Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Seat Leon TOP SPORT


chudy13101980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,i przedstawiam mój nowy nabytek.Seat Leon 1.9TDI 150PS,ARL.Co tu dużo pisać fajnie się śmiga.Jestem zaskoczony pozytywnie jaką ma moc takie maleństwo.Właśnie wymieniłem oliwę,oczywiście na MOTUL 505.01 5W40 od kolegi z forum.Zdjęcia kiepskiej jakości bo już szarówka,a robiłem telefonem.Porobię zdjęć lepszej jakości to wstawię.06wn.jpg

Uploaded with ImageShack.usd5pa.jpg

Uploaded with ImageShack.uspeai.jpg

Uploaded with ImageShack.usj9qx.jpg

Uploaded with ImageShack.usmzba.jpg

Uploaded with ImageShack.us4gsv.jpg

Uploaded with ImageShack.usqxfl.jpg

Uploaded with ImageShack.ushcw.jpg

Uploaded with ImageShack.usulj5.jpg

Uploaded with ImageShack.uscgra.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ,fajny chudziak dawaj więcej fotek, ja jeździłem i daje rade ,jest oky...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, ładny :) Daj więcej fotek :) Ja jeździłem Toledo II niby w papierach też TOP SPORT ale 130km a nie 150:decayed: chociaż wg mnie jak na te niby 130km to on zapiedziela ładnie, aż za ładnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 150 kucyków w takiej budzie ,uwierz mi daje frajdę z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty porobię jutro za dnia,powiem że te 150 kucy czuć,po przesiadce z Vectry C po prostu za każdym razem jak z niego wysiadam to z bananem na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co bym zrobił to jechał na program:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon fajny, ale one swoje ważą, nei wierzycie to sprawdź dowód, podejrzewam że waży tyle samo ile B5 w kombi albo i więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zdaje z tego sprawę, jeździłem sporo tym toledo (samochód ojca:decayed:) no i jak zacznie ciągnąć to już ciągnie i ciągnie :banan: Raz łapałem się z X5 3,0D ze świateł, ja kręciłem tak do 3-3,5tys i do 170 równo szliśmy :naughty: potem odpuściłem :kox: Miałbym do Ciebie pytanie tylko, jak tam masz ze spalaniem? Bo u oca coś tak właśnie chyba za duży apetyt ma, nawet przy delikatnym jeżdżeniu:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Pod kompa był podłączany ale nic nie pokazywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spalaniu się dopiero wypowiem po jakimś tygodniu/dwóch bo teraz to trochę za mało pojeździłem żeby coś pisać,a nie ukrywam że ostro mu daję w palnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się w 9 l zmieścisz, jutro obczaję jak nie skasujesz fisa ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Foto dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź na program nie poznasz samochodu sam miałem takiego za silnikiem 1.8T po programie 210PS do tego przelot 2.75 i była jazda nie jeden w miesicie sie zdziwił:) kumpel mial ARL-a po programie 190ps to tez wymiatał:) ale moj był ładniejszy zeby sie nie chwalic a tu mały wątek Zaloguj się może cos ci wpadnie w oko co z nim zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon zawsze mi się podobał a silnik ARL tym bardziej. Waży zapewne jakieś 1270 do 1300 kg z pełnym bakiem. Chcesz więcej z niego wycisnąć to wystarczy tylko wgrać mu odpowiedni program, centralny intercooler by powietrze doładowania schłodzić i na 200 KM będzie jeszcze lepiej się odpychał i pożerał inne auta na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy tylko wgrać mu odpowiedni program, centralny intercooler by powietrze doładowania schłodzić i na 200 KM

Po pierwsze: Leon ARL ma już fabrycznie cooler centralny starczający na lekko +200KM.

Po drugie: Jak nie będzie zdrowy silnik to za kija nie wykręci 200KM. Jak strzeli mu 18XKM to będzie dobrze...

Po trzecie: Żeby nie było pierd..nia, że się nie znam: drugie zdjęcie i tyci opis mojego Leona... http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-bkn-3-0-tdi-quattro-s-line-171153/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...