Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przywalenie w krawężnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Otóż wczoraj niefortunnie przywaliłem przy prędkości 5km/h w krawężnik skręcając. Przywaliłem tylnym kołem.

Poniżej zamieszczam foto bo mam wrażenie że zrobił się lekki guz na oponie po stronie zewnętrznej.

Powiedzcie mi czy mogę na tym jeździć i czy coś takiego grozi wystrzałem?

6o2t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

j0sh.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ja bym wymienił....choć koszt będzie spory sądząc po profilku opony......

Opublikowano

Ja mam podobną sytuację tylko ze guzka mam ok 10mm średnicy ..A Ty masz o wiele większego... ,opona prawie nówka i gościu od kół powiedział że tego typu uszkodzeń się nie robi i opona do wymiany...(pęknięte -przecięte płótno wewnątrz ):kwasny: no i leży czeka na złomowanie ...w jej miejsce kupiłem nowa ....

Opublikowano

Jak Ci życie miłe to kupuj nową, chyba że nie przekraczasz 100km/h :decayed:

Prawdopodobnie opona po tym uszkodzeniu będzie "tupać":whistling:

Opublikowano
Prawdopodobnie opona po tym uszkodzeniu będzie "tupać":whistling:

Nic nie " łupie " Przynajmniej u mnie nic sie nie działo.......Nawet o tym nie wiedziałem ...dopiero przy zmianie na zimowe wyszło szydło z worka...Tyle ze ja miałem od wewnątrz i nie widziałem tego ..

Ale również proponuje wymiane na inną ...BEZPIECZEŃSTWO NIE MA CENY!!!!!! :wink:

Opublikowano
Prawdopodobnie opona po tym uszkodzeniu będzie "tupać":whistling:

Nic nie " łupie " Przynajmniej u mnie nic sie nie działo.......Nawet o tym nie wiedziałem ...dopiero przy zmianie na zimowe wyszło szydło z worka...Tyle ze ja miałem od wewnątrz i nie widziałem tego ..

Ale również proponuje wymiane na inną ...BEZPIECZEŃSTWO NIE MA CENY!!!!!! :wink:

Nie łupać tylko tupać :decayed:

Miałem kiedyś tak uszkodzoną oponę i pow 140 km/h był efekt jak by nie była wyważona, ponowne wyważenie nic nie pomogło i dopiero wtedy zauważyłem co jest grane.

Wymiana laczka załatwiła sprawę :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dodam że u mnie przy prędkości nawet 180km/h nic nie trzepie nic nie tupie...

Opublikowano
Dodam że u mnie przy prędkości nawet 180km/h nic nie trzepie nic nie tupie...

podziwiam Twoją odwagę:facepalm:

Opublikowano
Dodam że u mnie przy prędkości nawet 180km/h nic nie trzepie nic nie tupie...

podziwiam Twoją odwagę:facepalm:

Dokładni.........:facepalm:

ja mam jak pisałem 10 mm guzka a w tym miejjscu jak od środka opony na cisne palcem to jest o wiele miękcej niż w normalnym miejscu..znaczy ze miejce to już jest sporo osłabione i grozi to wystrzałem opony A tego nikt chyba by nie chciał doświadczyć

Maciek...weź sobie to do serca bo nie jesteś sam na drodze ...:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.