Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomarańczowy Avancik!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chciałbym zaprezentować Wam moje A4. Auto zakupiłem w listopadzie 2012r.

Audi A4 Avant 1.9 TDi FWD z 1996r. Na chwilę obecną pyknęło 300k km.

Wyposażenie seryjne między innymi:

- ABS

- 2x AIR BAG

- wspomaganie

- el. szyby x2

- el. lusterka

- centralny zamek

- domykanie szyb z kluczyka

- klimatronic

- podgrzewane fotele

- Oryginalne nagłośnienie Nokii ( głośniki+sub)

- Skóra

- siatka odgradzająca bagażnik z kabiną

- skórzana kier. trójramienna S-line

- regulowana kierownica w 2 płaszczyznach

- regulowane przednie światła

- hak ;D

Oto zdjęcia prosto z giełdy przed kupnem:

2012_11_18_09_55_43.jpg

2012_11_18_09_56_13.jpg

2012_11_18_09_56_30.jpg

Aktualne zdjęcia dodam na dniach.

Planowane zmiany:

- Gwint

- Nowe światła

- Felga

- Przyciemnić szybę

- Chip.

Opublikowano

S-line i te chromy w kratkach..:decayed:

Długa droga przed tobą ale po planach widzę, że źle nie będzie:wink:

Opublikowano
  • Autor
S-line i te chromy w kratkach..:decayed:

Długa droga przed tobą ale po planach widzę, że źle nie będzie:wink:

Poprzedni właściciel pozakładał te pierdoły ;p Jest, bo jest (nikt jeszcze nie wyciągnął) :grin:

Opublikowano

fajny orange :wink:

Opublikowano

rudy rydz, fajna baza pod mody...widzę czarne matowe 18'':wink:

Opublikowano

Kolor mega :slina: Przy dobrym kole zrobisz miazgę :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Myślę, że na przyszły sezon autko będzie już ogarnięte. Wszelkie zmiany będą udokumentowane fotami, które będę zamieszczać w tym temacie.

---------- Post dopisany 04-08-2013 at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2013 at 18:51 ----------

Plany pozamiatane... ;/ Krucho z kasą, ale jak coś się uskrobie to od razu startujemy. Zima mam nadzieję, że będzie owocna.

Opublikowano

no kolorek za***isty

zielone tez mi się podobają

Opublikowano

rude są podobno najdziksze :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Temat do zamknięcia. Audi skasowane ;/ Jakiś pacan z golfa 3 wymusił i koszt naprawy przewyższa wartość auta..:sad: Poszukuję Audi A4 B5 najlepiej polift w 110 konnym TDIku chociaż benzyna w ostateczności też może być. Kto coś wie, kto coś słyszał proszę o wiadomość na PW. Pozdrawiam!

Opublikowano
Poszukuję Audi A4 B5 najlepiej polift w 110 konnym TDIku

jak juz to szukaj 115 ps :wink:

Opublikowano
  • Autor
Poszukuję Audi A4 B5 najlepiej polift w 110 konnym TDIku

jak juz to szukaj 115 ps :wink:

Na nową B5 mam maks 11 klocków, a ze 115 ciężko w tych pieniądzach coś szarpnąć. Allegro i tablica nic ciekawego nie ma ;/

Opublikowano

z forum szukaj samochodu :D

Opublikowano

Po zimie mogę Ci swoją perełke opchnąć :cheesy:

Opublikowano

o widzisz :D

Opublikowano
  • Autor

1.8t to awaryjne silniki? ;d

Opublikowano
1.8t to awaryjne silniki? ;d

Calkiem dobre.

Opublikowano

calkiem dobre i jesli duzo jezdzisz to i na gaz sa bardzo podatne z tego co mi wiadomo

;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.