Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bpw 2007/08 czy warto?


Łukaszbl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy te autko z allegro -" Audi A4 2.0TDI140KM BiXenonChromTempParkFullSerwis (3355842348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej." - nie powinno mieć kolorowego fisa, ja się jeszcze nie spotkałem żeby w b7 był czerwony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugiej połowie 2006 poprawili BPW...

marda16:

a co konkretnie poprawili w BPW,bo nie słyszałem? masz jakiegoś linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy te autko z allegro -" Audi A4 2.0TDI140KM BiXenonChromTempParkFullSerwis (3355842348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej." - nie powinno mieć kolorowego fisa, ja się jeszcze nie spotkałem żeby w b7 był czerwony.

BPW 2006r. i mam czerwony Fis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugiej połowie 2006 poprawili BPW...

marda16:

a co konkretnie poprawili w BPW,bo nie słyszałem? masz jakiegoś linka?

Są poprawione głowice,wcześniej często pękały oraz napęd pompy oleju:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę oglądać 2.0 TDI BPW w Q 140 konne z 2006r i wlaściciel mówi że to 8v i ma jeden wałek rozrządu, nie ogarniam tego 2.0 tdi...podpowiedzcie proszę co i jak z tym silnikiem - szykować kaskę na naprawy czy nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam- mam bpw 2006 zdpf już pięc lat nalatane 360.000 i jestem zadowolony.nigdy mnie nie zawidło zawsze dojechałem do celu.super silniczek ale trzeba o niego dbać to wam się odwdzięczy bezawaryjnościa.wymiany pleju co 15000,pozostałe plyny zgodnie z serwisem.dpf ok nigdy nie mialem problemu.turbina nalatana ale serduszko jeszcze ma zdrowe dwumas lekko slychać metalicznym pogłosem i to tyle.autko zbiera się super a ja go szanuję kiedy decha to decha ale kiedy potrzeba,i idzie az miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam BPW do tego włożone turbo BRD fmic teraz ma 200KM i 400Nm poza uszczelką pod głowicą którą musiałem zrobić śmiga aż miło. Sprawdzałem imbusikia tak profilaktycznie gniazdo i imbus w stanie bardzo dobrym przy przebiegu 200tys km. W zasadzie tylko leje ropę wymieniam olej co 10 tys i zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...