150mm kupilem ale to tylko ja po dlugosci montowac ? bo ona jest prosta ;/ bez bocznego oswietlenia

swietlowka.jpg

Nie ttrzeba drugiej świetlówki - jedna świeci wystarczająco jasno.

p.s probowal ktos moze dwie swietlowki podlaczyc jedna gora droga na dole ? zadziala bez problemu ?

wymienilem swietlowke jest bardzo dobrze teraz widac wszystko :)) polecam wszystkim to zrobic bo naprawde malo roboty a efekt swietny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem.
Wymieniłem świetlówkę wg powyższego schematu, ale mam wrażenie, że teraz ekran świeci jeszcze słabiej. Jasnośc w menu jest na max, a mimo to ledwo widać. W czym może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakąś " chorą " świetlówkę kupiłeś. Zamontować , przylutować inaczej je nie można - więc powinna świecić ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do radia CONCERT będzie pasował wyświetlacz od MMI 2G lub 3G ?

Proszę podajcie stronę gdzie można zakupić takie świetlówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to ori świetlówka podświetla trzy krawędzie wyświetlacza a "zamiennik tylko jedna , stąd gorszy efekt podświetlenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, napiszcie, gdzie można ustawiać jasność tego wyświetlacza, zanim zabiorę się za wymianę świetlówki podświetlającej. Mam ten sam problem - zbyt słabe podświetlenie, co uniemożliwia obsługę radia i klimatyzacji w słoneczny dzień. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem zgodnie z instrukcją z filmiku. Wszystko działa i świeci o niebo lepiej:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wyświetlacze mają jakaś ochronę komponentu? czy podpinamy drugi p&p i wszystko chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2016 o 11:22, fafiks napisał:

Z tego co widzę to ori świetlówka podświetla trzy krawędzie wyświetlacza a "zamiennik tylko jedna , stąd gorszy efekt podświetlenia .

Czy ktoś się orientuje gdzie można dostać świetlówkę podświetlającą trzy krawędzie, czyli w kształcie U, zamiast tych odstępnych na alledrogo, podświetlających jedną krawędź, czyli w kształcie I ?

 

EDIT: NOWA ŚWIETLÓWKA do matrycy Audi A4 A6 - 143x80mm

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez animaes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt naprawy tej usterki w serwisie "Bosch" - 200 PLN brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...