Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
anderllh, Kolega zapracowany czy skrzynka pełna ?? :wink:

odpisałem :wink:

No właśnie.. Kolega też sie dodzwonić nie umiał, Grzegorz daj znać czy żyjesz bo ciekawy projekt sie zapowiada:wink:

Trzeba próbować kilka razy, nie zawsze jestem dostępny pod telefonem. Co to za "ciekawy projekt"? :decayed:

Honda, teraz w Krakowie swap robią na Type R w Hondzie Civic VII. Jak zrobia i autko bedzie odebrane to kumpel ma sie do Ciebie zgłosić (dam mu znac zeby dzis juz do Ciebie zadzwonił)

Opublikowano

Jaka cena za 1.8T w b6?

Opublikowano

zhamować q też u Ciebie idzie?

Opublikowano
zhamować q też u Ciebie idzie?

Tak.

Opublikowano

No Grześko...zobaczymy ile te moje padło wypluje na serii i "po":whistling:

---------- Post dopisany at 02:12 ---------- Poprzedni post napisany at 02:12 ----------

Mam nadzieje, że nie będę się musiał wstydzić kreskami :bag::grin:

Opublikowano
No Grześko...zobaczymy ile te moje padło wypluje na serii i "po":whistling:

---------- Post dopisany at 02:12 ---------- Poprzedni post napisany at 02:12 ----------

Mam nadzieje, że nie będę się musiał wstydzić kreskami :bag::grin:

Zdecydowales sie jednak serie robic ;)?

Opublikowano
No Grześko...zobaczymy ile te moje padło wypluje na serii i "po":whistling:

---------- Post dopisany at 02:12 ---------- Poprzedni post napisany at 02:12 ----------

Mam nadzieje, że nie będę się musiał wstydzić kreskami :bag::grin:

Zdecydowales sie jednak serie robic ;)?

za dużo mam na głowie, aby dłubać...choć co się odwlecze, to nie uciecze:smiley:

a to efekty wypocin pewnego Panocka:decayed:

polko_ajm.jpg

...jak dla mine :kox:

...jeszcze raz wielkie dzięki Grześ:notworthy:

Opublikowano

Ładnie, szczególnie fajnie poprawiony moment :thumbup1:.

Opublikowano
No Grześko...zobaczymy ile te moje padło wypluje na serii i "po":whistling:

---------- Post dopisany at 02:12 ---------- Poprzedni post napisany at 02:12 ----------

Mam nadzieje, że nie będę się musiał wstydzić kreskami :bag::grin:

Zdecydowales sie jednak serie robic ;)?

za dużo mam na głowie, aby dłubać...choć co się odwlecze, to nie uciecze:smiley:

a to efekty wypocin pewnego Panocka:decayed:

http://s21.postimg.org/lc0274lr7/polko_ajm.jpg

...jak dla mine :kox:

...jeszcze raz wielkie dzięki Grześ:notworthy:

Robota jak to u Grzesia ;)

Opublikowano
Ładnie, szczególnie fajnie poprawiony moment :thumbup1:.
no nie powiem, że nie:wink:

...no Piotruś...jakiś tam gratis był ta serii:decayed::whistling:

Opublikowano
  • Autor

no pięknie Polko pięknie :wink:

ciekawi mnie porównanie Twojej b5 z jakąś b6 po programie :naughty: wiadomo 1.9 130 w b6 idą na ok. 170km i 390Nm ale są cięższe więc Twoja może teraz jechać bardzo porównywalnie :kox:

Opublikowano

No Szymku masz rację...a nawet bym się skusił z Pretorkiem stanąć:wink:

Opublikowano
No Szymku masz rację...a nawet bym się skusił z Pretorkiem stanąć:wink:

Nie, bo pewnie bym wtopił tą padliną :wink:

Wysłane z mojego MT27i

Opublikowano
no pięknie Polko pięknie :wink:

ciekawi mnie porównanie Twojej b5 z jakąś b6 po programie :naughty: wiadomo 1.9 130 w b6 idą na ok. 170km i 390Nm ale są cięższe więc Twoja może teraz jechać bardzo porównywalnie :kox:

To może z moim mam prawie 170ps :-P

Opublikowano
no pięknie Polko pięknie :wink:

ciekawi mnie porównanie Twojej b5 z jakąś b6 po programie :naughty: wiadomo 1.9 130 w b6 idą na ok. 170km i 390Nm ale są cięższe więc Twoja może teraz jechać bardzo porównywalnie :kox:

To może z moim mam prawie 170ps :-P

Przy masie Twojego auta to objedzie Cie jak 150:wink:

Opublikowano
no pięknie Polko pięknie :wink:

ciekawi mnie porównanie Twojej b5 z jakąś b6 po programie :naughty: wiadomo 1.9 130 w b6 idą na ok. 170km i 390Nm ale są cięższe więc Twoja może teraz jechać bardzo porównywalnie :kox:

To może z moim mam prawie 170ps :-P

przewiozłeś mnie kiedyś...i muszę Ci powiedzieć...nie masz najmniejszych szans no chyba, że zamiast 3-ki wrzucę 5-ktę:wink:
Opublikowano
  • Autor
no pięknie Polko pięknie :wink:

ciekawi mnie porównanie Twojej b5 z jakąś b6 po programie :naughty: wiadomo 1.9 130 w b6 idą na ok. 170km i 390Nm ale są cięższe więc Twoja może teraz jechać bardzo porównywalnie :kox:

To może z moim mam prawie 170ps :-P

a ja bym chętnie to zobaczył :wink:

różnica obstawiam oczywiście że na korzyść Polko ale może być zaskakująco niewielka :wink:

Opublikowano

z drugiej strony...czemu nie...?!:wink:

Opublikowano

Ok, to przegrany stawia szaszłyk i piwko :-) ale dopiero za 2 tygodnie. Dzisiaj mnie nie będzie a za tydzień oddaje bestie na wymianę pompek :-(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.