Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

foty mega kox wypas i inne takie dziwne slowa :kox:

Opublikowano

Kamil co jak co, ale masz "chłopie" ładna maszynę :good: pozytywne przemiany :kox:

Opublikowano

Kamil co jak co, ale masz chłopie ładna maszynę :good: pozytywne przemiany :kox:

chłopie :polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

Szacunek za dobrą robotę. Ja ze swoją startuję wiosną :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sokolnh pokaz mi foto jak mozesz obudowy na wskazniki :) Jak to siedzi i jaką kupiłes ? Potzebuje własnie taką sobie sprawic ;)

prosze

03122008340bu2.jpg

jeszcze nie wykończone

Opublikowano

O właśnie ..taki zegar do Boostu mi potrzebny...to jest ten czarno-czerwony ? Bez tej pedalskiej seledynowej poświaty ? :naughty:

On coś na alle 80 zł nie ?

Opublikowano
  • Autor

O właśnie ..taki zegar do Boostu mi potrzebny...to jest ten czarno-czerwony ? Bez tej pedalskiej seledynowej poświaty ? :naughty:

On coś na alle 80 zł nie ?

no to jest taki

http://allegro.pl/item489860203_wskaznik_turbo_doladowania_boost_smoke_auto_gaug.html

Opublikowano

Ooooo właśnie ..widzisz fajnie , że mam dobre foty jak to wygląda :decayed::kox:

Masz ten kubeczek jeszcze ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mam :)

Opublikowano

O właśnie ..taki zegar do Boostu mi potrzebny...to jest ten czarno-czerwony ? Bez tej pedalskiej seledynowej poświaty ? :naughty:

On coś na alle 80 zł nie ?

mam taki gdzies w garazu ... jak chcesz to sprzedam w promocyjnej cenie .... :naughty:

Opublikowano

mam :)

Bedziem w kontakcie :wink4:

spanky

PE Fu :decayed:

Opublikowano

Dzieki za foto :good:

Powiedz mi jeszcze co to dokładnie za obudowa ? :)

Opublikowano

Powiedz mi jeszcze co to dokładnie za obudowa ?

TO chyba zwykłe kubeczki na słupku ..uniwersalne :embarrassed:[br]Dopisany: Grudzień 03, 2008, 06:41:05 _________________________________________________A wiec ..obiło mi sie o bębenki , że w tym AHH siedzi seryjnie pompa 11mm... Kamil wiesz może jaki jest jej numer ? :przebiegly:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

prosze

038 130 107 J

ale nie pasuje p&p do afna :wink4:

Opublikowano

prosze

038 130 107 J

ale nie pasuje p&p do afna :wink4:

No niestety :disgust: ..ale podobno da sie podrezać :naughty:

Thx :good:

Daj numer konta to prześlę Ci kapustę za ten kubeczek pod zegar :wink4: Tak jak gadli my swego czasu :tongue4:

Opublikowano

Właśnie chciałem Ci je tutaj zaproponować :) Są dokładnie takie jak młodzieniec ragguś powiedział :gwizdanie: A to że 19'' to jeszcze lepiej :kox: Skoro cena do przyjęcia to bierz je i zakładaj na święta :naughty:

Opublikowano

też je znalazłem :naughty: brać śmiało :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dobra pany, wziałem sie za intensywne szukanie felg na lato i napewno bedą to 18"

tylko teraz jakie :

http://moto.allegro.pl/item539540023_super_felgi_5x112_z_passata_okazja.html rs6, ładne sa ale dużo tego strasznie :)

http://moto.allegro.pl/item540495737_felgi_aluminiowe_18_nowe_vw_audi_5x112.html rs4 j.w.

http://moto.allegro.pl/item534459889_felgi_aluminiowe_18_opony_nowe_vw_audi.html te mi sie podobają

http://moto.allegro.pl/item537143442_piekne_felgi_toora_18_cali.html te też ładne

są też fajniejsze na allegro, no ale cena .. :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.