Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 by Armi - sesja s.25


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys ktos pisal, ze nie kupuje kamerki bo przynosi pecha.

I u mnie tak bylo, mam zarejestrowane jak w A3 najezdza na konar, ktory spadl przed samochod.

Nagralo sie tez jak ktos na parkingu zbyt blisko podjechal albo krecil sie kolo samochodu:naughty:

Chociaz do tej pory nie wiem jak to dziala, ze czasem nagra jak ktos przechodzi a czasem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamontujesz kamerkę to wrzuć jakieś fotki jak to wygląda od środka i z zewnątrz, żeby zobaczyć jak to wielkościowo wygląda na szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamontujesz kamerkę to wrzuć jakieś fotki jak to wygląda od środka i z zewnątrz, żeby zobaczyć jak to wielkościowo wygląda na szybie.

u mnie wygląda to tak :

sfrg1Ke.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zasilanie skąd masz pociągnięte? Też nagrywasz podczas wyłączonego silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz do tej pory nie wiem jak to dziala, ze czasem nagra jak ktos przechodzi a czasem nie.

Masz pewnie opcje że włącza się gdy wykryje ruch u mnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zasilanie skąd masz pociągnięte? Też nagrywasz podczas wyłączonego silnika?

zasilanie mam pociągnięte z lusterka wstecznego. Otwieram auto to pojawia się prąd w lusterku i kamerka się włącza, zamykam auto, około 30-50 sekund jest napięcie w lusterku i znika a kamerka się wyłącza :decayed: Mi nie nagrywa, wszystko też zależy jak masz ustawione ta kamerka. Na YT jest filmik z funkcjami co i jak więc warto obejrzeć sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zasilanie skąd masz pociągnięte? Też nagrywasz podczas wyłączonego silnika?

zasilanie mam pociągnięte z lusterka wstecznego. Otwieram auto to pojawia się prąd w lusterku i kamerka się włącza, zamykam auto, około 30-50 sekund jest napięcie w lusterku i znika a kamerka się wyłącza :decayed: Mi nie nagrywa, wszystko też zależy jak masz ustawione ta kamerka. Na YT jest filmik z funkcjami co i jak więc warto obejrzeć sobie.

Gdzie dokładnie podłączyłeś to Jozek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód się maluje, felgi wracają do oryginalnej srebrnej barwy a człowiek siedzi na forum i głupieje:decayed:

Przeglądając galerię aut z Divisionu, uznałem że trzeba odmienić wnętrze mojej B6

i tak wpadła kierownica z MF S-line z B8 (dzięki Siemian).

IMG_3772_1.jpgIMG_3773_1.jpgIMG_3774_1.jpg

Po głowie chodziła mi kierownica od TT czy RS4 (ze ściętym dołem) ale uznałem, że może być zbyt futurystyczna do wnętrza mojej B6. Poszedłem, więc w klasykę i pewniaka zarazem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna maszynka - gustownie i ze smakiem zrobiona :) ale chyba nie bardzo do jazdy na co dzień? Jak patrze na Twoje autko to miło się robi że są jednak ludzie co potrafią ze zwykłego avanta zrobić swoistego rodzaju dzieło sztuki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę projekt cały czas leci do przodu :D A czemu jednak felgi na srebrno ? a nie np złoty i złote dodatki ?

Ciężko pomalować felgi na ładny złoty kolor. Ładny - mam na myśli taki, który dobrze wygląda na żywo a nie tylko na (podkręconych w photoshopie) zdjęciach.

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Fajna maszynka - gustownie i ze smakiem zrobiona :) ale chyba nie bardzo do jazdy na co dzień? Jak patrze na Twoje autko to miło się robi że są jednak ludzie co potrafią ze zwykłego avanta zrobić swoistego rodzaju dzieło sztuki. Pozdrawiam

Dzięki:kox:

Samochód jest jak najbardziej do jazdy na codzień. Min. dlatego zdecydowałem się na zakup 18' a nie 19'. Gwint montuję tylko na 3-4 miesiące bo przerabiałem jazdę na gwincie przez cały rok w B5 i chyba się już z tego wyleczyłem. Są 18' ale opona jest wąska bo 215 i to powoduje, że jeździ się bardzo dobrze - nie rzuca w koleinach.

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

super kierownica , bedzie wygladac elegancko i odmlodzi wnetrze :thumbup1:

Dzięki:banan:

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

no i pięknie :kox:

Hehe, napatrzyłem się na zdjęcia środka Twojej B6 i pozazdrosciłem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bralem kiere od Siemiana w sumie to taka sama jak twoja tylko bez znaczka sline , nie mam nigdzie znaczkow sline wiec na kiere bez znaczka sie zdecydowalem, strasznie podoba mi sie ta z b8 jest bardzo "wygodna"w trzymaniu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec z białymi felgami:decayed:

Spy foto:

IMG_3861.jpgIMG_3862.jpg

Właśnie odebrałem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz jutro na bałtów:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...