Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internet z neostrady ostatnimi czasy...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie skierowane do użytkowników noeostrady, ostatnimi czasy(jakieś tydzień moze dłuzej) mam problemy z siecią, zrywa połaczenia pare razy dziennie sa takie przestoje pare minut i niewiem czy to tylko u mnie czy znowu cos modernizują z tą siecią. U was też takie problemy teraz wystepują?

Bo zastanawiam sie czy to do nich czy moze mój modem zaczyna świrować:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm bo ja mam co pewien czas takie zerwenia łacznosći, a moze ktos z lubleskiego by sie wypowiedział, bo jak coś modernizuja to nie jednoczesnie w całej polsce tylko na rejony podzielone:wink:

bo w sumie niewiem jak tu sprawdzic czy to modem sie pierdzieli czy co:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam to mi powiedzą ze wszystko jest zayebiscie:facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też smiga wszystko:wink: Może masz problem z routerem? Te stare książki lubią gubić konfigurację:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam router Dlink nie od neostrady, w sumie ma 2 lata gdzieś:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam router Dlink nie od neostrady, w sumie ma 2 lata gdzieś:wink:

To jedyna opcja taka że grzebią coś przy liniach w Twojej okolicy. Miałem tak kiedyś że cały tydzień co kilka minut mi rozłączało net:kwasny: Jakąś tam modernizację robili w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak modernizują to dany rejon a nie całą Polsce :grin:

Zadzwoń do TP to pan Ci powie czy coś robią i czy mają jakieś "przeciążenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam neostrade i tez potrafi czasem zerwac polaczenie nie wiem dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm bo ja mam co pewien czas takie zerwenia łacznosći, a moze ktos z lubleskiego by sie wypowiedział, bo jak coś modernizuja to nie jednoczesnie w całej polsce tylko na rejony podzielone:wink:

bo w sumie niewiem jak tu sprawdzic czy to modem sie pierdzieli czy co:facepalm:

u mnie dobrze, chociaż przez ostatni tydzień mnie nie było:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj gadalem z jakas kobita z orange probowala mi internet mobilny wcisnacnprzerwalem rozmowe i dalem temat neostrady czego zrywa polaczenie powiedziala mi tyle co juz tu napisalem ze pewnie modernizacja sieci

wysłane snickersem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neostara w lubelskim to niestety shit :kwasny: łącza w 90% realizowane są na zwykłej parze miedzianej z przed x lat chociaż problemem jest głównie zaniżony transfer. Jeśli masz rozłączenia spróbuj podmienić router, nawet na zwykłego zte usb dla sprawdzenia. D-Linki po +/- 2 latach potrafią mieć takie krzaki. Możesz też zrobić upgrade firmware'u czasami pomaga. Osobiście miałem taki problem z dlinkiem ale nic nie pomogło i poszedł na szrot.

BTW całkiem możliwe że w niedługim czasie możesz liczyć na takie łącze :wink:

2857062742.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no obecnie mam tyle

2857145538.png

czyli nie ma nawet 10mb z deklarowanego, ale kiedys juz byłem na tej stronce to mi pokazywało ponad to co mam:whistling:

takze dzieje sie cos na łaczu chyba, dzisiaj mi juznie zrywa połaczenia:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak masz super:decayed: u mnie znajomi na neo+ 20mbps mają 2.5-3mbps a jak dzwonią to pani informuje że przecież mają do 20mbps a prędkość minimalna to 1mbps i dopiero spadek poniżej tego uprawnia ich do reklamacji:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywało lepiej w tamtym roku:wink:

no ale będe obserwował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz też poprosić o pomiar SNR (stosunek sygnału do szumu.) Jak będzie za słaby to są problemy z transferem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no obecnie mam tyle

http://www.speedtest.net/result/2857145538.png

czyli nie ma nawet 10mb z deklarowanego, ale kiedys juz byłem na tej stronce to mi pokazywało ponad to co mam:whistling:

takze dzieje sie cos na łaczu chyba, dzisiaj mi juznie zrywa połaczenia:whistling:

ja mam bardzo zbliżone cyferki aktualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...