Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odłączenie akumulatora/zasilania RNS-E


Arthoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odłączę akumulator to radio/navi się zablokuje? pytam bo w zwykłych radiach vag zawsze miałem kartę z kodem do rns-e nie mam,nie wiem czy nie było czy się gdzieś zapodziała a nie chce mi się potem po serwisach latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ORI to nie zapyta o PIN :wink:

Pisząc ORI masz na myśli czy było oryginalnie w samochodzie tak? zgadza się było w wyposażeniu samochodu czyli nie muszę się martwić?(w passacie w zwykłym radiu też oryginalnie zamontowanym pytało o kod po odłączeniu stąd moje obawy,nie miałem wcześniej RNS-E i czuję że będę miał trochę zabawy zanim wszystko rozpracuję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko to kwestia szczęścia ja widziałem różne cuda ori radio czy navi a pytało o kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu chcesz odłączyć aku ?

Jakw celu wymiany to jest prosty sposób, żeby pdtrzymać zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E "gada" po CAN'ie i nie trzeba żadnych kodów wpisywać - jeśli jest wszystko seryjne, to radio się samo "odkoduje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące B8. Oddałem autko do mechanika, żeby wymienił mi sprzęgło i dwumas. Musiał do tego odłączyć akumulator. Teraz z radiem mam taki problem, że po włączeniu zapłonu lub odpaleniu silnika radio włącza się normalnie, ale po chwili zaczyna pikać wyciszając przy tym radio/cd. Dzieje się tak za każdym razem. Po odłączeniu akumulatora oczywiście zresetowały się data i godzina,które ustawiłem. TP wyłączyłem jednak nic nie pomogło. Szukałem tematu na różnych forach, ale nic takiego nie znalazłem. Czy ktoś wie w czym może być problem? Radio to Audi chorus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...