Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BRD] 170KM seria brak mocy


zielut

Rekomendowane odpowiedzi

Tu na forum to ogólnie mało ludzi coś jest mi się zdaje, jest jeszcze inne forum o A4, też popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem zainteresowany usunięciem DPF z racji tego iż co chwilę mam go zapchany i moc spada ;/ możecie polecić jakiś dobry i tani warsztat na śląsku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja mam DPF wywalony i ostatnio mi sie wyświetlił nie wiem dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wyłączyli Ci go w programie sterującym silnika, tylko założyli jakiś emulator DPF-a i on coś świruje:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPFa nie trzeba usuwać, tak mówią najlepsi w Polsce czyli CompSport. Jak ktoś sądzi inaczej to znaczy, że zna się lepiej od nich :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąłem temat DPFa program był zły teraz jest dobrze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPFa nie trzeba usuwać, tak mówią najlepsi w Polsce czyli CompSport. Jak ktoś sądzi inaczej to znaczy, że zna się lepiej od nich :) Pozdrawiam.

No to chyba sie znam lepiej od nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi sie tak wydaję że jest on zbędny tylko dodatkowe koszta!!! a mam pytanko czy wie ktoś może czy do BRD będą pasowały PDki od 140km BOSCHA bo BRD ma SIEMENSA prawda a BOSCH jest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą pasowały , w pompkach Siemensa elementem wykonawczym jest stos piezoelektryczny, w Boschu zwykła cewka- solenoid :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bylem to mi wymienili tylko jeden bo powiedzieli że poprzednie musiały już być wymienione przez poprzedniego właściciela a teraz mi pada jeden na drugim cylindrze i nie wiem co robić czy wystarczy tylko pranie ich czy do regeneracji je dać i znowu koszta :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie wiem, takie rzeczy, w dodatku po wymianie na nowe nie padają, coś masz nie tak z autem. Ja nie się nie wypowiadam bo się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zrozumiałem. Skoro gostek Ci wymieniał wcześniej to niemożliwe, że już padły. Ja z kolei obstawiam opcję, że w Audi Cię okłamali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie wiem, takie rzeczy, w dodatku po wymianie na nowe nie padają, coś masz nie tak z autem. Ja nie się nie wypowiadam bo się nie znam.

Lubie twoje posty, ale ten sam się wyklucza :decayed: BTW, zielut sprawdź lepiej faktycznie co masz wsadzone. Znam takie jedno ASO złodziejskie co jak wpadasz na przegląd to dolewają niedostatek oleju tylko, a resztę wynoszą z pracy. Jeśli miałeś wymieniane pompki na akcji to nie powinno się nic dziać, nie słyszałem żeby były awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no będę miał chwile to podjadę do znajomego i rozbierzemy może do prania wystarczy tylko dać!!! a w ASO wiem jak jest bo pracowałem kiedyś w FIACIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Fiata to nie Audi. Po usłudze serwisowej w Audi Wrocław zostawiają auto umyte, nawoskowane, wyczyszczone w środku a latem z butelką wody w środku i kartką w kopercie o treści "Dziękujemy za korzystanie z usług serwisu Audi Wrocław coś tam". ASO mają jednolite procedury ale w gruncie rzeczy to odrębne firmy i prowadzone przez różnych dyrektorów. Jeden będzie pedałem, drugi dobrym managerem.

mediaindustry.pl ? Co to jest? Wygląda jak BETA pod mobile :P LOL Chyba nie łapiecie na to klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyobraź sobie że po każdej pracy autko też bylo myte i odkurzane a ja pracowalem jako lakiernik nie mechanik ale nie ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Czyli na czymś się jednak znasz. Mamy dobrych managerów, kartek nie zostawiają - aczkolwiek sprzedają.

BTW w FIACIE dało się coś ukraść i sprzedać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...