Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

a nie bardziej praktyczny byłby gwint z regulacją twardości ? na zime podnosisz, na lato opuszczasz. Apx ponoć jest bardziej komfortowy niż poczciwy s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint to też konkretny wydatek a byle czego kupować się nie opłaca. Ile płaciłeś za swój jeśli można wiedzieć ? może być na PW Jeżeli bym miał kupować to tylko nowy do używanych zabawek tego typu jakoś nie mam przekonania.

Przed chwilą odebrałem przesyłkę od kuriera jednak będą neony z tyłu. Nówki sztuki jakby ktoś szukał ledów mam do sprzedania komplet.

qljm.jpg

Przyszedł też wreszcie czujnik poziomowania xenonu, który za raz idę wymieniać o ile się nie rozpada :facepalm:

---------- Post dopisany 20-09-2013 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2013 at 13:45 ----------

Dzisiaj znowu odebrałem nowe fanty :)

Lusterka 10+2 pin el.składane el.podgrzewane el.regulowane z fotochromem i side assist.

9b5d.jpg

Oraz wydech od 3.0TDI

am6a.jpg

PS jakby ktoś był chętny jeszcze na LEDy lub Neony do b8 pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko pięknie wygląda, a mody bardzo zacne...

... ja cały czas planuje Neon na tył :kox:

Daj znać jaka cena za lampy... no i co z podłączeniem (montażem)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłem wreszcie trochę czasu żeby zrobić nowe fotki. Na pokład wpadła podsufitka s-line oraz el składane lusterka poliftowe.

8338.jpg

osoe.jpg

l6x.JPG

uys9.jpg

uoib.jpg

4til.jpg

thu3.jpg

13t.JPG

vppe.jpg

tdya.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadko spotykany felunek,:thumbup1: Co jest innego w tym lusterku VL? Jest dokładnie tak jak u mnie, ale ja mam oryginalne:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem te większe z przed liftu i nie składane. Jak już wymieniałem to założyłem składane z fotochromem po lifcie (mniejsze) i składane pod kątem do góry. Przed liftem są większe i składają się prostopadle do nadwozia.

Za niedługo wpadnie neon na tył i wydech 3.0TDI :naughty:

---------- Post dopisany 16-10-2013 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 21:11 ----------

Panowie doradźcie chce wymienić zderzak tył na s-line i teraz nie wiem czy wymieniać wydech na ten od 3.0TDI czy zostawić jak jest ? Która opcja według was lepiej wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadły nowe halogeny Can Bus 29W

fy42.jpg

A dzisiaj wpadły neony na tył :naughty:

ph5z.jpg

xqps.jpg

Niebawem wymiana całego oświetlenia wew i zew na led tylko nie mogę zdecydować się jaka barwa 4500k czy 6000k :facepalm:

---------- Post dopisany 06-11-2013 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 18:42 ----------

Nastała jasność wszystkie żaróweczki wymienione na Led :naughty:

2mkx.jpg

0sj5.jpg

b6pg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wygląda:thumbup1:

a jeżeli nie tajemnica co tam wmontowałeś?? same żarówki czy moduły led??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen pakiet modułów led od kolegi Tomnik :) Powiem efekt na żywo jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie świeci w środku jak również Neon na zewnątrz. :wink4: Ja też mam moduły od TOMNIKa i również szczerze mogę polecić. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak S-line założony oraz wydech od 3.0TDI. Dokładka S-line przed chwilą założona, ale już ciemno więc foty jutro :wink:

thumbnails.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto zderzaka i wydechu już z dokładką.

thumbnails.jpg

Myślę czy by nie walnąć ją na czarno mam jeszcze jedną dokładkę na zbyciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnij w kolor budy- jest dużo lepiej... Ja mam założony poliftowy, z którego w graficie zostawiłem tylko tzw"plaster miodu" reszta w kolor budy i jest pięknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 2 takie zbędne dokładki więc jedną chyba pomaluje plastidipem na czarny mat bo w kolor samochodu na pewno mi się podobać nie będzie takie z połyskiem. Orientuje się ktoś czy jedna puszka starczy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto zderzaka i wydechu już z dokładką.

http://img1.aukcjoner.pl/gallery/015101990/thumbnails.jpg

Myślę czy by nie walnąć ją na czarno mam jeszcze jedną dokładkę na zbyciu :)

Fajne te twoje wozidełko :kox: też planuje następny mod zmianę wydechu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...