Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Taka tam przyziemna A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

Od kilku lat jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7 2.0 TDI Quattro. przy zakupie miała 221Tkm aktualnie około 260 i zapier... jak głupia. przez 40 tysi wymieniłem tylko podzespoły eksploatacyjne, zawias oryginał w stanie brak najmniejszego stuknięcia. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i zaskoczony odpukać bezawaryjnością furmanki. Nie tam jakiś super wypas ale miły na dłuższe trasy.

z wyposażenia :

- Alufelgi 19” RS4

- światła do jazdy dziennej DRL

- pakiet S-LINE

- MMI centralny system obsługi wszystkich urządzeń informacyjno-komunikacyjnych samochodu,

- telefon

- MP3, SD

- napęd quattro 4x4

- skórzana tapicerka

- nawigacja satelitarna

- bi xenonowe reflektory

- podgrzewane fotele przednie

- czujniki parkowania

- klimatyzacja automatyczna

- sportowe fotele

- el. regulowane fotele

- elektryczne szyby x 4

- elektryczne lusterka

- radio CD

- podłokietniki

- tempomat

- immobiliser

- kontrola trakcji ABS ESP

- 10 poduszek powietrznych

- wspomaganie kierownicy

- skórzana kierownica wielofunkcyjna

- komputer pokładowy

- relingi chromowane

- aluminiowe wykończenia wnętrza

- oryginalny montowany hak holowniczy AUDI

46da.jpg

Uploaded with ImageShack.us

x4sv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

crt.JPG

Uploaded with ImageShack.us

5y2z.jpg

Uploaded with ImageShack.us

qdd.JPG

Uploaded with ImageShack.us

kjy5.jpg

Uploaded with ImageShack.us

fke2.jpg

Uploaded with ImageShack.us

y157.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje, dobrze wyposażona i fajny kolor :-) Tylko z tym znaczkiem S4 przegiąłeś :doh:

Opublikowano

jest wypas :good:

Opublikowano
  • Autor

znaczek już był jak ją zakupiłem, nie chce zrywać żeby zaraz klapy nie malować bo może z lakierem zejść

Opublikowano

Piekna:) bialy jest modny^^ super baza do ciekawych modow!

Opublikowano
  • Autor

z modami raczej licho, czysta piękna seria, jedynie sterownik przemapowany na 200+ PS i nowiutkie wtryski wymienione na akcji fabrycznej 4 tyski temu.

Opublikowano

B7 jest jak wino: im starsza, tym lepsza:thumbup1: S4 3.0tdi to na zamówienie pewnie? :eusathink:

Opublikowano

Bardzo fajnie wyposażone autko.

Kolor to chyba raczej srebrny a nie biały :decayed:

Griga-st chyba 2.0 a nie 3.0 :decayed:

Jakieś plany na mody ?

Opublikowano
B7 jest jak wino im starsza, tym lepsza:thumbup1: S4 3.0tdi to na zamówienie pewnie? :eusathink:

2.0 :wink:

Jeśli nie chcesz ściągać S4 to ściągnij chociaż oznaczenia z prawej strony. Po ściągnięciu wystarczy polerka :wink:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie z tyłu jest S4 3.0 TDI QUATTRO :) jedyne co się zgadza to quattro :), z modów raczej nic nie planuje bo podoba mi się tak jak jest i jakoś nie widze słabych stron w sensie co by jeszcze można grzebać, zawieszenie seryjne przy 19" wysokościowo pasuje, a i komfort jazdy jakiś jest.

Opublikowano

Biały Piękny Kolor Sam się zastanawiam czy swojej B6 w biały nie przemalować :wink:

Opublikowano
  • Autor

teraz chyba modniejsze jest oklejanie :) czemu wszyscy biały ?? moja jest srebrna !! heheheh

Opublikowano

ściągnij te emblematy S4 bo trochę wioską zajeżdża.

Opublikowano

srebrny to dla auta sluzbowego :) bo najmniej brud widac. Hahah^^

Opublikowano
  • Autor

miałem wcześniej czarne auta i była masakra :) srebrny jest dla leniuchów nawet po myciu nie trzeba wycierac :))

Opublikowano

sprzedajesz?

Opublikowano
  • Autor

jeżeli znajdzie się klient to sprzedaje, jak pieniążki dopiszą to chce B8 3,0 TDI

Opublikowano

no tak przywitał się i odrazu sprzedaje.

z tyłu doklej sobie jeszcze AMG i Mpower. Wieś tańczy i śpiewa :)

Opublikowano

jaka cena?

Opublikowano
  • Autor

przywitał i opisał swoje auto które mam od 2 lat :) nie wystawiłem go tutaj tylko przedstawiłem w odpowiednim poście prezentując aspekty danego egzemplarza. kolega spytał czy sprzedaję wiec odpowiedziałem

---------- Post dopisany at 03:33 ---------- Poprzedni post napisany at 03:31 ----------

i nie uważam by ta eSka na klapie była jakoś szpecąca, bardziej śmieszy mnie doklejanie 30 znaczków sline niż takiego drobnego emblematu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.