Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Kiera fajna ale do przdliftowego wnętrza TT chba bardziej pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się właśnie z TT za bardzo nie widzi. Za dużo chromu wolę z piano tym bardziej że dekory są piano :) a kiera na żywo bardzo fajnie wygląda. Prowadzi się też super. Jest trochę mniejsza niż ta zwykła i grubsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kera sama w sobie fajna ale dla mnie to piano nie pasuje do tego sredrnego plastiku kolo zegarów no ale jak masz listwy w piano to zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny plastik wokół zegarów też niebawem idzie w piano black.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z listw progowych zewnętrznych zrezygnowaleś czy ja już nie dowidzę? No chyba że cały czy czekają na swoją kolejkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy są już na samochodzie, ale jakoś nie było okazji zrobić zdjęć. Jak ogarnę PDC przód i założę zderzak s-line z przodu to zrobię jakąś sesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna maszyna :wink: szkoda że nie było okazji spotkać się i poznać u Andrzeja. podobno do się minęliśmy. graty modów i oby tak dalej. tempo narzuciłeś duże ale efekty bardzo fajne:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę się spóźniłeś podobno. Niech Andrzej puści mi te carbony za 500zł to będzie znowu okazja się spotkać już dzisiaj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alo za 500 to miał mi oddać dla Ciebie cena była 700:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700zł też dam, ale to cena ostateczna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy tak, mi odda za 500 a ja Tobie za 700 i tym sposobem wszyscy będą szczęśliwi :polew:

Dobra ide sobie bo miałem od rana montować ADSa a jak na razie to siedzę w kompie i popijam kawe:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andynl zrób jakieś foto, którędy poprowadziłeś wiązkę bo mnie też to czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak się właśnie zastanawiam którędy to puścić, coś tam pstryknę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj się za to zabrać, ale nie było u mnie pogody ;/ Dzisiaj jest ładna pogoda więc miałbym co robić :grin: pstrykaj foty. Bezpiecznik jaki trzeba wsadzić do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam problem bo po prawej stronie w bezpiecznikach na drugim bezpieczniku nie ma zasilania jest pusto:facepalm:

muszę zobaczyć czy mam gdzieś miejsce po lewej stronie a jak nie to trzeba będzie jakąś fuszerke odwalić:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeden kabel z wiązki ciągniesz właśnie tam do bezpieczników i musisz dołożyć bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam gdzie mam dolozyc bezpiecznik nie ma zasilania mostek plusowy tam fizycznie nie istnieje po stronie kierowcy mam wolne miejsce ze stalym zasilaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie patrzyłem u siebie jak mam. Masz foto które to miejsce dokładnie ? to zerknę bo mam schowek zdemontowany i bezpieczniki na wierzchu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodkowa sraczkowata kostka bezpiecznikowa drugi bezpiecznik od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...