Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale mi chodzi czy nie będzie wiochy i chyba będzie wizualnie pasować czarna czy lepiej zostawić bez lotki

Zawsze można ją malnąc w kolor sam się do takiej przymierzam
Opublikowano

jak nie pomalujesz w kolor to będzie wiocha jak nic

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała sesja :)

5108ea141b893fbbmed.jpgeb355a4eef6d4c84med.jpg

4e3c29dc7bb8c0a3med.jpg964d297f9cdb9bcfmed.jpg

Opublikowano

ladna ladna :kox:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy deska rozdzielcza słyszałem ze w przdlifcie to we wszystkich się rozklejają a w polifcie zostało to poprawione chodzi o to ze chce u siebie wymienić z których roczników szukać? te po 1 lifcie będą ok ? Czy szukać tych po 2

Edytowane przez rysiu2006

Opublikowano

Tzn jak się rozklejają i gdzie ? Niedawno zwalałem u siebie deskę przy wymianie nagrzewnicy i nic się nie działo takiego (97r - I lift). Trochę plastików było popękanych za które się wziąłem, teraz ani trochę nic nie piszczy ;)

Opublikowano
  • Autor

Tzn jak się rozklejają i gdzie ? Niedawno zwalałem u siebie deskę przy wymianie nagrzewnicy i nic się nie działo takiego (97r - I lift). Trochę plastików było popękanych za które się wziąłem, teraz ani trochę nic nie piszczy ;)

odlkejają się koło słupków i kolo poduchy

Opublikowano

To nie wiem, mi ten przypadek jest obecny. Kolega ma przy samej szybie czołowej w rogu, ale to bardziej wygląda na nie udany montaż deski niż jakiś słaby punkt

Opublikowano

Może późno ale czytałem twój temat i doszedłem do posta na temat lotki u mnoe sobie zobacz jak to wygląda bo ja mam akurat czarna i powiem ze kozak.jak dla mnie jest:)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315361-a4-silver-by-marcino/

Opublikowano
  • Autor

Może późno ale czytałem twój temat i doszedłem do posta na temat lotki u mnoe sobie zobacz jak to wygląda bo ja mam akurat czarna i powiem ze kozak.jak dla mnie jest:)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315361-a4-silver-by-marcino/

kolego własnie nie mogłem sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać dzięki

Opublikowano

Fajnie to wygląda. U mnie popielniczka była zepsuta i poprzedni właściciel przykleił ją bo ciągle się wysuwała. Muszę kupić i wymienić, albo taką półeczkę zmajstrować. Bardzo ładna metamorfoza auta. Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i jak na nowym zawieszeniu wszystko okey ? nic nie obciera nie jest za twardo ?i jakie oponki

Edytowane przez Boosman

Opublikowano
  • Autor

i jak na nowym zawieszeniu wszystko okey ? nic nie obciera nie jest za twardo ?i jakie oponki

obcierać nic nie obciera, troche twarde na polskie drogi i wizualnie lepiej wyglada ale w zakretach fajnie idzie, oponki 225/45

Opublikowano

a jakie to masz dokładnie

fura ładnie wyglada , dach na czarno : )

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie to co ? Oponki ? 2x Michelin pilot a 2 jakieś nowe nie pamiętam nawet ;p

Dach może ogarnę na urlopie w lipcu :)

Opublikowano

zawieszenie jakie ? :D

Opublikowano
  • Autor

Amory MTS, spreżyny FK -40

Opublikowano

mhm :D pakuj gwinciora :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mhm :D pakuj gwinciora :decayed:

narazie zostaje przy tym co mam;)

ale myślę żeby walnąć obwódkę grilla na czarno bo spodobało mi się to u ciebie ;P

Opublikowano

pakuj :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.