Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zapala sie ABS I WYKRZYKNIK NA TABLICY


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Mam problem cały czas zapala mi sie abs i wykrzyknik w audi wystarczy ze rusze dwa metry samochodem kiedyś też mi sie zapalały te kontrolki ale to jak w dużą dziurę wjechałem czy coś a tak było ok Czego to może być wina ?

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

Dzięki z góry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego najpierw VAG tutaj nikt nie wrozy ze szklanej kuli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskoczył mi błąd czujnik obrotów lewe koło To co czujnik siadł ?

wyciągnij czujnik, jeśli jest zapieczony i się nie da, będziesz musiał zainwestować w nowy, w sensie używany nowy , koszt około 50zł z wysyłką, i powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskoczył mi błąd czujnik obrotów lewe koło To co czujnik siadł ?

Podaj nr bledu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam podobny problem ale tylko jak auto postoi w słońcu w upalne dni. Wyskakuje mi kontrolka z ABSem ale po paru kilometrach gaśnie bądź po ponownym odpaleniu. Domyślam się że pewnie tak samo jakiś czujnik do wymiany. Ale dostępu do VAG niestety nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez vaga ani rusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie tylnychtarcz i klockow zaczal sie swiecic ABS i migac wykrzyknik. Sprawdzone VAG-iem i wyskoczyl blad sensor tylnego prawego kola, to wymieniono czujnik i dalej miga. Zapalaja sie te znaki powyzej 20 km/h a czasem jak sie nie swieca to znowu ABS sie wlancza i pedal odbija.Co to moze byc.Doradzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow:wink:

podepne sie pod temat bo mam problem z prawym tylnym czujnikiem abs.zapalila sie kontrolka abs i po sprawdzeniu wyszlo,ze prawy tylni czujnik walniety.kupiony i wymieniony na nowy(nie ori).po ruszeniu znowu sie zapala kontrolka i wywala ten sam czujnik.dodatkowo jak sprawdzam test wyjsc to wywala mi,ze modul sterujacy uszkodzony przy tescie wyjscia 65535 i przerywa polaczenie.czy to prawdopodobnie bedzie uwalony modul sterujacy abs?dodam,ze przejscie na kostce jest i czujnik sprawdzony i pokazuje 1.24 ohma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znowu podpiety komp i wywaliło bład ze lewy tylny czujnik, skasowany został i znowu wywala ze prawy tylny, a zostal on wymieniony. dodatkowo blad 597 - nieprawidłowe sygnały z czujników. Co moze być grane? Czy to kable, czy coś ze sterownikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...