Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Widziana dziś na żywo :wink4: Już Obniżona na tych springach, które wcześniej wrzuciłeś?

Fajna sztukaa ogólnie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias ori jeszcze 1BE na razie w tym kierunku jeszcze nic nie działałem. Miło było poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z turbiną była taka sytuacja że sprzedałem kiedyś znajomemu kilka sztuk na handel i po prsotu jedno mu zostało o czym nawet nie wiedział :) więc odkupiłem :)


Ostatnie foto w tym roku na letnim setupie :( jutro trzeba zmienić na zimowe kółka

IMG3236JP_whpxpra.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian podobają mi się te fele :wink: są fajne!!!

A sprzedałeś te z pierwszej strony co są na fotach?

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mam pytanko jesli z 143 hp chce podniesc do ok 200 to oprocz programu musze zmienic turbine na caha ale czy trzeba(pasuje) wzmocnic sprzeglo czy nie ? Jesli tak to orientujecie sie jakie sa to koszta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba inaczej będzie ślizagać, ale tylko sachs performance koszt około 4tyś jak dobrze pamiętam.

Co do felg tak sprzdałem te z 1 postu. Gdyby miały inne ET (mniejsze) jeżdziły by do dzisiaj u mnie :) ich wzór wygląda na żywo super według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna fota z parkingu podziemnego :)

g-008jpg_whpweph.jpg

Obecnie latam już na setupie zimowym. Jutro będą jakieś foty założyłem 18cali 8,5J Et 29 + Opony Dunlop Winter Sport 3D 245/40/18

PS Et tamtych felg było bodajże 45 lub 47


Dawno nic nie pisałem więc jakaś aktualizacja musi być :). Kilka fotek z wypadu na Słowację. Mini spot z kolegą Romco zaliczony :)

g-036jpg_wxppshp.jpg

g-053jpg_wxppshh.jpg

g-054jpg_wxppshr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z CIEKAWOŚCI BO CO HAMOWNIA TO NA INNYM BIEGU HAMUJĄ , MI HAMOWAŁ NA POCZĄTKU NA 5 BIEGU PÓŹNIEJ NA 6 BIEGU JESZCZE ROZMAWIAŁEM Z GOŚCIEM Z INNEJ HAMOWNI TO MÓWIŁ ŻE SŁABSZE AUTA NA 4 BIEGU MOCNE NA 5 BIEGU i zgłupiałem lekko czy to może mieć duże znaczenie w pomiarach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zgłoszone bo widzę że się podoba :) a robione tak z d*py telefonem hehe. Jakbym wiedział to bym lustrem pstryknął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wszystkie to mają, albo tylko te które mają klimę 3-strefową.

Siemka ja tez mam klime 3 sterowa i nie wiem czy mam podgrzewana szybe przednią. Jak to sprawdziłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemka ja tez mam klime 3 sterowa i nie wiem czy mam podgrzewana szybe przednią. Jak to sprawdziłes?

W b8 jednak nie było podgrzewanej przedniej szyby. Jest to funkcja mocniejszego nadmuchu na przednią szybę tzw odraszanie. Masz ją na panelu klimatronica. Po lewej jest na przednią szybę a po prawej ogrzewanie tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...