Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jak miałem ?? :decayed: A co do fury (B8-ki) to tak jak piszą piękny wypas jak na nasze PL realia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież chyba z tydzień temu Grzesiek sprzedał B6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem troszkę kosmetyków do audiki :) mam zamiar dobrze dbać o nią.

thumbnails.jpg

thumbnails.jpg

PB Natural Look - Szczerze polecam bardzo fajny produkt. Daje fajny efekt satyny a po przetarciu mikrofibrą faktycznie staje się matowy do tego rewelacyjny zapach :)

thumbnails.jpg

Meguiars Glass Cleaner - Teraz wiem co to znaczy czysta szyba. Polecam również najlepszy środek jaki miałem do szyb.

thumbnails.jpg

Dobra rzecz do rozpuszczania smoły z drogi etc dobrze się w tym sprawdza. Ja psikam tym całe auto podczas mycia.

thumbnails.jpg

Nielsen Cyclone APC - Dla mnie bez rewelacji jak się skończy zamawiam coś innego.

thumbnails.jpg

Nie wiem za bardzo o co chodzi, ale jak zalecali nałożyłem to przed woskiem. Moje odczucia tak jakby trochę odżywił lakier dodał trochę głębi, ale rysek nie przykrywa.

thumbnails.jpg

Tego jeszcze nie testowałem. Jutro mam zamiar nałożyć to i przetestować akurat pogoda w sam raz do testów :)

thumbnails.jpg

Tenzi - En Jee - Dobrze się sprawdza jak dla mnie.

thumbnails.jpg

Testowałem to ręcznie - żadnych efektów nie było a robiłem miejsce 40x40 przez 20 min. Ręcznie do zajebania jeden krok. Wypróbuję jak będę miał polerkę.

thumbnails.jpg

Tego jeszcze nie próbowałem, ale myślę że również bez polerki się nie obejdzie.

thumbnails.jpg

Iron X - Nie ma się tu co rozpisywać robi robotę bez dwóch zdań.

thumbnails.jpg

Według mnie ta piana jest do d*py - jak się skończy kupuję coś mocniejszego.

thumbnails.jpg

303 - Tego nie polecam nikomu - w komorze silnika jeszcze się to sprawdza, ale na zew plastikach siedzi do pierwszego deszczu potem ładnie spływa.

thumbnails.jpg

PB Nattys Paste Wax Blue - Fajny wosk według mnie. Dobrze się go nakłada poleruje i za***iście pachnie gumą balonową.

thumbnails.jpg

Gliptone - Na prawdę polecam robi robotę :)

thumbnails.jpg

Zestawik do zabezpieczenia felg i opon - Sprawdza się znakomicie i bardzo wydajny :) Polecam każdemu taki zestaw.

thumbnails.jpg

Oczywiście nie mogło zabraknąć rękawicy CarPro - Rewelacja jak ktoś się zastanawia czy warto ją zakupić to szczerze polecam warto.

thumbnails.jpg

Jakieś tam mikrofibry i 2 x Fluffy zupełnie wystarcza do wysuszenia takiego avanta:)

thumbnails.jpg

Pianownica PA + Karcher K5. 600 wystarczający zestaw do umycia samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny nakręcony:thumbup1:Do rainxa musisz dobrze szybę umyć, i min. dwa razy nałożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny nakręcony:thumbup1:Do rainxa musisz dobrze szybę umyć, i min. dwa razy nałożyć.

O samochód trzeba dbać :P co do RainXa dzięki za radę tak też zrobię :) jeszcze do tego muszę wymienić wycieraczki bo te już rozmazują wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zacne:kox:

Widze że masz felgi jak ja powiedz mi czy musiałeś kombinować z roztaczaniem otworu centrującego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zacne:kox:

Widze że masz felgi jak ja powiedz mi czy musiałeś kombinować z roztaczaniem otworu centrującego??

Felgi model z Audi a7 otwór był oryginalnie taki bodajże.

---------- Post dopisany 08-08-2013 at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 21:51 ----------

No to tak pierwszy i chyba najważniejszy w brew pozorom mod mam już za sobą. Z resztą w taki gorąc nie chce się nic więcej grzebać.

thumbnails.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadł nowy mod. Lusterko pod High Beam Assist z wersji S-line.

3x5s.jpg

Zakodowałem też kilka rzeczy np:

e1m6.JPG

Zakupiłem też kilka fantów do dalszych modów:

lcd0.jpg

t32w.jpg

vzl4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas też na wymianę oliwy. Olej będzie wymieniany co 10.000km w serwisie a co 30.000km ASO. Poprzednia wymiana była przy 140tyś teraz mam 155tyś wymiana była w serwisie. Następna wymiana przy 165tyś już w ASO. Olej Motul Specific 5W30 Filtr Knecht

m0qz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna sztuka, co do wymiany oleju to jeszcze nie robiłem - u mnie jest Long Life z wymianą co 30kkm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest long life tzn był bo ja osobiście jestem sceptycznie nastawiony to tego i będę wymieniał co 10tyś

140.000 ASO

155.000 Serwis

165.000 Serwis

175.000 ASO

itd.

Uważam że wymiana oleju + filtr nie jest jakoś bardzo kosztowna a na pewno dobrze wpłynie na naszą jednostkę :) więc nie ma co tutaj oszczędzać a zawsze można zrobić tak jak ja 2x serwis (cena 50zł) a za 3 razem ASO i znów 2x serwis i ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega ciśniesz z tematem :) widać, że z detailingiem Ci nie na bakier. Powiedz - ładnie gra B&O ? np względem Serii ? No i co z kółkiem, zawiasem - jakiś plan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie B&O gra całkiem przyzwoicie i dużo lepiej niż seria. Oczywiście mówię o odtwarzaniu oryginalnych nośników CD nie mp3 etc. Myślę że gdyby wygłuszyć jeszcze porządnie całość zagra to 100% lepiej. Pamiętajmy że w B&O nie chodzi o "umpa umpa" jak to ktoś napisał tylko o jakość dźwięku. Osobiście lubię słuchać głośno muzyki i dla mnie gra to wystarczająco dobrze jak na system do samochodu. Audiofilem nie jestem, ale tacy wybrzydzają nawet przy sprzęcie za 40tyś :grin: Oczywiście jeżeli planuje się mieć jakieś spoko CarAudio w samochodzie to najlepiej jest zrobić to całkiem od podstaw i na innych "klockach". Co do koła na pewno będzie zmiana felgi obecnie jest 19/8j/et47 zastanawiam się nad inną 19 lub 20cali co do zawieszenia obecnie S-line -20mm i najprawdopodobniej zmienię tylko sprężyny na H&R - 35mm dlatego że samochodu używam na co dzień i musi być praktyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...