Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki powiem Ci że wahałem się trochę z tym tłumikiem, ale nie żałuje teraz sto razy lepiej wygląda :) i S-line też robi robotę. Jeszcze myślę nad założeniem końcówek chromowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki powiem Ci że wahałem się trochę z tym tłumikiem, ale nie żałuje teraz sto razy lepiej wygląda :) i S-line też robi robotę. Jeszcze myślę nad założeniem końcówek chromowanych.

Z A5 2.0 TFSI pasują idealnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepskie fotki bo robione przed chwilą, ale musiałem się pochwalić.

Przyciski w chromie od polifta.

qaul.jpg

Listwy S-line progowe.

sumr.jpg

Z racji tego że na liczniku wybiło już kolejne 10tyś od wymiany. Po nowym roku wizyta w ASO celem wymiany oleju oraz wszystkich filtrów. Fanty już zakupione u kolegi Dzik Wielkie dzięki ;)

w21k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki powiem Ci że wahałem się trochę z tym tłumikiem, ale nie żałuje teraz sto razy lepiej wygląda :) i S-line też robi robotę. Jeszcze myślę nad założeniem końcówek chromowanych.

Z A5 2.0 TFSI pasują idealnie :naughty:

Nie pasuja do 3.0tdi bo w nim sa spawane a nie zdejmowane jak w 2.0 TFSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że wszystkie są zakładane i dokręcane na imbus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładane sa tylko 2.0 TDI I 2.0 tfsi I żadna nie jest na imbus to sa tylko nakladki.

3.0 tdi ma inna końcówkę I nie jest to nakladka tylko koncowka spawana na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja widziałem na tłumiku od 3.0 TDI taką chrom nakładkę była przykręcana na imbus taka jakby opaska dociskana właśnie na śrubę imbusową na końcówkach na 100% były numery 8K...... więc wyglądało na ori :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnij w kolor budy- jest dużo lepiej... Ja mam założony poliftowy, z którego w graficie zostawiłem tylko tzw"plaster miodu" reszta w kolor budy i jest pięknie :decayed:

Widzialem ostatnio w kg kolo urzędu miasta, i wszystko ladnie, ale cos koncowki wydechu za bardzo wystające. ?.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, ale to jest zwykła końcówka oryginalna jaka jest przy tłumiku a nie chrom. Na to jeszcze można właśnie dać końcówkę chrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ori końcówki z 3.0 są ładne,seria w 2.0 cr to tragedia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, ale to jest zwykła końcówka oryginalna jaka jest przy tłumiku a nie chrom. Na to jeszcze można właśnie dać końcówkę chrom.

To juz jest właśnie jako docelowa końcówka i nic na to nie założysz , ale oczywiście mozesz kupic i próbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można założyć coś takiego widziałem osobiście na tłumiku od 3.0TDI

AUDI A4 8K KOMBI 2.0TFSI WYDECH TŁUMIK 8K0253611AM (3790909049) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie zalozysz tej końcówki na 3.0 tdi

Od A5 2.0 TFSI na 100% pasuje, mam takie u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie zalozysz tej końcówki na 3.0 tdi

Od A5 2.0 TFSI na 100% pasuje, mam takie u siebie :wink:

Być może było to od A5 albo od Q5 tego nie wiem. Wiem że końcówki były na pewno oryginalne z Audi i były na tłumiku od 3.0TDI może być tak jak proximpun piszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie zalozysz tej końcówki na 3.0 tdi

Od A5 2.0 TFSI na 100% pasuje, mam takie u siebie :wink:

Robi się trochę misz-masz w temacie. Ja dokładałem u siebie te chromowane i 3.0 diesel z 2.0 benzyna NIE są wymienne. Różnica 15mm. Nawet na aukcjach co bardziej ogarnięci sprzedawcy to podają. Jedrex tez ma duże, ale on chyba kupił wydech od benzyny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w katalogu akcesoriów Audi nie występuje chromowana nakladka do 3.0 TDI bo on ma nią oryginalnie. Nawet jeżeli jaims cudem uda się nacisnac końcówkę z 2.0 Tfsi na 3.0 Tdi to będzie ona wystawać brzydko ze zderzaka co zresztą widac u kolegi na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś w garażu jeszcze pudełko po tych końcówkach, odszukam i wrzucę Wam numer:wink:

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

Dokładnie w katalogu akcesoriów Audi nie występuje chromowana nakladka do 3.0 TDI bo on ma nią oryginalnie. Nawet jeżeli jaims cudem uda się nacisnac końcówkę z 2.0 Tfsi na 3.0 Tdi to będzie ona wystawać brzydko ze zderzaka co zresztą widac u kolegi na zdjęciach.

Jeśli piszesz o moich końcówkach, że brzydko wystają to z innego powodu, tak po prostu zamontowany został wydech:kwasny: (jeszcze do przeróbki), a nakładki wchodzą idealnie , nie jakimś cudem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7mg2.jpg

Te są do TFSI. Wyjątkiem jest Q5 gdzie w benzynie jest rurka jak w dieslu.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...