Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Spadek mocy


ziomekok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Samochód którym jeżdżę to Audi a4 1.8 ADR z 1995r. Posiadam go rok, został on sprowadzony z Niemiec. Rozrząd i czyszczenie przepustnicy było robione jakies 3 miesiące temu. Od tamtej chwili samochód niestety jakby stracił moc, wolniej się rozpędza, jest już lekki problem z wyprzedzaniem. Gdy jedzie na pokładzie 4 osoby to przy 140 gaz wciśnięty jest tak 3/5 . Wymieniany był kompletny rozrząd,świece, płyny,czyszczona przepustynica,sprawdzany 2 razy na Vagu i żadnych błędów, mechanik sprawdzał czy rozrząd nie przestawiony ale wszystko gra. Niby wszystko ok ale samochód zrobił się mułowaty. Z tej racji prosiłbym forumowiczów o jakies wskazówki i pomoc. Z góry dziękuje.Tomek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniane byly filtry, swiece ?

kompresja do weryfikacji, cisnienie ukladu paliwowego,sprawdzenie wtryskow pod katem wydatku paliwa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak świece i filtry były wymieniane. Zauważyłem ze samochód spala moze z 0,5 litra mniej na 100. I co jeszcze ważne samochód odpala nie jak kiedys na dotyk tylko trzeba jeszcze z 1 obrót silnika czekać dopiero odpali. Może zapłon jest przestawiony juz sam nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie TOM tez się tak zrobiło po wymianie rozrządu,płynów i świec ?

Katalizator tez sporo kosztuje :confused4:

Ale ja wiem czy to ma coś wspólnego z katem wcześniej samochód jeździł normalnie, nagle by cos sie takiego stało no nie wiem nie znam się zbytnio na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...