Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przegub wewnętrzny


krzysztofquattro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi podać dokładne wymiary przegubu wewnętrznego do A4 B5 1.9 TDI quattro? Chciałbym kupic sam przegub a nie całą półoś a nie wiem czy to co mam na oku będzie odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik przywiózł dziś całą półoś od passata przed liftem ale przegub zewnętrzny okazał się większy a co za tym idzie pewnie i osadzenie go też było większe. Od czego może pasować? Okazało się że mam tam półoś z oznaczeniem SEAT/SKODA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok temat opanowany pasowała kompletna półoś od skody octavi 2.0 4x4 czy jakoś tak duży przegub przy silniku a mały zewnętrzny podobno dość niespotykana konfiguracja. Numer mam zamazany ale gdyby ktoś potrzebował mam fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz przegob wew tylny już ci podaje numery też miałem problem

RZEGUB WEWNĘTRZNY

FIRMY GKN LOBRO

nr części : 302 261

302261

Opis techniczny:

wewnętrzne uzębienie, różne strony, połączone do skrzyni biegów : 33

średnica przegubu : 100mm

UWAGA :

PRZEGUB TEN W JEDNYCH MODELACH PASUJE tylko NA PRZÓD LEWĄ STONĘ, W INNYCH np (quattro) na tył , jeszcze w innych lewa i prawa strona, dlatego najlepiej porównywać z numerami porównawczymi OE

Zastosowanie :

Jeżeli nie jesteś pewien czy pasuje do twojego samochodu podaj nam dokładne dane

(rok i miesiąc produkcji, kod silnika, moc, rodzaj napędu(quattro,przód, tył), skrzyni biegów, koncówkę numeru nadwozia)

nr spidan : 22497

Numery OE : SEAT 1K0 498 103, 357 498 350V,

VAG: 191 498 103 , 191 498 103 A, 191 498 103 C, 191 498 103CV, 191 498 103CX, 191 498 104 C, 321 498 103 D,

357 498 103, 357 498 103A, 357 498 103V, 357 498 103X, 357 498 350

RZEGUB WEWNĘTRZNY

FIRMY GKN LOBRO

nr części : 302 261

302261

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

ja kupowałem max gear cena 100zł podaje numer 26-1010BMG

49-0333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATIUS jestes pewien ze podales numer na tyl? pozatym autor chyba szuka przedniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info oby się nie przydało bo niezła łamigłówka z tego :facepalm: Już miałem chwilę niedowierzania że znajdę gotowca i brałem pod uwagę że jeździłem jakimś spawanym na stole. Tak szukałem przedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni do tdi 1.9 chyba nie wystepuje właśnie nigdzie... to jest ten taki tripoidalny chyba

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

jakies tam zamienniki made in china sa ale w lobro np. nie do dostania

pytanei czy poloski na przyklad z ADRa 1.8 gdzie przegub byl "normalny" podpasują, samo mocowanie do flanszy przegubu wydaje sie byc podobne, zewnetrzne przeguby tez są te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie rzecz w tym że strona silnika była ta sama jak w passacie ale już zewnętrzny był masywniejszy i nic nie pasowało (mowa o całej używanej półosi). Nie chce mi się wierzyć że pasują tylko zestawy od skody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zewnetrznych byly dwa rodzaje, duze i male, latwo poznac po polosi czy jest jednolitej grubosci czy jest zwezana przy zewnetrznej czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...