Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(


rysiu2006

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zakupić Alu 18" i chciałem się dowiedzieć jak to jest z tym zawieszeniem czy szybciej będą się robić luzy i zacznie stukać i pukać ? ja rocznie jeżdżę ok 10 000 tys km wiem ze polskie drogi są takie jakie są dziury staram się omijać ale jak to mój tato mówi ominę jedną dziurę wpadnę w pięć czy jednak 17"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i lampy przednie FL :banan: Będzie czas i pogoda będzie montaż:decayed:m78v.png

---------- Post dopisany 18-11-2013 at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2013 at 02:04 ----------

2sct.jpg

wkh4.jpg

k1i7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo nie opierdalasz się :kox:

Ładnie!

A co do czarnych felg... Może nie tyle czarne co grafit Ci mogę pokazać na moim LY7M, i nie zgodzę się że wyglądają jakby ich nie było :wink:

p4211298.jpg

p4211288.jpg

No ale wiadomo, kwestia gustu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem wreszcie mały modzik oto efekt :)qk1b.jpg

oanj.jpg

---------- Post dopisany 16-12-2013 at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 13:54 ----------

p5o4.th.jpgJest i folia na kierunki przednie jeszcze tylko instalacje trzeba pociągnąć :)

---------- Post dopisany 18-12-2013 at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 12:52 ----------

Nowe gadżety :decayed:

g7gc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ciezka droga przed Tobą by to zamontować w przedlifcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzę gniazdka zapalniczki w schowku jak u mnie :wink:

Też mam w planach wywalenie popiołki i zrobienie tam półki jak w A3, może jutro się za to wezmę przy okazji montowania kratek podświetlanych jak tylko wyschną po dzisiejszym malowaniu :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nom gniazda zapalniczek skopiowane od ciebie bo myślałem i myślałem gdzie by tu je umieścić i nic takiego nie udało mi się wymeysleć:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnękę po popielniczce okleiłeś folią? Sam już ponad rok bez popiołki śmigam, ale nie mam mocy by zekleić to miejsce :facepalm: Pamiętasz może wymiar? A co do halogenów to całkiem przyjemna zabawa jak już jesteś w momencie nakładania szpachli, modelowania i szlifowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wnękę dałem skore kupiłem na allegro 3 kawałki 20cm na 25cm kawałek za 2 zł wziąłem więcej jak by mi nie wyszło a wymiarów nie znam bo wycinałem na oko:decayed:

po prostu wyciąłem taki kawałek aby weszła skóra we wnękę i później przycinałem po kawałku i wyszło mi za pierwszym razem i trzyma się na taśmie dwustronnej.:wink:

Jeszcze na zdjęciu widać łączenie tej skóry to delikatnie podmalowałem czarnym markerem i teraz nawet nie widać tego łączenia po prostu jest :thumbup1:

---------- Post dopisany 21-12-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2013 at 23:10 ----------

UWAGA Świeżo malowane :grin: trochę słaba jakość ale wyszło dość dobrze

0qx4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż jutro :decayed: chociaż połowa już zrobiona bo od strony kierowcy już założone i świeci jutro od strony pasażera bo trzeba zderzak sciagać bo klakson przeszkadza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż jutro :decayed: chociaż połowa już zrobiona bo od strony kierowcy już założone i świeci jutro od strony pasażera bo trzeba zderzak sciagać bo klakson przeszkadza :wink:

można założyć bez sciągania zderzaka, w wlocie w zderzaku jest wystarczająco miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można zamontować bez ściągania zderzaka? ja jak wkładam halo to mi wadzi o klakson i nie chce wejść jakieś konkretne instrukcje jak zamontować bez zdejmowania zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...