Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy lIift


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar rozebrac lampy zeby pomalowac na czarno i teraz mam do was pytanie jakim sposobem zrobic to jest najlepiej oraz czy jest mozliwosc zakupu nowych kloszy do lamp polift.pzdr i z gory dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samych kloszy nie kupisz, całe lampy trochę drogo..

Albo folia (łatwo usuniesz jak się znudzi, jest tania), Plastidip (jest specjalny do przyciemniania lamp, też łatwo usuniesz) no i jeszcze szpray (tani łatwe malowanko, jak coś spaprzesz lub stwierdzisz, że za ciemno to rozpuszczalnik załatwi sprawę. Tylko kup takiego do stosowania od zewnątrz żeby się nie kurczył i nie pękał, no i unikniesz rozklejania lampy)

I nie przyciemniaj zbyt mocno bo mogą być problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz czym najleprij jest rozkleic te lampy

opalarka. ttlko zeby nie przyszło ci do głowy grzac ori lampy valeo w piekarniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz czym najleprij jest rozkleic te lampy

opalarka. ttlko zeby nie przyszło ci do głowy grzac ori lampy valeo w piekarniku.

a co się stanie jak wrzucę ją do piekarnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz czym najleprij jest rozkleic te lampy

opalarka. ttlko zeby nie przyszło ci do głowy grzac ori lampy valeo w piekarniku.

a co się stanie jak wrzucę ją do piekarnika?

poltopią ci sie plastiki a klej i tak nie puści.

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

plastidip nie nadaje sie do lamp przednich. bo jak sprysniesz nim lampy to klosz zrobi sie o strukturze skórki pomarańczy i bedzie rozpraszał wiązkę pozatym warstwa bedzie matowa

do tylnych nadaje sie znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze folia ... nawet i najlepsza z czasem traci wlasciwosci szczegolnie po zimie widze roznice ... mam rok i plan zeby malowac srodki ... dlugie swieca normalnie ale krotkie robia sie coraz krotsze :) szczegolnie na deszczu jest tragedia mimo ze switalo w lamin X jest bardziej żółte chyba ze ktos wrzuci mocnego zenona mi sie splali szit z alegro

czarne lampy to tylko malowanie srodka chyba ze chcesz tylko luknac jak auto bedzie wygladalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon nic nie da jak odbłysniki soczewek wypalone.

ok malowanie wnętrzy lamp to operacja inwazyjna i na stałe.

a folią mozesz przyciemnic delikatnie cały klosz.

wszystko zależy kto czego oczekuje.

jaki problem folię zerwac i nałożyć nowa.

nic nie jest wieczne.

dlasti dip na lampach z przodu napewno nie wytrzyma roku.

mam go na całym aucie. i co jakis czas musze robić poprawki na masce i zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial osiagnac dokladnie cos takiego View image: 314725 552562758094993 1772517046 n napiszcie mi dolkadnie jak najlepiej i najtrwalej to zrobic.niechce mi sie zabardzo np.co rok zmieniac folie na lampach.a moze ktos by zrobil takie?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial osiagnac dokladnie cos takiego View image: 314725 552562758094993 1772517046 n napiszcie mi dolkadnie jak najlepiej i najtrwalej to zrobic.niechce mi sie zabardzo np.co rok zmieniac folie na lampach.a moze ktos by zrobil takie?:-)

to żarówka swieci, prawdopodbnie dwuwłóknowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial osiagnac dokladnie cos takiego View image: 314725 552562758094993 1772517046 n napiszcie mi dolkadnie jak najlepiej i najtrwalej to zrobic.niechce mi sie zabardzo np.co rok zmieniac folie na lampach.a moze ktos by zrobil takie?:-)

Rozklej opalarką i pomaluj wewnątrz. Ja bym na twoim miejscu wolał nakleić folię nawet 4 razy w roku i mieć łatwy,szybki i bezinwazyjny powrót do ori. Niestety w przypadku kontroli/stłuczki z folią na lampach mogą być problemy czego przy malowanym wnętrzu lampy nie będzie.

Wszystkie opcje zostały podane na tacy, co wybierzesz zależy od Ciebie.

A jak chcesz naj naj naj to wyślij do Gwertego i od razu rób bixy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...