Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prosze o ocene błedów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

więc pytanie brzmi :) czy przepływka potrzebna podczas robienia programu?? Pewnie tak :)

Opublikowano

No chyba nie chcesz robic programu na nie do końca sprawnym aucie, bo jaki to ma sens?

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

pozostaje szukanie przepływki na szybko mam kilka na oku ale niewiadomo czy to na 100 % ona :/

do 1.8t takie same były wszystkie czy rużnice miały w zależności od oznaczeń silnika?

Opublikowano

06a906461L

Opublikowano

Ja się zastanawiam nad czasami wtrysków.

Skoro lambda ma ubogo to powinny czasy trochę wzrastać, a tu jakby prawie stały w miejscu - tak mi się wydaje

Opublikowano
  • Autor

znalazłem obok mnie nową za 250 zeta :D zaraz po nią pojade . W sumie itak wcześniej czy później mnie to będzie czekało .

Opublikowano

ponoć tylko w maizlu można się pokusić o czyszczenie przepływki.. jak zabrałeś się za swoją to mogłeś ją od razu do kosza wyrzucić :wink:

To jedna z ważniejszych części osprzętu i musi być 100% sprawna, lepiej kup nówkę bo używka to straszna loteria.

Opublikowano

Ale bosch mam nadzieje? o takich samych numerach bo jak inna to szkoda kasy.

Opublikowano
  • Autor

Bosh nr jak podałeś. Trzeba adaptowac?

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

Ja się zastanawiam nad czasami wtrysków.

Skoro lambda ma ubogo to powinny czasy trochę wzrastać, a tu jakby prawie stały w miejscu - tak mi się wydaje

co sądzicie na ten temat? ogólnie to ustawia się kąty wtrysków po wymianie uszczelek / bo nie mam pojęcia o co w tym chodzi :/

Opublikowano

Raczej nic możesz błedy skasowac i tyle.

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Ja się zastanawiam nad czasami wtrysków.

Skoro lambda ma ubogo to powinny czasy trochę wzrastać, a tu jakby prawie stały w miejscu - tak mi się wydaje

A co nie wzrastaja? są takie jak przy normalnym przepływie, a nie takie jak wskazuje przepływka, wiadomo każdy może się mylić, ale jesli nie ma dziury w dolocie i turbo ładuje tyle ile ładuje to musi byc przepływ jesli nie ma a korekta sondy wskazuje że jest za dużo powietrza to coś oszukuje.

Opublikowano

Przepływka teraz dobrze wskazuje, lepiej troche idzie? Chyba jeszcze jeden temat bedzie.

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

No lepiej :) . Ehhh jaki temat ? Nie załamuj mnie :).

---------- Post added at 06:09 ---------- Previous post was at 06:08 ----------

Lambda?

---------- Post added at 08:44 ---------- Previous post was at 06:09 ----------

Hmmm ale błędów brak jakichkolwiek :/

Opublikowano

Jeszcze cisnienie na pompie paliwa trzeba sprawdzic.

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

Ale tak zapobiegawczo czy wychodzi ci po logach cos?filtr paliwa wymienialem wczoraj

---------- Post added at 09:29 ---------- Previous post was at 09:26 ----------

Wiec jesli cos widzisz w tych wczesniejszyh logach niz te dwa ostatnie to tez moze byc roznica ehhhh :) wszystko na ostatnia chwile . Cale zycie mi tak leci hahaha ale lubie takie zycie hahahaha

Opublikowano

No są za dlugie czasy wtrysków, i korekcja na plus sie zmniejszyla ale jeszcze jest ponad 10 %.

Wysłane za pomoca sputnika.

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ----------

Niech ktos inny sie wypowie bo potem bedzie ze Cie w bład wprowadzam :-)

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

Hehehe a te czasy nie maja nic wspolnego z jakimis kątami wtryskow? :)

Opublikowano

Katy to tdi-ku. :-)

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

A z ta korektą o co chodzi dokładniej?

Opublikowano

No jesli przepływka wskzuje dobrze a korekta jest na plus to znaczy że teraz brakuje paliwa, czasy wtryskow nie powinny przekraczac 16 ms na serii .

Wysłane za pomoca sputnika.

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Te ostnie logi robiles po kasowaniu błedow?

Wysłane za pomoca sputnika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.