Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

3SDM model 0.06 w 19" albo 0.01, ale bardziej mi ten pierwszy model leży chociaż sam już nie wiem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do gościa i te Rotory w tym dobrym rozmiarze są już niedostępne. Prawdopodobnie będą w Marcu dopiero, ale kto to wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysek, nie rob krzywdy autu, bo wiecej Ci nie odpali jak wsadzisz te 0.06 (jak dla mnie idealne pasuja do Calibry) :facepalm: te drugie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do gościa i te Rotory w tym dobrym rozmiarze są już niedostępne. Prawdopodobnie będą w Marcu dopiero, ale kto to wie :)

Pojawi sie cos z dobrym ET w odpowiednim momencie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem 19cali 8,5J ET 32 ale był to antracyt polerowany połysk :facepalm: a taki rozmiar byłby idealny. ET 29 jednak może obcierać na 19calach i oponie 245.35.19

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

Coś takiego to było mnie się osobiście nie podoba.

$T2eC16VHJGkE9no8h,(zBRS604i-2Q~~60_57.JPG

---------- Post dopisany 17-02-2014 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2014 at 08:58 ----------

Zastanawiam się nad tymi fotelami co o nich myślicie ? hmm jaki dekor by do tego pasował ? bo w planach miałem black piano.

Audi S4,A4 8K tapicerka,fotele (3902781655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 są fajne, ale ta kolorystyka :whistling:, może byś chciał takie ale z czarną alcantarą??:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka się robi :) Pogratulować !

Aaaaa co myślicie o kolorze lakieru : Quartz Grey w B8 ???

image.jpg

Nawiasem mówiąc sorrki za zaśmiecanie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 są fajne, ale ta kolorystyka :whistling:, może byś chciał takie ale z czarną alcantarą??:naughty:

Pisz na PW szczegóły :)

simoon__75 co do koloru o który pytasz według mnie jest mega :wink: ja z chęcią bym się zamienił na taki kolor :) półki co trafiają mi się same czarne samochody następny musi być koniecznie w innym kolorze. Jakaś odmiana musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 są fajne, ale ta kolorystyka :whistling:, może byś chciał takie ale z czarną alcantarą??:naughty:

Ja tez prosze o wiecej szcegolow moze byc pw, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic się nie działo więc wrzucę trochę nowości :naughty:

Wpadły nowe oponki na lato GoodYear F1 Asimetric 2 245/35/19

pjv9.jpg

7siy.jpg

gxsq.jpg

Są nowe opony nie mogło zabraknąć nowej felgi :) Na razie będzie to model z S5 19cali 8,5J ET 32.

j1py.jpg

7hmq.jpg

u6ae.jpg

Tutaj audika zapakowana w nowe opony i felgi jedzie na założenie i wyważenie :) cdn.....

qbje.jpg

Mała rzecz a cieszy oko :)

5x5g.jpg

Tutaj już założone :)

qsvw.jpg

hjaf.jpg

Wpadła też nowa gałeczka s-line z białą nicią :) - jakby ktoś był chętny mam jeszcze jedną sztukę na sprzedaż :wink:

ugfr.jpg

pprk.jpg

Na cieplejsze dni czekają również listwy progowe s-line zewnętrzne pomalowane już na właściwy kolor :)

uv1s.jpg

ldfy.jpg

Na razie to tyle reszta fantów jest już w drodze do mnie :) więc niebawem będą kolejne zmiany i małe i duże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej intensywnie myślę nad tymi stołkami jeszcze :)

3992699317_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...