Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie stukanie słychać z lewej strony, ale tam nigdzie nie znalezliśmy luzu. Sprawdzaliśmy we dwóch oba koła i luz był tylko na obu wachaczah górnych z prawej stronu.

A sprawdzałeś końcówkę drążka?

Najlepiej pojeździj po kostce z otwartymi szybami i z pasażerem wystawiającym głowę przez okno - wszystko słychać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na końcu numeru cześći czasem stoi litera: A,B,C itd oznacza często ona zmianę w cześci. ETKA ma co jakiś czas aktualizacje i podaje dobre oznaczenia. Wzmocnione wahacze - nie nie ma czegoś takiego.

Choć Audi robiło auta z zawieszeniem przeznaczonym na złe nawierzchnie - jeśli ktoś odczyta taki kod z naklejki to może sprawdzić jakie są tam wahacze (o ile jescze oryginały siedzą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta a skluteczna. KLuicz do kół krzyzakowy pruba dokręcenia koła dość mocno, widoczne przesówanie się koła, druga osoba sprawdza dłonią kolejno wachacze, powodzenia.

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-04-2007, 21:15 ]

pierwsze ostrzeżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odkręciłem zaciski i posmarowałem prowadnice (smatem miedzianym) na wewnętrznym klocku porozginałem mocniej blaszki (zacisk ATE) Teraz jak jade po kostce jest cisza. Dodatkowo zamówiłem wahacze górne na prawą stronę (wzmocnione MEYLE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zamówiłem wahacze górne na prawą stronę (wzmocnione MEYLE)

???? wzmocnione - jak będziesz je miał strzel fotki (szczególnie sworznia) i wrzuć do wątku. Ciekaw jestem czy to chwyt sprzedawcy odnośnie tego "wzmocnione"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś problem z wklejeniem tycz zdjęć, jak to prawidłowo zrobić ?

Po prostu załaduj zdjęcia poprzez IMAGESHACK TOOLBAR na dole i wrzuć linki a jakiś mod to poprawi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: wyglądają przyzwoicie nie powiem, ale też wyglądają normalnie - nie wiem w czym ma być te wzmocnienie - może pod gumą przy sworzniu. Zdradz jeszcze ludziom jaki jest ich koszt może to będzie ciekawa alternatywa dla produktów Famfordera, TRW czy Febi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze to wzmocnienie moze tkwic w uzytych materialach, czego nie jestesmy w stanie na oko sprawdzic. Trzeba zalozyc pojezdzic i wtedy sie wyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Lemforder z ALLEGRO jakoś dziwnie tani, tańszy od FEBI.

Jak byłem na kupnie to mi z forum ktoś polecił, że to nie są podróby..

Brałem troche więcej rzeczy i za dwa górne dałem 220 :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...