Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(


rysiu2006

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie ładnie mody na plus. Sam miałem podobne koło na laczku 235/45/17 i dawało rade w 1.9 Tdi 90 km :P teraz jest białe alu BSA 348 17 i na wiosnę po zrobieniu tego co chce też podzielę się relacjami z moich modów :) Na razie przyszło oświetlenie klamek wewnątrz, oświetlenie wnętrza led, myślę nad oświetleniem nóg tylko nie wiem podłóg czego to podpiąć, przyszły lampy przód zespolone i myślę nad tylnymi z 2 lifta, do wiosny dojdzie spring -40 mm, podświetlanie nawiewów od polita i 4 ramienna kiera od polifta. Pozdrawiam i powodzenia w dalszych modach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiosna idzie więc możecie doradzić czy zakładać gwint czy sprężyny obniżające auto będę chciał obniżyć o jakieś 4cm niżej wątpię żeby zeszło wiec nie wiem czy lepsze będą sprężyny czy gwint?

Edytowane przez rysiu2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko takie obniżenie planujesz to lepszym rozwiązaniem będzie kit (komplet springi+amory o krótszym skoku u mnie MTS) zyskasz na prowadzeniu auta, ale nie stracisz mocno na komforcie (praktycznie nie odczułem różnicy u siebie), przy gwincie tego komfortu z kolei będzie trochę poświęcić (chyba, że kupisz takie z regulacją twardości), ale zyskasz możliwość regulacji wysokości na aucie :wink: Mody idą w dobrym kierunku, oby tak dalej trzymać i by jak najdłużej ci służyło :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej kit -40mm sprężyny i do tego MTS Technics i zapodaj góra dół rozpórkę i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tym czasem wpadła konsola 1DIN

d5fe7fbe61354d14med.jpg


Taka sytuacja jeszcze brakuje kilku gratów, konsola będzie bez popielniczki bi jest mi niepotrzebna

i nie starczyło czasu na posprzątanie auta

b727dcf3fb7f7d81med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kratki poliftowe do kpl:)
czemu tak dziwnie masz zamontowana pp pasażera, czy to tylko foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka jest tak bo mi sie odklejała i ja podklejalem ale ze tak powiem mi niewyszło i musze to poprawic


koledzy a takie coś by sie nadawało? jak z komfortem ktoś się orientuje? bo niebieskie są chyba miękkie a czerwone twarde

http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-gwint-audi-a4-b5-95-01r-i5030817761.html

Edytowane przez rysiu2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj Ta-technix bo Ci się buda zacznie sypać od betonu bo to nie amor tylko istny beton!kolega miał w golfie i pękła mu szyba i podwozie zaczeło się sypać.Jak chcesz gwint średniej półki to JOM ,FK i MTS ładuj.Te gwinty są średnio twarde ,dobrze dobierają nie równości ,sam jezdze na gwincie z JOMa(pół roku) i nic nie skrzypi ,nie tłucze się.Kolega zas ma FK i tak samo jest ok.Wszystkie te gwiny są w granicach 1200-1400zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTS do ośki nowy kosztuje 1tys z malym haczykiem już :wink: Na wiosnę będę go montował, wiele osób mi go poleciło, z czasem może coś lepszego wpadnie albo air

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tych dwóch które bo widzę ze różnią się naciskiem na oski i jest wersja bez klimy i z klima w tych sprawach jestem zielony

http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-sedan-40mm-mts-i5100025882.html

http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-sedan-40mm-mts-i5107189220.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz konfigurację pod swoje auto: 1.8 z klimą, bez quattro :wink: Dla pewności możesz do chłopaków wysłać maila bądź zadzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0c2690014094a3b4gen.jpgbab28107a55a24a0gen.jpg119e7d22edc05acegen.jpg


Taki mały nowy gadżet

6a0d2ff34ee03bd1med.jpg

Lampka już ogarnięta

78677621d0814b49med.jpg48d1c4135a97e657med.jpg


Odnowienie hamulców trzeba się w końcu obudzić ze snu zimowego i zacząć ogarniać autko :P

25b30d70f5df1948med.jpg


Nowe graty :decayed:

f89f2c3ee6746cc7med.jpg


Już nie taka koza :grin:

ab86a85d384dab35med.jpga197e349f1c0b965med.jpg

998ac8dba2c0ce7emed.jpg

Edytowane przez rysiu2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem klamki pójdą w kolor i tak prawdopodobnie progi i dokładki zespawane ze zderzakiem i też w kolor ale nad tym się jeszcze zastanawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka lotka czarna pasowała by ? czy sobie odpuścić? http://allegro.pl/spojler-lotka-klapy-bmw-e46-audi-a4-b5-abs-rybnik-i5036900820.html

290b739a96ad660bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tu masz dedykowane tylko do audi i idealnie pasują na klapę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi czy nie będzie wiochy i chyba będzie wizualnie pasować czarna czy lepiej zostawić bez lotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...