Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

HAMULCE 288 po swapie - nie hamują jak należy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

w marcu br roku swapowałem z jednostki 1.6 na 2.4 v6, razem z tym wpadły heble 288mm, tarcze troche stały i zrobiły się nieciekawe(poniżej foto) wciskająć hamulec nie blokowało kół, po prostu powoli wyhamowywały, w końcu zakupiłem porządne tarcze z klockami, założyłem myśląc, że będzie już ok, nic bardziej błędnego, hamują troszke lepiej, lecz nie blokuje mi kół, czy musze mieć serwo/pompe abs z 2.4? w czym może tkwić problem?

pNwqN1Q.jpg?1

WLkkKHD.jpg

Opublikowano

ja mam serwo z 1.6 i też swapowałem ale hamują normalnie... tzn. o niebo lepiej od 280mm :wink:

Opublikowano
  • Autor
ja mam serwo z 1.6 i też swapowałem ale hamują normalnie... tzn. o niebo lepiej od 280mm :wink:

układ odpowietrzany miliard razy, czy to możliwe, żeby było gdzieś powietrze którego nie idzie przepchać?

Opublikowano
ja mam serwo z 1.6 i też swapowałem ale hamują normalnie... tzn. o niebo lepiej od 280mm :wink:

układ odpowietrzany miliard razy, czy to możliwe, żeby było gdzieś powietrze którego nie idzie przepchać?

a wpada Ci pedał w podłogę jak mocno ciśniesz?

Opublikowano
  • Autor
ja mam serwo z 1.6 i też swapowałem ale hamują normalnie... tzn. o niebo lepiej od 280mm :wink:

układ odpowietrzany miliard razy, czy to możliwe, żeby było gdzieś powietrze którego nie idzie przepchać?

a wpada Ci pedał w podłogę jak mocno ciśniesz?

ta do samego końca, ale pod oporem, chyba, że dać odpowietrzyć ciśnieniowo

Opublikowano

no to musisz odpowietrzyć jeszcze :wink: a tył odpowietrzałeś? może leje Ci z tyłu zacisk i się zapowietrza.

Opublikowano
  • Autor
no to musisz odpowietrzyć jeszcze :wink: a tył odpowietrzałeś? może leje Ci z tyłu zacisk i się zapowietrza.

tak, odpowietrzane od najdaleszego, nawet sprzęgło odpowietrzałem

Opublikowano

Jedz na maszynkę,odpowietrza a jak będzie wyciek to pod ciśnieniem znajda go,co to jest te 70zł:wink:

Jak chcesz samemu to tylne zaciski odpowietrz w dłoni potrząsając nimi.

Opublikowano
:hi:

w marcu br roku swapowałem z jednostki 1.6 na 2.4 v6, razem z tym wpadły heble 288mm, tarcze troche stały i zrobiły się nieciekawe(poniżej foto) wciskająć hamulec nie blokowało kół, po prostu powoli wyhamowywały, w końcu zakupiłem porządne tarcze z klockami, założyłem myśląc, że będzie już ok, nic bardziej błędnego, hamują troszke lepiej, lecz nie blokuje mi kół, czy musze mieć serwo/pompe abs z 2.4? w czym może tkwić problem?

http://i.imgur.com/pNwqN1Q.jpg?1

http://i.imgur.com/WLkkKHD.jpg

A nie osuszyles przypadkiem zbiorniczka plynu hamulcowego ?

Opublikowano
  • Autor
:hi:

w marcu br roku swapowałem z jednostki 1.6 na 2.4 v6, razem z tym wpadły heble 288mm, tarcze troche stały i zrobiły się nieciekawe(poniżej foto) wciskająć hamulec nie blokowało kół, po prostu powoli wyhamowywały, w końcu zakupiłem porządne tarcze z klockami, założyłem myśląc, że będzie już ok, nic bardziej błędnego, hamują troszke lepiej, lecz nie blokuje mi kół, czy musze mieć serwo/pompe abs z 2.4? w czym może tkwić problem?

http://i.imgur.com/pNwqN1Q.jpg?1

http://i.imgur.com/WLkkKHD.jpg

A nie osuszyles przypadkiem zbiorniczka plynu hamulcowego ?

przy swapie był pusty

Opublikowano

A po jaki ...uj to zrobiles ?

Opublikowano

Może też być uszkodzona pompa ja miałem podobnie w b5 1.9. Zmieniłem pompe i po kłopocie.

Opublikowano
:hi:

w marcu br roku swapowałem z jednostki 1.6 na 2.4 v6, razem z tym wpadły heble 288mm, tarcze troche stały i zrobiły się nieciekawe(poniżej foto) wciskająć hamulec nie blokowało kół, po prostu powoli wyhamowywały, w końcu zakupiłem porządne tarcze z klockami, założyłem myśląc, że będzie już ok, nic bardziej błędnego, hamują troszke lepiej, lecz nie blokuje mi kół, czy musze mieć serwo/pompe abs z 2.4? w czym może tkwić problem?

http://i.imgur.com/pNwqN1Q.jpg?1

http://i.imgur.com/WLkkKHD.jpg

A nie osuszyles przypadkiem zbiorniczka plynu hamulcowego ?

przy swapie był pusty

:thumbdown::doh: to nie dobrze....zapowietrzyłeś układ na życzenie

edit: nie kliknąłem f5 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

nie było skrzyni przednego zawieszenia, zanim się zorientowałem już płynu nie było, juutro się umówiłem na ćisnieniowe odpowietrzanie

Opublikowano

Kuba, gdzie odpowietrzają ciśnieniowo?

Opublikowano
  • Autor
Kuba, gdzie odpowietrzają ciśnieniowo?

u mnie na dzielni, hurtech

Opublikowano

To nic nie da

Opublikowano
  • Autor
To nic nie da

zobaczymy jutro, a co da jak to nie dA?:decayed::decayed:

Opublikowano

Bedziesz płakał :facepalm:

Opublikowano

dev ,możesz napisać dlaczego nie można dopuścić do osuszenia zbiorniczka i dlaczego odpowietrzenie nic nie da ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.