Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

:wink:

Co do halogenów nie przejmuję się tym bo jestem w trakcie polowania na zderzak S-line.

to zmienia postać rzeczy...sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wcale nie jest taka koza na 1BE chyba, ze już modziłeś coś w zawiasie :wink:

a mi się wydaje że koza :thumbdown: też tak miałem na zawiasie sline :whistling: autko bbbb- fajne , ale obniżyć go musisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zmienisz springi będzie jeszcze lepiej chociaż już teraz jest:kox::kox::kox:

Widzę, że Twój tata ma duży wpływ na Ciebie, pamiętam jak żeśmy się ostatnio widzieli to powiedział " ale ta od Twojego kolegi jakaś taka ładniejsza" no i chłopak ruszył z modami jak szalony:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zmienisz springi będzie jeszcze lepiej chociaż już teraz jest:kox::kox::kox:

Widzę, że Twój tata ma duży wpływ na Ciebie, pamiętam jak żeśmy się ostatnio widzieli to powiedział " ale ta od Twojego kolegi jakaś taka ładniejsza" no i chłopak ruszył z modami jak szalony:decayed:

A tam mówił tak bo mu dałeś butelkę Jacka Danielsa więc się nie liczy... :grin: Poza tym on zatrzymał się na epoce 17stek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosi sie przod od S LINE jak nic :wink:

FELA :thumbup1:

Z przodu do S-line jak na razie udało mi się skompletować tylko dokładki pod zderzak zwykłą w kolorze platinum i satyne od S4. Zderzaka jakoś nie mogę upolować w dobrym stanie w dobrej kasie.

Dzisiaj wpadły emblematy na błotniki S-line

7KzmP5Y.jpg

I zakupione całkiem przypadkowo po taniości ori dekory piano black. Co prawda tylko w drzwi ale za tą cenę :naughty: resztę się doreza :)

CkVvKne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory fajna sprawa:decayed:ja właśnie czekam na przesyłkę z moim brakującym drewienkiem, 3 tygodnie pisania maili z do ASO w niemczech ale się udało:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie kółka się prezentują,ładnie!

możesz wlepić jakieś foto z wyprostowanymi przednimi kołami -widok z przodu lub z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz barwę ledów od Tomnika, 6000K? Nie ma z nimi żadnych problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz barwę ledów od Tomnika, 6000K? Nie ma z nimi żadnych problemów?

4500K i taką też polecam. Świeci rewelacyjnie każdy pyta skąd takie oświetlenie :) zero problemów a użytkuję już je jakiś czas tak że polecam w 100%

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

ładnie kółka się prezentują,ładnie!

możesz wlepić jakieś foto z wyprostowanymi przednimi kołami -widok z przodu lub z tyłu

Na co chciałeś zwrócić uwagę ? napisz to może uda mi się lepiej uchwycić to o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola roooobia robote. Obecnie mam 18stki z oponami 245/40/18 i raczej bede szukal takowych felg w rozmiarze 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kola roooobia robote. Obecnie mam 18stki z oponami 245/40/18 i raczej bede szukal takowych felg w rozmiarze 18"

18 jest mała do b8 szukaj 19cali. Komfort jest taki sam na 245.35.19 jak na 245.40.18 wcześniej miałem 245.40.19 i też nie odczuwam różnicy. Natomiast czuję różnicę między zimówkami 225/50/17 oczywiście na plus dla 19cali :) jest mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co nie mialbym na co opon 19" zarzucic....musze letnie na czasie kupic o felgach myslalem bardzie przy sierpniu....wczesniej kasowo nie dam rady :-( tak wiec w tym sezonie na 100% beda 18" niestety...

Pytanko tylko czy do kazdej fegi (pewnie o ET chodzi) podejda zaciski od S4rki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko prezentuje się pięknie :wink::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem nic więc trzeba trochę odświeżyć temat... w czwartek jestem umówiony w ASO na wymianę rozrządu. Oryginalny rozrząd już czeka u mnie.

IMG9625JP_ennhenw.JPG

W piątek będę odbierał samochód więc trzeba było załatwić sobie jakąś robotę na weekend :)

Więc wpadło trochę wygłuszenia

IMG9631JP_ennheww.JPG

Oryginalna ramka piano black, której mi brakowało. (jeszcze zostało tylko dorwać w deskę rozdzielczą)

IMG9634JP_ennhesh.JPG

Rączka pod składane lusterka, którą trzeba w końcu założyć...

IMG9636JP_ennhese.JPG

Nowiutka kierownica ścięta S-line. (muszę tylko dorwać poduchę do niej)

IMG9637JP_ennhess.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera na wielki +. VAG i te jego przedpotopowe paski:facepalm: :decayed:

Tych luster do dzisiaj nie mogę przeżałować. Moja pra pra prababka musiała się z Mośkiem jakimś zadawać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera na wielki +. VAG i te jego przedpotopowe paski:facepalm: :decayed:

Tych luster do dzisiaj nie mogę przeżałować. Moja pra pra prababka musiała się z Mośkiem jakimś zadawać:grin:

A mówiłem bierz bo dobra cena :P może się jeszcze trafią to będę pisał w pierwszej kolejności do Ciebie :)

Grześ moje mody przy Twoich to wiesz.... :grin: ale mam nadzieję że idę faktycznie w dobrą stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...