Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Koncepcja na dłubnięcie parcha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratki :good:

szybko sie uwinąłes :)

Opublikowano

Super wynik :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jutro robie tylko wymianę oleju w skrzyni, uszczelniam dolną szybkozłączkę od chłodnicy bo trochę podcieka i montuje osłony pod i nad silnikiem. Tym optymistycznym akcentem mam zamiar zakończyć walkę z parchem i oddać go w czwartek bratu. :polew:

Następny mod to będzie już moje Audi (bo mam zamiar kupic B7 ponieważ własnie sprzedałem Leona) :decayed:

Opublikowano

ścigamy się ? :decayed:

Opublikowano

pieknie ... szkoda ze nie Q ... [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 21:48_________________________________________________

Następny mod to będzie już moje Audi (bo mam zamiar kupic B7 ponieważ własnie sprzedałem Leona) :decayed:

z jakim motorem ... ?

Opublikowano
  • Autor

z jakim motorem ... ?

Spanky jedynym słusznym znaczy się 3.0 :polew:

A powaznie będzie pewnie to BLB :decayed:

Opublikowano

zazdroszcze Ci :decayed: ja tez sobie kiedyś kupie 3.0 tdi :evil: wymiatacz :kox:

Opublikowano
  • Autor

Adamoo proszę czytaj uważnie - chciałbym oczywiście 3.0 TDI ale $ starczy pewnie na BLB czyli 2.0 140 KM ;)

Opublikowano

Adamoo proszę czytaj uważnie - chciałbym oczywiście 3.0 TDI ale $ starczy pewnie na BLB czyli 2.0 140 KM ;)

e to szrot..nie bierz tego paździerza..lepiej kup 1,9 na wypasie :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

z jakim motorem ... ?

Spanky jedynym słusznym znaczy się 3.0 :polew:

A powaznie będzie pewnie to BLB :decayed:

hmmm .... 2.0 TDI ?

ciekawe jak sie ten motor sprawuje u Rogala ... ?

Opublikowano
  • Autor

Spanky znów mieszasz fakty :tongue4:

Rogal ma 2.0 8V 136KM z Passata B5 FL czyli to samo co AWX/AVF tylko powiększona pojemność.

Opublikowano

Wow...Jarol gratuluję...zapewne nie długo będę miał parę pytań odnośnie mojego parcha... :good:

Opublikowano

Spanky znów mieszasz fakty :tongue4:

Rogal ma 2.0 8V 136KM z Passata B5 FL czyli to samo co AWX/AVF tylko powiększona pojemność.

opieralem sie na jego opisie ... stad moj blad ... :wink4:

niestety nie mialem jeszcze okazji obejrzec jego paska po swapie .... [wiedzialem ze wsadzil 2.0 ale jakie to dopiero teraz sie dowiedzialem ]

Opublikowano

heh :shocked: szacuneczek .... jaro4444. Od początku było widać że przemyślana akcja. Chętenie skorzystam z Twojego doświadczenia jak będę robił swojego parcha ....... I podobno mój program jest harcorowy :polew:

Opublikowano

Super robota, super auto :>

Po raz kolejny wyszło kto jest mistrzem w dieslach w PL... :cool1:

Opublikowano

Po raz kolejny wyszło kto jest mistrzem w dieslach w PL... :cool1:

nie wiem co to ma wspolnego z mistrzem/mistrzostwami ...

przemyslany projekt zakonczony przemyslanym programem ... to wszystko ... :wink4:

jaro4444 kiedy beda jakies fotki z przeprowadzonych prac ... ?

Opublikowano

Gratki :notworthy: :notworthy: a jak tam sprzeglo kombinowales cos przy nim ??? daje rade ???

Opublikowano
  • Autor

jaro4444[/b] kiedy beda jakies fotki z przeprowadzonych prac ... ?

Tak jak się doproszę fotografa o zgranie ich na płytkę ;)

a jak tam sprzeglo kombinowales cos przy nim ??? daje rade ???

Kurcze czytałeś uważnie? Zamontowałem skrzynie 6 głównie po to by zmieścić sprzęgło 240 mm LUK z samoregulacją, takie jak mają również 2.5 TDI V6 więc daje radę :naughty:

Opublikowano

hmmm .... 2.0 TDI ?

ciekawe jak sie ten motor sprawuje u Rogala ... ?

bylem dzisiaj swiadkiem u kolegi Rogala jak z 2.0 tdi 140 ps wyszlo 168 albo 166 kucy, nie pamietam dokladnie, ale chyba niezly wynik...

Opublikowano

hmmm .... 2.0 TDI ?

ciekawe jak sie ten motor sprawuje u Rogala ... ?

bylem dzisiaj swiadkiem u kolegi Rogala jak z 2.0 tdi 140 ps wyszlo 168 albo 166 kucy, nie pamietam dokladnie, ale chyba niezly wynik...

Mój 2.0 jest bardziej męski, z czasem pochwale się osiągnięciem. Na razie auto od czasu przebudowy (a zostały tylko seryjne 32 elementy) ma przejechane 6200km i się dociera czekając na ostatnie częsci przydatne do osiagniecia ponad seryjnej mocy :kox:

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.