Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(


rysiu2006

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi chodzi czy nie będzie wiochy i chyba będzie wizualnie pasować czarna czy lepiej zostawić bez lotki

Zawsze można ją malnąc w kolor sam się do takiej przymierzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie pomalujesz w kolor to będzie wiocha jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy deska rozdzielcza słyszałem ze w przdlifcie to we wszystkich się rozklejają a w polifcie zostało to poprawione chodzi o to ze chce u siebie wymienić z których roczników szukać? te po 1 lifcie będą ok ? Czy szukać tych po 2

Edytowane przez rysiu2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak się rozklejają i gdzie ? Niedawno zwalałem u siebie deskę przy wymianie nagrzewnicy i nic się nie działo takiego (97r - I lift). Trochę plastików było popękanych za które się wziąłem, teraz ani trochę nic nie piszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak się rozklejają i gdzie ? Niedawno zwalałem u siebie deskę przy wymianie nagrzewnicy i nic się nie działo takiego (97r - I lift). Trochę plastików było popękanych za które się wziąłem, teraz ani trochę nic nie piszczy ;)

odlkejają się koło słupków i kolo poduchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, mi ten przypadek jest obecny. Kolega ma przy samej szybie czołowej w rogu, ale to bardziej wygląda na nie udany montaż deski niż jakiś słaby punkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może późno ale czytałem twój temat i doszedłem do posta na temat lotki u mnoe sobie zobacz jak to wygląda bo ja mam akurat czarna i powiem ze kozak.jak dla mnie jest:)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315361-a4-silver-by-marcino/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może późno ale czytałem twój temat i doszedłem do posta na temat lotki u mnoe sobie zobacz jak to wygląda bo ja mam akurat czarna i powiem ze kozak.jak dla mnie jest:)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315361-a4-silver-by-marcino/

kolego własnie nie mogłem sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda. U mnie popielniczka była zepsuta i poprzedni właściciel przykleił ją bo ciągle się wysuwała. Muszę kupić i wymienić, albo taką półeczkę zmajstrować. Bardzo ładna metamorfoza auta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak na nowym zawieszeniu wszystko okey ? nic nie obciera nie jest za twardo ?i jakie oponki

Edytowane przez Boosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak na nowym zawieszeniu wszystko okey ? nic nie obciera nie jest za twardo ?i jakie oponki

obcierać nic nie obciera, troche twarde na polskie drogi i wizualnie lepiej wyglada ale w zakretach fajnie idzie, oponki 225/45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to masz dokładnie

fura ładnie wyglada , dach na czarno : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to co ? Oponki ? 2x Michelin pilot a 2 jakieś nowe nie pamiętam nawet ;p

Dach może ogarnę na urlopie w lipcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm :D pakuj gwinciora :decayed:

narazie zostaje przy tym co mam;)

ale myślę żeby walnąć obwódkę grilla na czarno bo spodobało mi się to u ciebie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...